Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Powiesz szczerze, że masz głęboką więź emocjonalną z tymi czterema dojazdówkami co je Daniello pieczołowicie kolekcjonował by spłodzić unikalny komplet podwyższający wartość auta :decayed:

Jasiu! Zapomniał wół jak cielęciem był :grin: Tak na marginesie. Udało mi się załatwić kwadratową rejkę, także miśki mogą mnie cmoknąć w pompę :decayed:

Opublikowano

:facepalm::grin: Czytam i pol watku beka :decayed:

Panie a ile to pali ? Gazu to pewnie nie ma bo turbo to nie moze na gazie :decayed:

BTW : jak takie normalne uzytkowanie ? Jezdzi spoko mechanicznie , sypie cie cos czy jak ? ładnie ten gaz skitany :kox:

Ta moja C6 ciagle w polu :/

koncze jedno auto i miesiac na swoje padaczki bo jezdzic czym nie ma :wstydliwy:

Opublikowano
  • Autor

Tankuje i jeżdżę :decayed: Od kupna się wysrała przepływka i czujnik ABS, także jak na pół roku użytkowania jest gicior :thumbup1: Te C6 jeszcze nie jeździ? :shock3:

Opublikowano

Szewc bez butow chodzi. Stoi i gnije w polu :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Szewc bez butow chodzi. Stoi i gnije w polu :facepalm:

Zawsze możesz C6 zamienić na poczciwe C5 :naughty:

Opublikowano
Tankuje i jeżdżę :decayed: Od kupna się wysrała przepływka i czujnik ABS, także jak na pół roku użytkowania jest gicior :thumbup1: Te C6 jeszcze nie jeździ? :shock3:

Zatankowałeś raz i wielkie trolo lolo :polew:

Opublikowano
  • Autor

Idź mi stąd podstępny c**jcu :grin:

Opublikowano
Tankuje i jeżdżę :decayed: Od kupna się wysrała przepływka i czujnik ABS, także jak na pół roku użytkowania jest gicior :thumbup1: Te C6 jeszcze nie jeździ? :shock3:

Zatankowałeś raz i wielkie trolo lolo :polew:

mama mu wiecej nie da :grin:

Opublikowano
  • Autor

Kaju nie jesteś śmieszny :decayed: Tymczasem tłumiki przelotowe już w domu, teraz czekać aż kanał się zwolni :naughty: (Reggi myj ten kanał szybciej :polew:)

ONOljs5.jpg

Opublikowano

To teraz najpierw będzie Cię słychać, a później widać :decayed: Wszyscy " kurfa co to za***rdala...aaa to ten na krzywych siedemnastkach uzbieranych z 5 dzwonków " :grin:

Opublikowano
  • Autor

y6eza6ev.jpg

AWG on board. Teraz by trzeba było coś z końcowymi zrobić :decayed:

Opublikowano

ale Ty jesteś rzeźbiarz ..to już nie mogłeś dać nowych rur z kwasu ? Przecież ceny nie zabijają :decayed:

Opublikowano

Wygląda to jak 2 czyste jaja pomiędzy ogromnymi kępami włosów:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
ale Ty jesteś rzeźbiarz ..to już nie mogłeś dać nowych rur z kwasu ? Przecież ceny nie zabijają :decayed:

Tak się później zaczyna, nowe rury, nowe to i tamto i nagle robi się 3k :decayed:

Opublikowano
Wygląda to jak 2 czyste jaja pomiędzy ogromnymi kępami włosów:facepalm:

Już by mógł przynajmniej te spawy obszlifować lewus jeden :decayed:

ale Ty jesteś rzeźbiarz ..to już nie mogłeś dać nowych rur z kwasu ? Przecież ceny nie zabijają :decayed:

Tak się później zaczyna, nowe rury, nowe to i tamto i nagle robi się 3k :decayed:

613104a488487c5c7d3c6308775f3407.jpg?1353617910

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jasiu tejket izi, kto mi będzie pod auto patrzał czy mam spawy wyszlifowane czy nie :grin:

Opublikowano

Nie pier**l tylko nagraj sound synu matki swojego sąsiada :dance2:

Opublikowano
Wygląda to jak 2 czyste jaja pomiędzy ogromnymi kępami włosów:facepalm:

nie ma co oczekiwać przy ruchaniu za 8,20... :grin:

Opublikowano
  • Autor

Misie kolorowe jaki kolor nitki wybrać do obszycia kierownicy itd? Czerwony, szary? :eusathink:

Opublikowano
Misie kolorowe jaki kolor nitki wybrać do obszycia kierownicy itd? Czerwony, szary? :eusathink:

Do Raggi oddajesz? On i tak Ci zayebie albo róż albo w kolrze wymiocin za te dogryzanie:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.