Czy da się to wypolerować by nie było śladu?

witjacrf

Witam dzisiaj nie fortunnie otarłem sobie lekko nadkole. Z daleka tego nie widać dopiero przy bliższej odległości. Z tego co widzę do podkładu nie doszło. I tu pytanie czy da się tą rysę na nadkolu w jakimś stopniu usunąc?Polerka czy inne cuda?

Poniżej foto:

zdj_cie.jpg

Spróbuj papierem wodnym 2000 zmatowić a następnie pasty i woski.

Nawet bez papieru, nawet pasta g3 + polerka na wolnych obrotach i nie będzie śladu. Ręcznie się nie męcz bo nie usuniesz, a nawet to ciężko.

Zdjęcie nie jest zbyt wyraźne.Są szanse że nie bedzie.Na zdjeciu nie widac jak grube jest to otarcie..Bardziej robota dla kogos komu sie bedzie chciało pobawic.Dobry car detalingowiec powinien to zminimalizowac blisko zera.

Najpierw spróbuj pastą G3 i polerką, jak nie chwyci kup 50 ml lakieru w kolorze auta, pomaluj a potem spoleruj i nie będzie śladu :wink:

witjacrf Jak nie masz czym i doświadczenia sam tego nie zrobisz, nie ma jednego złotego środka idź kup potrzesz 5 min i będzie git.

Jak pisze pawel1380 dobry detailer poradzi sobie z tym i albo uda sie to zdjąć calkiem albo będzie na tyle nie widoczne ze tylko ty bedziesz wiedził o tym, ale czy sie uda zdjąć zależy czy jest na tyle grubo lakieru a rysy nie sa na tyle głebokie ale bez miernika na oko tego nie ocenisz

Wiec moim zdaniem rady "...papier ścierny... , ...kup farbę i pomaluj...'' to są dobre ale na opowieści przy piwie :)

:shock3::OMG:

A bezbarwny?

Jak śladu nie bedzie?

Jak ma pomalowac pedzlem?

Bo co sie udzielasz w temacie o ktorym nie masz zielonego pojecia.

Otworz sobie piwko zamiast klepac w klawisze.

Tak jak już pisałem pasta + polerka i zobacz co będzie, jeśli jest problem ze zmysłem technicznym to radzę jechać do kogoś kto to przypoleruje.

Nie radził bym dawać na to papieru bo bezbarwny może być już płytki.

Z farba to kolego się element maluje a nie na bezbarwny.

Myślę że temat wyczerpany.

Po zdjęciach ciężko jest stwierdzić ale moim zdaniem nie wygląda to tak źle. Wg mnie jest spora szansa na wyprowadzenie tego z pomocą papierków, na pewno powinno udać Ci się to spolerować tak, że ślad będzie prawie niewidoczny a zostaną drobne ryski.

Dzięki panowie ża pomoc w wolnej chwili się za to zabiorę i w razie problemu odezwę się ;)

Nie wygląda źle, porysowany jest prawdopodobnie tylko bezbarwny.

W audi lakier dobrze się poleruje, oczywiście trochę wprawy.

Pasta G3 i polerka i śladu nie będzie