Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] London Taxi -LTI TX4 , nowy hhackowoz


hhacek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie chwilowo jestem bez Audi ale tydzien temu odebralem z salonu moje nowe Taxi :). Jest to nowy model LTI TX4 Silver , wybralem wersje "black line" z czarnym grillem i bez chromow . Silnik to 2.5 Turbo Diesel, common rail oczywiscie w automacie, wymiata :) z bajerow mam klime ale tylko dal kierowcy :) wystarczy . W zeszly weekend upalalismy i opijalismy Taxi z T-Zolwiem w Londynie. Oto pare fotek tego wynalazku

a1rh0.jpg

a0ts9.jpg

a5vm3.jpg

a6nz2.jpg

a7qd5.jpg

a8lr5.jpg

a9vh7.jpg

a2or9.jpg

a3ol6.jpg

a4kp4.jpg

a10fc7.jpg

teraz powinno byc widac fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie fotki nie widac ? Ze ja nie zadzwonilem do Ciebie na poczatku sierpnia, 2 konkretnie bylem w centrum i chcialem wracac na wembley i zabulilem pseudo taxi czarnuchowi Ł40 ..... masakra :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

black line :kox: Przydałaby się gleba i alu min. 18'' :kox: Ale by klientów wytrzęsło na tych plastikowych ławkach :polew: Załóż soczewki od Lupo albo Mini :kox: Będzie xenon :evil: A i ściema szybek :kox: Ogólnie wypas fura :good: Czy każdy tam musi takim czymś jeździć? Ogólnie jakie są kolory dostępne? :decayed: Ile takie coś poleci? :kox: A i ile pali? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

black line :kox: Przydałaby się gleba i alu min. 18'' :kox: Ale by klientów wytrzęsło na tych plastikowych ławkach :polew: Załóż soczewki od Lupo albo Mini :kox: Będzie xenon :evil: A i ściema szybek :kox: Ogólnie wypas fura :good: Czy każdy tam musi takim czymś jeździć? Ogólnie jakie są kolory dostępne? :decayed: Ile takie coś poleci? :kox: A i ile pali? :gwizdanie:

Jakis maly spojler na klape by sie przydal a'la sline.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis maly spojler na klape by sie przydal a'la sline.. :decayed:

Jeszcze zderzak od Ski przód i dyfuzor na tył :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa nawet na oponach jest napis TAXI , za***isty sprzęcik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co ta linka stalowa na lewych drzwiach. Czy ktoś może zakosić :polew: czy fabryczny ogranicznik nie wystarcza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe..faje są ograniczniki otwierania drzwi :cool1: fura przystosowana dla inwalidów :hi: samochód nie do zarżnięcia :kox::decayed: to teraz trza się wybrać do rogala na chipsa :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co ta linka stalowa na lewych drzwiach. Czy ktoś może zakosić :polew: czy fabryczny ogranicznik nie wystarcza :decayed:

linka pewnie po to aby się za bardzo nie wychylać jak kierowca chce zamknąć boczne drzwi pociąga za linkę i gotowe :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co ta linka stalowa na lewych drzwiach. Czy ktoś może zakosić :polew: czy fabryczny ogranicznik nie wystarcza :decayed:

linka pewnie po to aby się za bardzo nie wychylać jak kierowca chce zamknąć boczne drzwi pociąga za linkę i gotowe :good:

dokladnie

narazie jest to nowka na gwarancji wiec nic nie moge w niej robic ale slyszalem ze robia jakis program lepszy do niej wiec po gwarancji penie podkeci sie troszke.. co do predkosci max to podobno 150km/h narazie lecialem 130 :):kox: a spalanie w miescie to powinno byc ok 11l/100 km ( wazy prawie dwie tony). narazie pali troche wiecej ale mial 30 mil na liczniku jak odbieralem tydzien temu , musi sie rozruszac.

mam w planach nalepic jekies rekalmy na boki bo jak sie mowi "money for nothing" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz powinno byc widac fotki :)

respekt kolego :good:

po londynie smigac jako taksiarz :good:

dlugo tam mieszkasz?

znasz londyn na pamiec :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada jak jakis koreanski badziew ....

co tam za motor siedzi [moc/moment] i kto produkuje ta puszke ... ?

p.s czyzby juz uszczelka odpadala przy tylnych drzwiach ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W londynie wszystko na odwrot , kierownica po prawej, metro po ziemi , nawet pisze taxi LTI TX4 Silver a to qwa czarne jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opijało się taxi, opijało brachu :kox:

i kilkaset km/mil zrobiło...jako pasazer oczywiście :wink4:

sprzęt generalnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To autko to klasyk. :wink4:

Mimo gwarancji, jak będziesz chciał możesz przyciemnić furkę, gdyż koleś robi to bez demontażu szyb.

Także gwarancji nie stracisz. Wiem coś o tym, bo sam mnie szkolił :decayed:

Oto jego namiary:

Skyline Solar Control

Skyline Unit 1, Tudor Enterprise Park,

Tudor Road,

Harrow, HA3 5JQ

London,

tel.: 0044 20 8426 0574,

mobile: 0044 795 657 0243

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...