Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł sterownik abs eds


sinq

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie wróciłem z wymiany sterownika pompy abs, który dalej nie działa. Objawy standardowe czyli brak abs oraz nie mogę się połączyć ze sterownikiem. Mam pytanie gdzie znajduje się komputer (moduł) abs eds w avancie, bo u mnie nie ma go pod fotelami z tyłu. Dodam, że auto z roku 2000 jeśli to ma jakieś znaczenie.

Przekopałem całe auto, dalej nic nie znalazłem ktoś ma jakiś pomysł? A może całość sterowania mieści się w pompie abs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z wymiany sterownika pompy abs, który dalej nie działa. Objawy standardowe czyli brak abs oraz nie mogę się połączyć ze sterownikiem. Mam pytanie gdzie znajduje się komputer (moduł) abs eds w avancie, bo u mnie nie ma go pod fotelami z tyłu.

Ciekawi mnie co faktycznie wymieniłeś skoro nie wiesz że pod maską masz kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniales sterowniki z takimi samymi nr ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem całą pompę ze sterownikiem, używana o takich samych numerach i dalej nie ma abs. Wydaje mi się że ten kupiony sterownik mimo zapewnien też może być uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno taki sam numer ma sterownik?

podmieniales sam sterownik? bo jesli z pompa to niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery dokładnie takie same, podmieniłem sam sterownik. Boje się, że może być wiązka uszkodzona, ewentualnie może ten układ jest zabezpieczony dodatkowym bezpiecznikiem oprócz tego ze skrzynki koło drzwi. Jak na razie jeszcze walczę i nie odpuszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer pompy 8E0.614.111A a numer sterownika 0 273 004 284

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten numer jest narzadszy i najciężej go zdobyć właśnie, ja też miałem rozwalony, mam ten sam, ale udało mi sie kupić za 150 całość z pompa, ale zamienilem sam sterownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź zasilanie na pompę i masy, bezpieczniki po lewej str, deski bo na 100% jest brak zasilania a pompa Ok

Na 99% uszkodzonych pomp jest diagnoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązkę sprawdziłem napięcie na wtyczce do sterownika jest, napięcie na kostce wychodzącej ze sterownika do pompy jest. Bezpieczniki sprawdzone. Mam pytanie mam zegary jaegera które są w nie najlepszym stanie, może tu leży wina tego że abs nie bangla. Nie podmieniałem jeszcze tylko pompy, ale logicznie myśląc powinienem móc się połączyć ze sterownikiem przez vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompy pod zadnym pozorem nie ruszaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany sterownik był "zepsuty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...