Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik PDC parktronic


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Padł mi czujnik parktronica tylny namierzyłem już który, teraz czas kupić ale pytanie jaki. Używkę można ale na dwoje babka wróżyła albo pochodzi albo też padnie a nowy cena z kosmosu. Znalazłem takie coś NOWY CZUJNIK PDC PARKTRONIC AUDI A3 A4 A6 S4 S6 (3926916656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. coś to warte? niby oryginał ale żadnego oznaczenia nie widać. Ma rok gwarancji więc może warto się skusić co o tym myślicie? Pisałem do sprzedawcy i można go lakierować bez problemu, będzie działał normalnie. No chyba że macie kogoś kto sprzedaje czujniki w dobrej cenie. Numer czujnika 7H0919275D Pozdrawiam Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się podłączę.Pablo, a jak go wyjąłeś.Muszę wyjąć dwa i nie chcę nic urwać

Więc tak mi udało się bez demontażu zderzaka (padł czujnik środkowy prawy ) ale tylko dlatego że mam nie oryginalny hak a tym samym trochę inna belkę i troszeczkę więcej miejsca. Czujnik jest wciskany na zaczepy. Ja wlozylem jedna rękę pod zderzak i paznokciem podwazylem zaczepy a druga ręką wcisnalem czujnik. Kostkę odpiolem srubokretem przez otwór czujnika w zderzaku. Całość zajęła 10min wyjecie spisanie numeru i montaz. Jak masz ori belkę to czujniki zewnętrzne dasz radę wymienić bez demontażu zderzaka trzeba mieć tylko zgrabne lapki , dwa środkowe tylko na sciagnietym zderzaku wymienisz .

Ps kupujesz używek czy nowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna niedobrze bo mi pokazuje ,że dwa wewnętrzne mam ni halo.Jeden pokazuje, że padnięty, a drugi, że nie łączy.Też się zastanawiam co zrobić (do tej pory nie wiedziałem jakie mają numery - nie chciało mi się bawić w ściąganie zderzola i ciągle nie chce).Poczekajmy co napiszą chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moje pytanie jest takie czy czujnik pdc mozna jakos rozebrac zeby przelozyc ta lakierowana częśc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zglebilem temat czujniki o tym numerze 7h0919275d są takie same jak te z końcówka a i f . Ja już zamowilem z tej aukcji co podałem wyżej lakier już czeka tylko psiknac zamontować i cieszyc się działającym parktronikiem :-D grubcio1980jak sprawdzisz sobie po vinie jakie masz czujniki to nie będziesz musiał ściągać zderzaka do sprawdzenia numerów tylko zamowisz i od razu założysz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta obramówkę napewno, ale czy środek to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...