Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak

Opublikowano

czyli jak wstawie caly komplet z awx-a dwumas i sprzęgło będzie to hulało ?

Opublikowano

bedzie

JUZIU śmiga na takim zestawie w 1.8T przy 300KM

Opublikowano

ooo to ciekawe dzieki

Opublikowano
  • Autor

Gadalem dzisiaj z gosciem ktory twierdzi ze jednomas na kewlarowej tarczy 240mm bez problemu ogarnia 500Nm....

Zaczyna robic sie ciekawie :naughty:

Opublikowano

Tomek u mnie 463NM przenosił:decayed:

Opublikowano

Dev , a dlaczego nie i co nie bedzie pasowało, na forum audi 80 jeden gość ma założone do AMB w b6 zestaw z ACE i dziala, jak to w koncu jest?

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

przymierzam sie załozyc zamach z ABK, docisk tarczałozysko z awx, czy to nie zda egzaminu? sa tu potrzebne jakies modyfikacjie?

Opublikowano

Nie przykrecisz docisku awx do kola abk.

Opublikowano

to do jakiego kola przykrece ? na jakim zestawie da se zronic jednomas z zestawem awx?

Opublikowano

Ale wiesz ze tarcza awx nie ma tlumikow drgan?

Opublikowano

Marcin to lepiej jednomas abk/1a i obic kewlarem trcze z bfb?

Opublikowano

Jak wywalasz dwumas to jego role musza przejac tlumiki drgan w tarczy. Bfb rowniez jest na dwumasie wiec lipa. Kolo abk + sprzeglo od np 7a z kewlarowa tarcza i bedzie git. Oczywiscie musisz oddac zamach do obrobki pod sprzeglo 240mm

Opublikowano

podepnę się pod temat bo wadziłem opis tarcza kevlar-carbon ? że niby 30% lepsza od seryjnej. moje sprzęgło ślizga sie bardzo namiętnie i szukam ratunku bo zapodany wirus ma bardzo silny dół . szukam lekarstwa , najlepiej bez rezygnacji z dwumasy

Opublikowano

Oddaj tarcze do regeneracji plus wzmocnienie seryjnego docisku i ci wystarczy

Opublikowano
Dev , a dlaczego nie i co nie bedzie pasowało, na forum audi 80 jeden gość ma założone do AMB w b6 zestaw z ACE i dziala, jak to w koncu jest?

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

przymierzam sie załozyc zamach z ABK, docisk tarczałozysko z awx, czy to nie zda egzaminu? sa tu potrzebne jakies modyfikacjie?

no wlasnie tez o tym czytalem to jak w koncu jest ??

a jescze jedno pytanko czy we wszystkich 1.8 i 1.8T B5 czy b6 jest taki sam dwumas czy roznia sie tylko numerami ?

bo ten z awx wyglada tak jak z b5 1.8T czy 1.8 i tez niby pasuje

Opublikowano

dwumasy z grubsza są te same jesli chodzi o silniki 4 cyl

Opublikowano

tak tylko o silniki 4 cyl czyli wszystkie 1.8 1.8T i 1.9 z b5 i b6 oczywiscie 228mm

Opublikowano

i b7...

chociaz nie wiem jak z dwumasem z 2.0TDI w b7, tam jest 6 śrub, i sprzeglo 240mm, może by wsio podeszło?oby rozrusznik tylko pasował tak naprawde

Opublikowano

noo wlasnie tez dobra opcja bez wiekszych przerobek jak dwumas jest na 6 srub i od razu 240mm

Opublikowano

byc moze dwumas jest podobny do tego z AVF ale to trzeba by bylo obmacac w rekach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.