Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podświetlenie pod nogami - a4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie czy montowaliscie podswietlenie pod nogami swoich 'a czwórek" ?

Czy jesli podswietli się na niebiesko to czy 997 moze miec jakies problemy do własciciela auta?

Bo tak się zastanawiam? :)

:decayed:

Opublikowano

Nie będzie problemów żadnych ;)

Opublikowano
:decayed::decayed: to pytanie to tak faktycznie na serio ?? przecież możesz mieć w podświetleniu nógjaki kolor Ci się podoba :wink::naughty:
Opublikowano
Witam, mam pytanie czy montowaliscie podswietlenie pod nogami swoich 'a czwórek" ?

Czy jesli podswietli się na niebiesko to czy 997 moze miec jakies problemy do własciciela auta?

Bo tak się zastanawiam? :)

:decayed:

Jest problem paragraf "passat style":facepalm:

Opublikowano
Witam, mam pytanie czy montowaliscie podswietlenie pod nogami swoich 'a czwórek" ?

:decayed:

Z tego co wiem z przodu seryjnie bylo montowane podswietlenie nog. W srodku samochodu mozesz sobie zamontowac jakie chcesz lampeczki

Opublikowano

ja mam zalozone czerwone przod i tyl. policja dowali ci sie jakbys miol to w zderzaku lub grilu czyli na zewnatrz fury

Opublikowano

wewnątrz możesz dać jaki chcesz kolor

inna sprawa że niebieski raczej odpustowo wyjdzie

Opublikowano

właśnie - czemu niebieski? planujesz zmieniać podświetlenie wszystkiego z czerwonego na niebieskie?

Opublikowano

Radziu nie będzie żadnych problemów z tym

:cheesy: Miałem w 80 zamontowane i nie raz była kontrola i problemów nie było tak samo jak w tej :cheesy:

Opublikowano

Możesz mieć co chcesz, pod warunkiem, że nie rozprasza to innych kierowców (przynajmniej kiedyś tak było). A pod nogami nikomu to nie przeszkadza

Opublikowano

Ja ma ten pakiet oświetlenia w lifcie, ale żeby na niebiesko lub na czerwono podświetlać sobie buciki:facepalm:

Moim zdaniem np. zimny biały led. :wink: i jest kozacko :naughty:

Opublikowano

Panowie .....czytacie 1 post ????? Czy tak :whistling: "na pałę" dopisujecie swoje "przemyślenia" ? .....

Opublikowano

Niebiescy się denerwują na dziwne światła bo mają podstawę prawną w postaci przepisów określających kolory świateł zewnętrznych samochodu. Nie wiem czy są też odniesienia do koloru podświetlenia (czy po prostu podświetlenia) wewnątrz auta, wtedy to i świecenie przykładem było by nielegalne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.