Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytanie czy na felgę do a4 b6 zawias oryginał sline

8.5j x 19 ET32

załozyc oponę ? 225/35/19 ? 235/35/19? 225/40/19 ? Czy moze jeszcze jakas inna proszę o opinię i pomoc w wyborze rozmiaru

b5691c36e5.jpg

Opublikowano

pytanie czy na felgę do a4 b6 zawias oryginał sline

8.5j x 19 ET32

załozyc oponę ? 225/35/19 ? 235/35/19? 225/40/19 ? Czy moze jeszcze jakas inna proszę o opinię i pomoc w wyborze rozmiaru

b5691c36e5.jpg

Witaj!

Jesteś pewien, że do B6 bez problemu wchodzi 8,5 przy ET 32?

Właściwa opona przy takiej feldze to 235/35/19

Pozdrawiam!

Opublikowano

wchodzi równiez 8.5 et 35 bo miałem takie kiedys :) i nic nie tarło :) jeszcze nie przymierzałem felg :)

Opublikowano

et32 bardziej wystaje na zewnątrz niż et35

Opublikowano

Witam,mam pytanie cz do a4 b6 avant 1bv felgi

18 x8,5 225 et 40 i 245 18x9,5 et 45

podejdą mi te felgi czy będzie jakiś problem, może jakieś dystanse ? jeśli podejdzie może ktoś ma zdjęcia poglądowe

proszę o odp pozdrawiam

Edytowane przez Motyk

Opublikowano

Witam,mam pytanie cz do a4 b6 avant 1bv felgi

18 x8,5 225 et 40 i 245 18x9,5 et 45

podejdą mi te felgi czy będzie jakiś problem, może jakieś dystanse ? jeśli podejdzie może ktoś ma zdjęcia poglądowe

proszę o odp pozdrawiam

Witaj,

8,5 x 18 et 40 wejdą na bank ale na 225 to już naciąg będzie. Wrzuć 235/40/18

9,5 cala raczej nie bardzo, zwłaszcza na tej gumie 245.

Pozdrawiam

Opublikowano

wiec dokonałem pięknego zakupu :)

i teraz tak patrze ze mogłem zamienić ET bo nie jestem pewien

coś to zmieni??

pozdro i dzięki

ps może ktoś ma jakieś zdjęcia będę wdzięczny

Edytowane przez Motyk

Opublikowano

przymierzyłem felge ;d

i weszła bezproblemu nawet z opona 245/40/19 aczkolwiek opony bd raczej 235/40/19 lub 235/35/19 :)

Opublikowano

Witam

Pisze z zapytaniem o oponke do mojego audi na lato

205/50 R17 7,5 J opony do audi .

Planuje taki zakop opon słyszałem ze komfort na dolach znacznie lepszy niz na grubszej oponie i szerszej np 215/45

Tylko Pytanko mam zalozone sprężyny -35mm – Eibach sport line 4 sztuki

I czy To niebedzie problem ???

Chciałbym aby auto poszlo troszeczke wyzej niz na standardowej oponie 225/45 17.. Dolna zasłona silnika ociera w mojej wiosce :/

dziekuje Pieknie za mądre podpowiedzi..

Ja mam gwint i setup zimowy avus III 17 7,5j 205/50/17 nic nie obciera, komfort w porównaniu do 18 nieporównywalny a wygląda tak:

25f7ebe80e02f14e54ca40c9ae6acc55.jpg

Polecam

Opublikowano

Witam

Pisze z zapytaniem o oponke do mojego audi na lato

205/50 R17 7,5 J opony do audi .

Planuje taki zakop opon słyszałem ze komfort na dolach znacznie lepszy niz na grubszej oponie i szerszej np 215/45

Tylko Pytanko mam zalozone sprężyny -35mm – Eibach sport line 4 sztuki

I czy To niebedzie problem ???

Chciałbym aby auto poszlo troszeczke wyzej niz na standardowej oponie 225/45 17.. Dolna zasłona silnika ociera w mojej wiosce :/

dziekuje Pieknie za mądre podpowiedzi..

Ja mam gwint i setup zimowy avus III 17 7,5j 205/50/17 nic nie obciera, komfort w porównaniu do 18 nieporównywalny a wygląda tak:

25f7ebe80e02f14e54ca40c9ae6acc55.jpg

Polecam

Witaj,

Fajny ten Avus w 17", wygląda na większy :D

Jaką masz szerokość tej felgi 17" ? Czy zakładałeś do ich dystanse?

Mam ten sam size opona + koło na zimę przy 1 BV i uważam, że to optimum.

Na lato jak ktoś nie chce b. szerokiej gumy fajnym wyborem jest 215/50/17

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam

Pisze z zapytaniem o oponke do mojego audi na lato

205/50 R17 7,5 J opony do audi .

Planuje taki zakop opon słyszałem ze komfort na dolach znacznie lepszy niz na grubszej oponie i szerszej np 215/45

Tylko Pytanko mam zalozone sprężyny -35mm – Eibach sport line 4 sztuki

I czy To niebedzie problem ???

Chciałbym aby auto poszlo troszeczke wyzej niz na standardowej oponie 225/45 17.. Dolna zasłona silnika ociera w mojej wiosce :/

dziekuje Pieknie za mądre podpowiedzi..

Ja mam gwint i setup zimowy avus III 17 7,5j 205/50/17 nic nie obciera, komfort w porównaniu do 18 nieporównywalny a wygląda tak:

25f7ebe80e02f14e54ca40c9ae6acc55.jpg

Polecam

Witaj,

Fajny ten Avus w 17", wygląda na większy :D

Jaką masz szerokość tej felgi 17" ? Czy zakładałeś do ich dystanse?

Mam ten sam size opona + koło na zimę przy 1 BV i uważam, że to optimum.

Na lato jak ktoś nie chce b. szerokiej gumy fajnym wyborem jest 215/50/17

Pozdrawiam!

Optycznie wygląda jak 18 :wink: szeroka jest na 7,5J et 37 dystans by wszedł ale nie zakładałem bo to tylko zima jest :-)

...na lato mam szerzej: 18 8,5J et 29 z naciągiem 225/40/18

63e97668b21b3b5d3d5a14c3dfaa80b1.jpg

Opublikowano

Witam . Mam pytanie jaki dystans założyć na przód i tył aby ładnie to wyglądało i nic nie obcierało , moje koła to 235/35/19 Et 45 , zawieszenie oryginalne s-line sedan

Opublikowano

Witam . Mam pytanie jaki dystans założyć na przód i tył aby ładnie to wyglądało i nic nie obcierało , moje koła to 235/35/19 Et 45 , zawieszenie oryginalne s-line sedan

Szerokość felgi?

Opublikowano

10mm :)


dystans


jesli felga 8.5 cala

Opublikowano

Witam

Pisze z zapytaniem o oponke do mojego audi na lato

205/50 R17 7,5 J opony do audi .

Planuje taki zakop opon słyszałem ze komfort na dolach znacznie lepszy niz na grubszej oponie i szerszej np 215/45

Tylko Pytanko mam zalozone sprężyny -35mm – Eibach sport line 4 sztuki

I czy To niebedzie problem ???

Chciałbym aby auto poszlo troszeczke wyzej niz na standardowej oponie 225/45 17.. Dolna zasłona silnika ociera w mojej wiosce :/

dziekuje Pieknie za mądre podpowiedzi..

Ja mam gwint i setup zimowy avus III 17 7,5j 205/50/17 nic nie obciera, komfort w porównaniu do 18 nieporównywalny a wygląda tak:

25f7ebe80e02f14e54ca40c9ae6acc55.jpg

Polecam

Eeeee No wyglada Świetnie :) A tak przy okazji świetne Felgi ..

To rozgladam sie za rozmiarem 17 7,5j 205/50/17

Jeszcze tylko jedno pytanko czy te dystanse beda konieczne do zakładania ???

Edytowane przez plama20

Opublikowano

Tak felga ma 8.5 cala. Dzięki za informacje.

Opublikowano

Jeszcze tylko jedno pytanko czy te dystanse beda konieczne do zakładania ???

Dystanse można założyć ale nie ma obowiązku. Wszystko zależy od Ciebie jak chcesz by autko wyglądało :wink:

Opublikowano

Panowie Tomason TN1 18", 8,5" szerokości i ET30 przy zawieszeniu H&R (-50mm) będzie obcierać?

Opona 225/40

Edytowane przez barb123

Opublikowano

Jaka opona?

wysłane z mojego Sony Xperia Z2

Opublikowano

Opona 225/40

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.