Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piła spalinowa jaka


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie liczlem ile tego przerabiam bo robie dzialki gmin i miasta .a las to sporadycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat (10) używam Husqvarnę jedną z mniejszych nie profesjonalną.

Mam prowadnicę 13" w zupełności wystarcza,łańcuch 325 profesionalny, nie naciąga się tak,chodzi bez zarzutu.

Mój brat kupił chińczyka ,jest to nieporozumienie bez przerwy coś się z nią dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno wyciaglem z czelusci komurki huskiego 340 .wyregulowalem gaznik i wymienilem w nim membranke razem z iglica +ciAgadlo od sania ichodzi jakta lala az sie zdziwilem .a obrotow to ma jak sie goli z galezi i konarow. i zle podejdzie do ciecia to ma czym odbic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skusze się na na tego nac-a podobno ta piła to produkcji polskiej nie chińskiej gdzieś na necie wyczytałem

dobre jest to że jak się coś zj**ie to części na necie w cholerę i tanio. Bo wszystkie takie piły są składane na tych samych podzespołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info dołożyłem troszkę i kupiłem u nas Stihla 170 cena trochę droższa 699 zł ale zobaczymy jak będzie się sprawować gwarancja niby na dwa lata ale jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info dołożyłem troszkę i kupiłem u nas Stihla 170 cena trochę droższa 699 zł ale zobaczymy jak będzie się sprawować gwarancja niby na dwa lata ale jest

Gratuluję wyboru. U mnie Stihl jest juz 12lat i poza drobnymi regulacjami, prowadnicami i łańcuchami wszystko śmiga. A czasami i w lesie robi wiec lekko niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co oni w tych sklepach nie robią aby wcisnąć droższą piłę. Mam nadzieje że bedzie się dobrze sprawować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór. Nawet jeśli będziesz mało ciął to masz sprzęt sprawdzony. Ja kiedyś dawno też jakimiś badziewiami ciąłem i tylko problemy były. Od 7 lat mam Husqvarne 340 i zapomniałem o naprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...