Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raggaman, masz okazję. :cool1: Przyjeżdzaj na spota za tydzień i przygotuj się na to, że będziesz palił ostatniego peta... :)

Kurna Tomek ..Ciężko bedzie ze mną :wink4: Nie chce tu nic deklarować :tongue4:

Proponuje zamiast peta przywalić cygaro do zarzygania :naughty::polew:

Opublikowano

raggaman, jesteś facetem czy nie!? :cool1::naughty:

Opublikowano

raggaman, jesteś facetem czy nie!? :cool1::naughty:

Ty mnie tu na ambicje nie wsiadaj :decayed:

NO DOBRA .

postaram sie :cool1:

Ale coś czuje , że jako pierwszy sie poddam :wallbash:

Opublikowano

raggaman, masz jeszcze 5 dni na zakodowanie sobie, że rzucasz palenie. Wyobraź sobie, że przez te 5 dni wypalisz 100 papierosów, które zamulą Ci płuca, a dodatkowo wydasz na to prawie 50 zł. No i po co? A najgorsze jest to, że za kilka lat przestanie Ci stawać i wtedy chłopie jest po Tobie. Masz okazję rzucić w grupie - będziemy się wspierać. :decayed:

Póki co idź się napalić...

Opublikowano

Przez 5 dni to nie wypale nawet 20 :naughty::wink4:

A najgorsze jest to, że za kilka lat przestanie Ci stawać i wtedy chłopie jest po Tobie

Wtedy zawołam Ciebie ..albo tego jak on ..ten no co kręci śmiegłem :polew: :>

. Masz okazję rzucić w grupie - będziemy się wspierać. :decayed

Ta.. my sie bedziemy spinać na spotach bez faji ..a Ty bedziesz uciekał do komórki taty popalić tytoń Huzar zawinięty w Tinę :decayed::tongue4:

Póki co idź się napalić...

Tomasz niewykonalne :wink4:

Opublikowano

Nie jechałem przez wszystkie Wasze wypowiedzi ale jest broszura

"Jak rzucić palenie - Profesor Witold Zatoński radzi"

którą wziąłem z konferencji pulmonologicznej w Poznaniu i jest całkiem OK... w sensie ja nie palę i nie paliłem, jednak wiedza zawarta wewnątrz jest dość fachowa.

Gdyby np. był ktoś, kto zechciałby zrobić skany 64 stron i udostępnić innym w linku - jestem w stanie przesłać ów broszurę za friko. Ja na skany/foto nie mam czasu, uczę się do examu.

Więcej na PW.

_____________________________

I na pierwszej stronie jest info, że w Wawie jest poradnia pomocy palącym, przy Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, przyjęcia pacjentów odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-19:00 (zapisy w tych dniach od godziny 8:00 do 15:30 pod nr tel. 022 643 92 34).

Ave

Opublikowano

freon, ta broszura to tylko raggamanowi mogłaby się przydać, bo reszta to już tak jakby rzuciła. :decayed:

raggaman, kurna...!

Opublikowano

Hehe, ale ragga to jest na tyle cwany, że jego wybranka serca nawet nie wie, że On pali :polew:

Jak chciałem go poczęstować przy niej to zrobił większe oczy niż te -> :shocked::decayed:

Przez 5 dni to nie wypale nawet 20 :naughty::wink4:

I potem przyjeżdżasz na spot i spalasz ze mną całą paczkę :polew:

Ty nie jesteś palacz tylko Opalacz :kox:

Opublikowano

freon, ta broszura to tylko raggamanowi mogłaby się przydać, bo reszta to już tak jakby rzuciła. :decayed:

raggaman, kurna...!

Ja z ulotek to czytam te co za wycieraczki pod Pałacem wkłądają... :naughty:

Hehe, ale ragga to jest na tyle cwany, że jego wybranka serca nawet nie wie, że On pali :polew:

Jak chciałem go poczęstować przy niej to zrobił większe oczy niż te -> :shocked::decayed:

Mało co zawału nie dostałem :polew:

I potem przyjeżdżasz na spot i spalasz ze mną całą paczkę :polew:

Ty nie jesteś palacz tylko Opalacz :kox:

Bo tylko po Twoich Palmalach nie mam kaca na drugi dzień :decayed: Cudzzesy rulezz :tongue4:

Opublikowano

w Wawie jest poradnia pomocy palącym, przy Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie,

To moze byc mocno inspirujace miejsce.

BTW

Z moimi plucami wszystko OK :kox:

Opublikowano

większe oczy niż te -> :shocked::decayed:

to można miec wieksze ???

Opublikowano

To niech raggaman da mi swe namiary, a Pan Poczta przyniesie mu prezent.

Opublikowano

raggaman, jak Nosfer rzuci palenie to czyje PALLMALe bedziesz palil?? We wtorek rzucasz z nami i nawet nie mruknij, bo wp***dol!

A poza tym przeciez to wszystko dla Twojego dobra. :wink4:

Opublikowano

gadu gadu ... zobaczymy kto rzuci :gwizdanie:

może jakies zakłady ?? przynajmniej się na tym zarobi :decayed:

Opublikowano

Na mnie mozecie postawic ciezkie pieniadze - ja rzuce na pewno. :cool1:

Opublikowano

Wchodzę w to ! :good: A poza Ostrzeżenem proponuję zmiane podpisu na coś "ładnego" - można zrobić konkurs na "tekst/karę" za nadszarpnięcie zaufania grupy rzucającej palenie i innych koleżanek i kolegów z forum :kox:

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 13:09 _________________________________________________Ragga jak będziesz wymiękał to wiesz do kogo się zgłosimy ze skargą ? :polew: :polew:

I od tego momentu możesz zapomnieć o :sexinbed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I od tego momentu możesz zapomnieć o :sexinbed::polew: :polew: :polew: :polew:

On i tak już o tym zapomniał :decayed::polew::tongue4:

A ja dodam od siebie że nie paliłem nie palę i nie będę palił bo papierosy to jeden wielki syf :tongue4: Nigdy mnie do nich nie ciągnęło :no: I nigdy mi nie przeszkadzało że inni palą a ja nie, wręcz przeciwnie jeszcze lepiej się czułem że się nie truję, chociaż stojąc blisko palacza też się trułem :decayed: A najbardziej nie lubię jak w pubach albo jakichś klubach jest nasmrodzone tymi petami :sick3: Powinno to być zakazane w takich miejscach :thumbdown::tongue4:

Opublikowano

O wlasnie. Raggaman, jestes w kropce. Jak nie rzucisz we wtorek to masz pozamiatane. Tak jak Nosfer mowi - juz bedziemy wiedzieli do kogo sie zglosic. :gwizdanie:

Masz prze*ebane i tyle, nie masz wyjscia!.

Wybieraj: Albo :palacz: albo :sexinbed:

Hahaha :D

Opublikowano

Bez świrowania :embarrassed:

Wtorek ostatni dzień ..Ja sie wyłamie obiecuje kupić najbardziej wieśniackie lexusy do Avanta :decayed:

CO gorsza bede jeździł na nich do następnego zlotu letniego ! :cool1:

Opublikowano

Te wieśniackie lampy to taka pokuta, czy co, bo nie ogarniam? :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.