Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

. pies szedl po ulicy,podbiegl do mnie,

no nie gadaj,chciało mu się?[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 00:23_________________________________________________za chwilę dostaniemy po kropku :decayed:
Opublikowano

no,tutaj czasem pojedynczo chodza,ten akurat mial ''obchod''w takim miejscu,gdzie sasklepy magazyny i takie tam...przypadek..

za chwilę dostaniemy po kropku

co ty,wszyscy juz spia... :tongue4:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 00:30_________________________________________________...dobra ide spac...dobrej nocy... :wink4:

Opublikowano

a z bezalkoholowym,to nie przesadzajmy... :wink4:

Opublikowano

zapalilo 3(jeden tylko odpalil,a potem sie opamietal...)

Ściema .. Gregor przynaj sie co robisz na spotach :decayed::polew:

Opublikowano

To tak jakbyś rzucił dziewczynę, a jeszcze się z nią kochał. :decayed:

idealny układ :naughty::kox:

Wiedziałem, że tak to podsumujecie. :naughty:

Sytuacja z byłą dziewczyną to wyjątek. Z papierosami to już nie jest idealny układ. :tongue4:

Opublikowano

41 stron nabitych a ilu mamy niepalących ????????

Ragga Ty się nie liczysz - popalasz :cool1::decayed:

Opublikowano

dziś mija 23-ci dzień jak nie palę :hi:

daję radę :good:

Opublikowano

dziś mija 23-ci dzień jak nie palę :hi:

daję radę :good:

:good:

Opublikowano

Ja już 28 dni nie palę i widzę wyraźne zmiany. Przede wszystkim wieczorami normalnie zasypiam bez ucisku w klatce i kłucia w pompce. Jestem bardziej wydajny - więcej pracuję. W środę idę pierwszy raz na siłownię. :decayed:

No bo już nie mówię o tym, że nie śmierdzi ode mnie jak z wędzarni. :wink4:

Opublikowano

Ja już 28 dni nie palę i widzę wyraźne zmiany. Przede wszystkim wieczorami normalnie zasypiam bez ucisku w klatce i kłucia w pompce. Jestem bardziej wydajny - więcej pracuję. W środę idę pierwszy raz na siłownię. :decayed:

No bo już nie mówię o tym, że nie śmierdzi ode mnie jak z wędzarni. :wink4:

bravo :good:

ja w piątek zaliczam miesiąc bez faja ... jest spoko

waga 97 kg :decayed: a myślałem że nic nie pójdzie w "bioderka" :polew:

Opublikowano

bravo :good:

ja w piątek zaliczam miesiąc bez faja ... jest spoko

waga 97 kg :decayed: a myślałem że nic nie pójdzie w "bioderka" :polew:

A powiem Ci ,że nie wyglądasz .. :decayed: ..a zreszta starzy ludzie juz tak mają że im w bioderka idzie i z czasem własnych ....stóp nie widzą :D:guma::tongue4:

Opublikowano

Ja już 28 dni nie palę i widzę wyraźne zmiany. Przede wszystkim wieczorami normalnie zasypiam bez ucisku w klatce i kłucia w pompce. Jestem bardziej wydajny - więcej pracuję. W środę idę pierwszy raz na siłownię. :decayed:

No bo już nie mówię o tym, że nie śmierdzi ode mnie jak z wędzarni. :wink4:

to tylko pogratulować :notworthy:

teraz bedziesz miał ucisk w klacie po zakwasach :wink4:

tak trzymać :good:

Opublikowano

No Brawo Panowie :naughty:

:brawo::brawo::brawo:

Opublikowano

RZUCAĆ, RZUCAĆ NIE GADAĆ!!! POWODZENIA

Opublikowano

RZUCAĆ, RZUCAĆ NIE GADAĆ!!! POWODZENIA

Juz juz szefie :embarrassed:

:polew:

Opublikowano

zapalilo 3(jeden tylko odpalil,a potem sie opamietal...)

Ściema .. Gregor przynaj sie co robisz na spotach :decayed::polew:

ja się przyznałem, odkąd rzuciłem palenie to wyjarałem z 7 sztuk... no może z 8 :przebiegly:

Opublikowano

dziś mija 23-ci dzień jak nie palę :hi:

daję radę :good:

:good:

Ja tez się dołączę ja 23.02.2008r walnąłem to dziadostwo :tongue4:

i się jakoś trzymam . Najgorsza próba mnie czeka w październiku zakończenie sezonu w pracy :drunk::banan:

Opublikowano

a jak tam nasza klubowiczka? :naughty:

Opublikowano

a jak tam nasza klubowiczka? :naughty:

Byla na spocie i nie zapalila :naughty: dzielna dziewczynka ...jakos daje rade :decayed::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.