Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka


kamil1114

Rekomendowane odpowiedzi

A że tak zapytam te ringi są plastikowe czy to jakiś cudo metal?

to jest plastik,

Nie kupujcie kratek - zamienników z Chin!

Można zaoszczędzić, ale w moim przypadku kratki wylądowały w koszu: są całościowo źle wyprofilowane - za małe, nie równe, końcówki poobłamywane, a jakość :facepalm:

Przynajmniej tak było w moim przypadku, kratki w kosz, i prośba o zwrot kasy, dostałem tylko 10$ rekompensaty...

Przestrzegam przed chińskimi zamiennikami, chociaż słyszałem opinie, że niektórzy byli zadowoleni :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no na chińszczyznę raczej się nie będę pisał wole ori choćby z innego modelu.

Poza tym kupić gotowe i wtyknąć to nie ciekawe, a tak można sobie pocudować :wink:

A pytałem z jakiego materiału bo w poście wcześniej stoi żeby podgrzać i dopasować:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no na chińszczyznę raczej się nie będę pisał wole ori choćby z innego modelu.

Poza tym kupić gotowe i wtyknąć to nie ciekawe, a tak można sobie pocudować :wink:

A pytałem z jakiego materiału bo w poście wcześniej stoi żeby podgrzać i dopasować:wink:

plastik metalizowany - można trochę dopasować przez podgrzanie

nie wiem czy warto bawić się i ryzykować chińszczyznę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam.. lepiej dorzućcie coś grosza na lepszy olej do silnika niż kawałeczek chromu w i tak pięknym zderzaku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam.. lepiej dorzućcie coś grosza na lepszy olej do silnika niż kawałeczek chromu w i tak pięknym zderzaku :naughty:

Lepszy olej już mam a kawałeczków chromu nie:naughty:

---------- Post dopisany 17-01-2014 at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2013 at 22:43 ----------

No więc wziąłem się zebrałem w kupę i zrobiłem te ringi od A5.

Pomimo niezbyt entuzjastycznego nastawienia do tego moda muszę przyznać że wyszło całkiem spoko.

Troszkę byłem nie pocieszony tym że trzeba walić dużo kleju tak jak to ktoś wcześniej napisał, ale po odcięciu tych zapadek okazało się że wszystko da się ładnie dopracować i wcale nie potrzeba dużo kitu:banan:

Kwestia kilku godzin szlifowania, podgrzania małe co nieco i ringi pasują prawie jak by tam były od nowości.

Nawet nie potrzebna była taśma malarska do przyklejania:decayed:

Kupiłem ringi na prawą i lewą stronę ale po odcięciu zapadek okazało się że w ogóle się między sobą nie różnią więc śmiało można kupować dwa lewe lub dwa prawe.

Kilka fotek z rezania

20140114_150705.jpg

20140114_163724.jpg

Tak wygląda po dokładnym wyszlifowaniu (dopasowaniu)

20140114_163746.jpg

20140114_163951.jpg

A tak zaraz po klejeniu

20140114_175544.jpg

20140114_182344.jpg

20140115_133554.jpg

20140115_140911_p.jpg

Małe a cieszy jak murzyna blaszka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, co kto lubi ja bym tej tandety nie kupił. Poza tym wyjąć i wsadzić:wink:to byle jeleń potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie bo spodobały mi sie bardzo takie kratki z siatka czy wiecie moze gdzie moge takie kupic ewentualnie gdzie dostane taka siateczke jak w tych kratkach lub nawet drobniejsza bo na allegro nie mogę znajść a posiadam drugi komplet w domu takich kratek tylko ze zwyklych orginalnych z zderzaka s-line i moze jak bym mial taka siatke to bym ja jakos spasował w tamte

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde to cenowo mnie odpycha :D a gdzie moge znajsc taka siateczke albo cos podobnego nie wiem czy to bedzie siatka komputerowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie założyłem Chinki ;)

O dziwo pasują bez problemu materiał trochę tandetny czuć ze zwykły palstik twardy nie elastyczny ale póki co wyglądem nie podpadaja. Zastanawiam się tylko ile wymian żarówek wytrzymają hehe. :grin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztują te ringi chromowane w ASO ?

ringi od a5 w ASO kosztują 52.47zł za sztukę

a pasują pod normalny zderzak kratki ??

u gajosa

http://sklep.benepol.pl/sklep/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem te chińskie i niczym nie odbiegały od oryginału tylko inny wzór oczywiście :)

Edytowane przez frog125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...