Skocz do zawartości
IGNOROWANY

fotoradar klodawa "kutno--> kłodawa" czy dziala w obie strony przed orlenem


15lolo

Rekomendowane odpowiedzi

hej koledzy czy ten fotoradar (zołty działa) w obie strony wiem ze nabity czy w dzień widać jakiś blysk ? :jerk: w jakim odstępie mogę spodziewać się sweet foci ? :facepalm: (mowa o fotoradarze ktory jest przed orlenem po prawej stronie jadac w kierunku koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a jakieś dokładne miejsce tego fotoradaru bo mam znajomą w rejonie kłodawy i pracuje w policji to może ogarnia temat czy pstryka w obie czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed orlenem jak lecisz od storny kutna porypaly mi sie mile z km :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jak bd to bd po prostu jestem ciekaw kiedy mi przyjdzie fota ( stres ) bo mialem idelae o 50 za duzo :facepalm: , Piotrek czekam na info ;) musze i tak do was wpaść na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a jakieś dokładne miejsce tego fotoradaru bo mam znajomą w rejonie kłodawy i pracuje w policji to może ogarnia temat czy pstryka w obie czy nie

Inspekcja transportu drogowego obstawia radary i to oni decydują gdzie i kiedy działa.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym ale znajoma jest w policji i mniej więcej się orientuje czy może działać czy nie a tym bardziej że tam mieszka

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

powiem tak jak bd to bd po prostu jestem ciekaw kiedy mi przyjdzie fota ( stres ) bo mialem idelae o 50 za duzo :facepalm: , Piotrek czekam na info ;) musze i tak do was wpaść na spota

sebastian dowiedziałem się tyle że ten fotoradar działa i wali foty w obie strony. Pozostało ci tylko czekać na list

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ;) bd oczekiwal:jerk:, ciekawe w jakiem czasie przyjdzie bd informowal was :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie kiedyś złapali na takim przenośnym fotoradarze czy jak to się inaczej zwie to przyszło mi dopiero po miesiącu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowość Nowe Ostrowy co prawda dk91,ale okolica. Przysłali mi z tamtego urządzenia zdjęcie na którym był tył mojej naczepy i przód osobówki,oczywiście zaznaczone,że sfotografowało pojazd oddalający. Prędkość 87km na 50tce. tyle,że na wydruku z tacha,mam o tej godzinie inną prędkość,a kumple którzy jechali ze mną w konwoju zdjęć nie dostali,a z homologacji wynika,że urządzenie nie jest w stanie określić w którą pojazd jechał. Walczę z nimi prawie rok i wygląda,że sprawa się przedawni lub wyląduje w sądzie,bo nie chcą się dogadać,a tym bardziej odłożyć fotkę do szuflady.

mnie przyszło prawie po dwóch miesiącach,tyle,że naczepa na leasingu.

Najszybciej przychodzą z gmin Człuchów i Debrzno i najłatwiej się z nimi dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...