Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Muł i turbina w trybie awaryjnym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zrobie komplet logów nowych z podmieniana przepływką

Opublikowano

Ale jak dla mnie to jednak będzie nieszczelnosc w dolocie. Przez przepływke nawet jak by ostro cięła dawke to doładowanie powinno być wyższe :) Chodź mogę sie mylić :)

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Opublikowano
  • Autor

tylko gdzie moze byc ta nieszczelność w jakich miejscach

Opublikowano

Szczerze to wszędzie od gumowych łączników przez rury do intercoolera :)

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Opublikowano
  • Autor

albo sam intercooler :) jutro obadam co i jak z ta nieszczelnąścią

Opublikowano

Posprawdzaj dokładnie pod opaskami

wysłane z audi goldiego

Opublikowano
  • Autor

niestety nic tak ciekawego nie widzę może sam icek jest dziurawy ale chyba by bardziej kopcił

Opublikowano

Mi jak spadl całkowicie wąż z rury pod zderzakiem to nawet dymka wiekszego nie puściła. Jedyne Co bylo to efekt dźwiękowy odrzutowca w okolicy 2 tyś obr.

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Opublikowano
  • Autor

zmieniłem przepływkę jutro logi u mnie weże poskrecane dobrze

---------- Post dopisany 27-02-2014 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 20:52 ----------

Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano

Zamień n75 z n18 przełóż wezyki zaraz przy ścianie grodziowej tzn od n75 daj w miejsce tego gdzie jest podciśnienie od obiegu zamkniętego. I przejzyj caly dolot. auto masz po jakims programie ? Wysokie masz doładowanie wymagane u mnie AFN'ie mam nie cale 2000mbar

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ----------

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Opublikowano

zbiera się syf w turbinie po części gorącej i dzieją się takie rzeczy. Łopatki mają pełne rozwarcie i stoją w miejscu zapieczone. wszystkie czujniki warjują a komp wywala tryb awaryjny bo grucha sie zacina wraz z cięgnem łopatek. a ta potrafi stać w miejscu jak zaspawana.

Opublikowano

Na początku tematu kolega napisał ze turbo wyczyszczone i grucha chodzi. I jak by bylo tak jak mówisz ze lopatki maja pelne rozwarcie to by bylo przeładowanie a po logach widać ze ma niedoładowanie.

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Opublikowano
  • Autor

to jeszcze raz turbina wyczyszczona sztanga chodzi lekko przepływka zamieniona dostałem od kolegi pisał że dobra wiec prosze sprawdzić na logach czy na pewno jest dobra n75 wyczyszczone zaklejone podłaczone tak jak powinno być

nie widzę zadnego uszkodzenia wężyków

nie moge zamienić 18 z 75 gdyż sa inne wtyczki do nich

Opublikowano

To z którego roku masz tego AFN'a :)u mnie 96r zaworki sa zamienne.

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Opublikowano

Sprawdź wszystkie wężyki podcisnieniowe. Albo sprawdź turbo czy na walku nie ma luzu.

Opublikowano
  • Autor

Na walku nie ma luzow jak by byly to bym jej nawet nie skladal gdzie moge kupic wezyki podcisnieniowe tylko nie te plastikowe a silikonowe u mnie n75 ma wtyczke z 1 strony okragla a 18 prostakatna

Opublikowano

Sprawdz n75 czy chodzi wogole

Przestawiałeś sztange od turba? może jest przestawione? jaki błąd wychodzi? przeładowanie?

Podepnij pod vaga i sprawdz błedy.

Kopci?? jesli w dieslu jest nieszczelność zazwyczaj auto kopci

Opublikowano
  • Autor

zdaje mi sie ze Enka dzieła bo odpinam węża z gruchy sztanga opada przy sztandze nic nie grzebałem tak wywala błąd ze jest przeładowanie kopci tylko przy butowaniu jezeli z taka mocą i muleniem mozna tak nazwać ale jak typowy diesel, na pewno nie ma za mna czarno bardzo jedynie lekki dymek

Opublikowano

hmm sztanga od gruchy sie rusza?? płynie??

Próbowałeś podłączyć weżyk do gruchy omijając n75??

Opublikowano
  • Autor

po raz kolejny napisze Sztanga chodzi Płynnie

co mi da omieniecie enki ?

i jak to zrobić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.