Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

dasz rade, czas szybko plynie, najgorsze jest pierwsze 3 - 5 dni, potem juz leci....tylko sie nie wolno zapomniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek...widze,ze Ty jestes najbardziej wytrwaly :naughty:

Ile to juz 8dni :decayed:

Tak, 8 dni, ale nie tylko ja jestem wytrwały. Nosfer też nie buchnął dyma (nie wiem kto tam jeszcze). Ty też dajesz rade. Jesteś w tyle tylko o 5 dni. Niedługo będziemy odliczać miesiące, więc wtedy zatrze się dokładna data rzucania i będziemy mogli mówić, że rzucaliśmy razem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek...widze,ze Ty jestes najbardziej wytrwaly :naughty:

Ile to juz 8dni :decayed:

Tak, 8 dni, ale nie tylko ja jestem wytrwały. Nosfer też nie buchnął dyma (nie wiem kto tam jeszcze). Ty też dajesz rade. Jesteś w tyle tylko o 5 dni. Niedługo będziemy odliczać miesiące, więc wtedy zatrze się dokładna data rzucania i będziemy mogli mówić, że rzucaliśmy razem. :)

Nosferowi na zlocie kopcilam pod nosem.... :decayed: i nie dal sie :naughty:

A najlepsza byla jego K. ......ja to ona mowila ,, taka fajke jak Angela pali to moglabym zajarac :decayed: '' no ale tez byla wytrwala :)[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 15:03_________________________________________________

Jesteś w tyle tylko o 5 dni.

a wcale ze nie.... :decayed: planowo mialam rzucic 1 wrzesnia........... a rzucilam 31 sierpnia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosferowi na zlocie kopcilam pod nosem.... :decayed: i nie dal sie :naughty:

A najlepsza byla jego K. ......ja to ona mowila ,, taka fajke jak Angela pali to moglabym zajarac :decayed: '' no ale tez byla wytrwala :)

Hehe :wink4: Tak było :)

Angela wczoraj mnie nie było, ale za tydzien przyjadę to w nagrode za twoje nie palenie postawię Ci KFC albo Gracjana - do wyboru :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.... :decayed: planowo mialam rzucic 1 wrzesnia........... a rzucilam 31 sierpnia :naughty:

+

PCK? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer

:ssij::takiego:

Kolkov buchnął dyma gdzieś na imprezie, ale podobno nie dopalił całego peta, a adaho to nie wiem... Mi się wydaje, że raggaman się po prostu tłumaczy. :decayed

hyhyhy ... taaa nie mam sie z czego tłumaczyć ..dorosły jestem i sam podejmuje decyzje :cool1:

Adaho to o ile pamietam tydzien temu nie palił jak my rzucaliśmy ...twardo nie ..ale sie skusił :tongue4: na jednego .

Sprawe kolegi Kolkowa zostawiam bez słowa.. :naughty::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczeło sie oddzielanie mezczyzn od chłopców :evil:. Eee, nie dotyczy Angeli ofkors :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosferowi na zlocie kopcilam pod nosem.... :decayed: i nie dal sie :naughty:

A najlepsza byla jego K. ......ja to ona mowila ,, taka fajke jak Angela pali to moglabym zajarac :decayed: '' no ale tez byla wytrwala :)

Hehe :wink4: Tak było :)

Angela wczoraj mnie nie było, ale za tydzien przyjadę to w nagrode za twoje nie palenie postawię Ci KFC albo Gracjana - do wyboru :>

Mnie tez nie bylo wczoraj........balam sie,ze jak zobacze jak kopca szlugi to sie skusze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy ... taaa nie mam sie z czego tłumaczyć ..dorosły jestem i sam podejmuje decyzje

Mięczak :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mija trzeci dzień jak nie palę, myślałem, że będzie gorzej, ale da się wytrzymać :good:

w piątek ruszam na halę ganiać za piłką, jak zwykle do upadłego, potem sauna :decayed:

najbardziej martwi mnie przeooogromny apetyt :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mija trzeci dzień jak nie palę, myślałem, że będzie gorzej, ale da się wytrzymać :good:

w piątek ruszam na halę ganiać za piłką, jak zwykle do upadłego, potem sauna :decayed:

najbardziej martwi mnie przeooogromny apetyt :evil:

no to pewnie juz czujesz ,jak wszyscy palacze dookola smierdza nikotyna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rety, ale się porobiło :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Rzucania ciąg dalszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...