Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C6 2,7 TDI 210km 20" by Dave

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :wink:

Po sprzedaniu swojej A4 B6 zakupiłem A6C6 :naughty:

Samochodu szukałem jakiś czas, aż trafiła się taka jaką chciałem :wink:

Po wkrótce:

A6C6 2005 rok 2,7 TDI Avant bez DPF, manual 6-biegów, serynie 180km, aktualnie 210km (zrobione w serwisie :audi:). Kolor niebiesko-szary metalik.

Ważniejsze wyposażenie:

  • Bixenon skrętny, samopoziom, spryski etc.
  • Lampki tył LED
  • Parktronik przód+tył z wizualizacja na mmi
  • Kira multi 4 ramienna
  • Navi PL + mapy 2013 (będę miał dojście do 2014 gdy wyjdą ^^)
  • Bluetooth
  • Kolorowy FIS między zegarami
  • Klima 2-strefowa
  • Tempomat
  • Zmieniarka 6cd
  • Immobilizer w postaci karty zbliżeniowej.
  • Lokalizator GPS GSM (wysyła na tel link z położeniem auta na mapie)
  • Grzane stołki Sport w skórze ze schowkami w kolorze ciemno granatowym (całe wnętrze w tym kolorze)
  • Boczki tył z zasłonkami
  • Felgi 16"
  • no i chyba tyle
  • CB radio pod kierownicą, antena na stałe na dachu, kabel poprowadzony podsufitką :decayed:

Foty:

92346f38a68d.jpg

3452f3b95ecc.jpg

Plany:

  • Springi Eibach -30  - zrobione
  • Rolki 19/20"  - zrobione (20")
  • Zderzak przód S-Line lift
  • Lampy polift LED z kierunkami "flow"
  • Dyfuzor tył od S6/RS6
  • Podwójne wydechy

18.03.2017 r.

Dotarły nowe rolki od Q5 Speedline. Czekam jeszcze na oponki i springi i będzie montaż :)

ab9bf218fde1.jpg

adebbcf43b6e.jpg

23.03.2017 r.

Wpadły sprężyny Eibach Pro Kit -30mm. Siadł całkiem ładnie:

0bd7d0d57b28.jpg

24.03.2017 r.

Rolki na aucie:

107bda0f62db.jpg

Za dnia zrobię lepsze fotki.

:hi:

Edytowane przez Dave J.
Aktualizcja

Opublikowano

Ładna fura. Dopracujesz pare rzeczy i będzie perełka

Opublikowano
  • Autor

Musze do reggi'ego się odezwać czy ogarnąłby obszycie kierownicy bo troszkę wytarta. Tyle, że jej kolor taki nietypowy :decayed: nawet nie wiem jaką ma nazwę...

Opublikowano

Nooo ładna furka:thumbup1: Dobry materiał do modzenia:naughty: Bezawaryjności życzę:hi:

Opublikowano

Będzie co rezać :) Maniek Ty mobilizuj się i zakładaj zderzak, a jak nie masz czasu to wysyłaj do mnie, będzie szybki montaż ;)

Opublikowano
  • Autor

Muszę zobaczyc jaką ma wersję mmi. Każde mmi obsługuje mp3?

Opublikowano
Będzie co rezać :) Maniek Ty mobilizuj się i zakładaj zderzak, a jak nie masz czasu to wysyłaj do mnie, będzie szybki montaż ;)

Ty mnie tak nie strofuj bo sie zamkne w sobie:grin:

Opublikowano
Będzie co rezać :) Maniek Ty mobilizuj się i zakładaj zderzak, a jak nie masz czasu to wysyłaj do mnie, będzie szybki montaż ;)

Ty mnie tak nie strofuj bo sie zamkne w sobie:grin:

Próbuje Cię jakoś zmotywować ;) w razie Wu to alko Cię otworzy :D dobra nie robimy już tutaj OT, sorki Dave J. :)

Opublikowano
  • Autor

Dyfuzor zderzaka s-line lift wejdzie w zwykły zderzak przed liftem? :eusathink:

Opublikowano

Wywal te wiejskie chromy z przodu :decayed::hi:

Opublikowano
Wywal te wiejskie chromy z przodu :decayed::hi:

Wiedziałem że jak Jerzyk napisał to chodzi o chromy .

Opublikowano
Wywal te wiejskie chromy z przodu :decayed::hi:

Wiedziałem że jak Jerzyk napisał to chodzi o chromy .

Ja tez :D

Opublikowano
Dyfuzor zderzaka s-line lift wejdzie w zwykły zderzak przed liftem? :eusathink:

nie,zajrzyj tu http://a4-klub.pl/know-how-rezanie-tajemnic-180/

Opublikowano
  • Autor

Chromik był juz jak kupiłem, ale poprzedni właściciel dał mi 2-gi ori grill :decayed: tyle, że nie chce mi się zderzaka do tego ściągać :wink:

Opublikowano
Musze do reggi'ego się odezwać czy ogarnąłby obszycie kierownicy bo troszkę wytarta

Pomyśl nad wymianą kierownicy na 3 - ramienną.

Opublikowano
Musze do reggi'ego się odezwać czy ogarnąłby obszycie kierownicy bo troszkę wytarta. Tyle, że jej kolor taki nietypowy :decayed: nawet nie wiem jaką ma nazwę...

Mam ten kolor ale tylko perforowana :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Musze do reggi'ego się odezwać czy ogarnąłby obszycie kierownicy bo troszkę wytarta

Pomyśl nad wymianą kierownicy na 3 - ramienną.

Nawet gdybym chciał, to zdobycie 3-ramiennej w tym kolorze byłoby nie lada wyzwaniem :grin:

Opublikowano

ładne autko, mógłbyś pokazać jak antenka jest wkomponowana od CB? :wink:

Opublikowano

ładna i mocna furka ;]

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie ta antena od CB koło płetwy to dramat ale o gustach podobno sie nie dyskutuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.