Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

czuję, że mniej więcej co 2 strony w tym temacie będziemy się dowiadywać o ponownym zajaraniu

przez kolegę raggaman

ja rzucam fajki poważnie i nie chcę brać udziału w dziecinadzie, a to tutaj to przedłużenie jakichś warszawiackich spotów

zapaliłeś- to wypadasz z tego grona

dość już ziupe ciupe, lelum polelum i innego dziamgania jak to chciałbym rzucić i nie mogę, albo nie chcę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co ciśnieniować :wink4: Na wszystko przyjdzie czas ..istotne jest to ze potrafie sie ograniczyć :hi: A to juz duuży postęp w walce z sobą .. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman-spojrz prawdzie w oczy-Ty sie nie ograniczasz,Ty nie potrafisz odmowic papierosa w pewnych sytuacjach...dluga droga do calkowitego rzucenia :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będę palił :> mam to gdzies :tongue4: po co się męczyć i sciemniać że juz nie chcę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od momentu rzucenia,na pewno juz czujesz roznice,teraz juz bedzie tylko lepiej- :naughty:wiesz,swiezy oddech,ladniejsza cera,lepsza kondycja-czlowiek wiecej i dluzej moze-niekoniecznie biegac dookola bloku,ale na przyklad polerowac autko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuję, że mniej więcej co 2 strony w tym temacie będziemy się dowiadywać o ponownym zajaraniu

przez kolegę raggaman

ja rzucam fajki poważnie i nie chcę brać udziału w dziecinadzie, a to tutaj to przedłużenie jakichś warszawiackich spotów

zapaliłeś- to wypadasz z tego grona

dość już ziupe ciupe, lelum polelum i innego dziamgania jak to chciałbym rzucić i nie mogę, albo nie chcę :evil:

polać mu wódki. i niech ktoś wreszcie zacznie czytać posty takie, jak te (czyli dłuższe niż 2 linijki i mówiące o niepaleniu)!

jak ktoś zapalił to niech ucichnie i nic nie mówi, pomoże to niepalącym/rzucającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman-spojrz prawdzie w oczy-Ty sie nie ograniczasz,Ty nie potrafisz odmowic papierosa w pewnych sytuacjach...dluga droga do calkowitego rzucenia :smutas:

A wiec .. myśle że poczyniłem duże postępy..nie sięgam po papierosa za każdym razem gdy złapie nerwa czy dojdzie do niekontrolowanej załamki .. a tak było jeszcze pare tygodni temu.. nie wmawiam sobie " to juz ostatni ..ostania paczka " ..po prostu wiem , że na drugi raz postaram sie nie sięgnąć..

Nie szukam pretekstów żeby zapalić ..a to juz bardzo dużo dla mnie znaczy ..

Nie palicie..ciesze sie waszym sukcesem :good: .. mnie brakuje jeszcze parę kroków..

pet3r

Nie widze powodów do bulwersacji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od momentu rzucenia,na pewno juz czujesz roznice,teraz juz bedzie tylko lepiej- :naughty:wiesz,swiezy oddech,ladniejsza cera,lepsza kondycja-czlowiek wiecej i dluzej moze-niekoniecznie biegac dookola bloku,ale na przyklad polerowac autko :wink4:

........,,no moze niekoniecznie na polerowanie auta'' :naughty::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od momentu rzucenia,na pewno juz czujesz roznice,teraz juz bedzie tylko lepiej- :naughty:wiesz,swiezy oddech,ladniejsza cera,lepsza kondycja-czlowiek wiecej i dluzej moze-niekoniecznie biegac dookola bloku,ale na przyklad polerowac autko :wink4:

........,,no moze niekoniecznie na polerowanie auta'' :naughty::polew: :polew:

:naughty: :naughty:

raggaman-ja jestem z toba-nawet kiedy upadasz,to ja jestem podporka,kiedy plecy bola przy wstawaniu :friends:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 01:02_________________________________________________dobra-nie wiem jak WY,ale ja juz spie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman-ja jestem z toba-nawet kiedy upadasz,to ja jestem podporka,kiedy plecy bola przy wstawaniu :friends

Powinieneś iść na księdza :D:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman-ja jestem z toba-nawet kiedy upadasz,to ja jestem podporka,kiedy plecy bola przy wstawaniu :friends

Powinieneś iść na księdza :D:good:

a wyobraz sobie,ze kiedys chcialem byc,ale jakos Bog wybral mi droge do a4-chyba wiedzial,ze w klubie a4,znajde wiecej zblakanych owieczek... :wink4:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 08:12_________________________________________________w kosciele raczej bysmy sie nie spotkali :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam widzisz, co się dzieje, ludzie zamiast wspierać się w niepaleniu, ciągle gadają kto ile i kiedy zapalił albo o plusach palenia.

nie ma takowych plusów :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r

Nie widze powodów do bulwersacji :mysli:

sam widzisz, co się dzieje, ludzie zamiast wspierać się w niepaleniu, ciągle gadają kto ile i kiedy zapalił albo o plusach palenia.

miętkie pytki i tyle :tongue4:

jak ktos naprawde chce przestać to żaden problem - ja już zapomniałem o nałogu ale trzeba chcieć a nie przymierzać się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. Ograniczanie palenia to sobie można wsadzić w d*pę.. :sick3:

Jakoś wszyscy którzy zobowiązali się do rzucenia - rzucili i nikt nie narzeka i nie użala się nad sobą..

Zróbmy sobie jakąś popijawę np. na 1 MIESIĄC BEZ PAPIEROSA, albo na 2 miesiące ;)

Tak, żeby większości pasowało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r

Nie widze powodów do bulwersacji :mysli:

sam widzisz, co się dzieje, ludzie zamiast wspierać się w niepaleniu, ciągle gadają kto ile i kiedy zapalił albo o plusach palenia.

Nie widze sensu robić z d*py tornada .. ja was wspieram ! a jak ktoś sobie napisze ze pali bo lubi to co mnie to obchodzi .

Kazdy w pewien sposób osiągnął sukces na własny sposób ..Wy bo rzuciliście całkowiecie ..ja bo potrafie odmówić sobie palenia w okolicznościach w których sięgnął bym juz dawno po peta..zapalić raz w tygodniu i KONIEC .

Wiec o co halloo ??

Ograniczenie palenia to co innego jak palenie okazyjne ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT i każdy robi co chce - każdy ma swoje płuca i każdy boi się RTG :decayed: co tu więcej gadac

Dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co spinać o jakiegoś peta, każdy ma swoje lepsze i gorsze chwile...

coś widzę Panowie, że niepalenie Wam nie służy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...