Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW 420xd M pakiet


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

w Xdrive jest dołączany przód, tylny naped to lipa

auta mają zbyt duże moce i moment obrotowy

fajnie że zapodali 4kę bo w 3ce dla osoby powyżej 1.90m z przodu jest ciasnota

i siedzi sie z głowa w oknie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że zapodali 4kę bo w 3ce dla osoby powyżej 1.90m z przodu jest ciasnota

i siedzi sie z głowa w oknie :facepalm:

Czym się różnią w środku te samochody ? Wymiary zewnętrzne mają prawie identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środku wygląda to o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitez majonez:wink:

Te nowe-zadarte przody BMW w m-paku gniotą system:slina:

Czarna nerka byłaby tutaj wydaje mi się wisienką na torcie:kox:

Ona serio nie ma xenonów czy po prostu zapomniałeś wpisać w opisie?

Niech się dobrze sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bi-xenon oczywiście jest nawet nie pisałem o tym bo myślałem ,że to oczywiste jest po wyglądzie lamp :) znacie kogoś kto doposaża bmw ? Z audi zawsze jeździłem do nawitechnik i doposażałem samochód w ciekawe nowe funkcje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wolałeś 428i? pod wzgledem dynamiki jest różnica..jeździłem 4 z Twoim silnikiem również.

Daje rade.

Harman gra super.

W ogóle czad auto,wychodzić mi się nie chciało z niego.

Wsiadając do mojego A5 3.0 tdi miałem wrażenie że to okręt..za ciężka po prostu przy tym BMW. (w porównaniu do benzynki 428i)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadzę firmę transportową i mam swój cpn z olejem napędowym na własny użytek dlatego zawsze biorę diesla :) paliwo orlenowskie dobre i w dobrej cenie :D co do 428i miałem na testach przed zakupem wiadomo lepszego kopa miało i zapierniczało :D kiedyś może zrobię chipa na 210 koni ale z tym też trzeba uważać bo gwarancja może polecieć dlatego na razie nie myślę o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje porządnej fury :decayed:

jeśli chodzi o jazdę audi vs bmw patrząc na to optymalnie i nie zważając na to ,że jeżdżę teraz bmw + xdrive a audi a5 było na przód... moje odczucia są bardziej przychylne do bmw... jeździłem już wieloma audi od a4 b7-b8, a5-b8 12r a6 C6-C7, audi jest typowo samochodem komfortowym ,spokojnym nie ma tego czegoś czego mi brakowało a bmw właśnie ma to coś i jest bardziej agresywne... Wsiadając do bmw czujesz się tak jakby samochód był dedykowany właśnie dla Ciebie fotel dobrze trzyma dużo tutaj pisać uwiodła mnie bmw ale zawsze będę miał sentyment do audi.

Mam dokładnie te same odczucia.

Dlatego ja osobiście raczej pozostanę przy BMW dla siebie a Żonie pewnie kupię kiedyś kolejne Audi :decayed:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ----------

Bi-xenon oczywiście jest nawet nie pisałem o tym bo myślałem ,że to oczywiste jest po wyglądzie lamp :) znacie kogoś kto doposaża bmw ? Z audi zawsze jeździłem do nawitechnik i doposażałem samochód w ciekawe nowe funkcje:)

W tej chwili nie kojarzę nikogo z małopolski, ale jak się natknę na forum na jakieś namiary, to Ci podrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o jazdę audi vs bmw patrząc na to optymalnie i nie zważając na to ,że jeżdżę teraz bmw + xdrive a audi a5 było na przód... moje odczucia są bardziej przychylne do bmw... jeździłem już wieloma audi od a4 b7-b8, a5-b8 12r a6 C6-C7, audi jest typowo samochodem komfortowym ,spokojnym nie ma tego czegoś czego mi brakowało a bmw właśnie ma to coś i jest bardziej agresywne... Wsiadając do bmw czujesz się tak jakby samochód był dedykowany właśnie dla Ciebie fotel dobrze trzyma dużo tutaj pisać uwiodła mnie bmw ale zawsze będę miał sentyment do audi.

:brawo::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Xdrive jest dołączany przód, tylny naped to lipa

auta mają zbyt duże moce i moment obrotowy

fajnie że zapodali 4kę bo w 3ce dla osoby powyżej 1.90m z przodu jest ciasnota

i siedzi sie z głowa w oknie :facepalm:

przeciez 4 to 3 coupe i jak to w coupe,miejsca jest.....ciut mniej

nowa 3,a szczególnie 4,to jedyne bmw jakie naprawde mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak się składa, że 4er coupe jest dłuższe od 3er limuzyny, ale wnętrze z tyłu pewnie trochę ciąśniejsze, ale tam w sumie nikt jeździć nie musi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca w środku jest znacznie więcej w bmw niż w a5 po lifcie. Później jak będę na kompie wrzuce pare fot a5 jaką jeździłem dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A5 jest dramatycznie ciasna,juz A3 ma wiecej miejsca:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kusiek czemu wziales navke biznes a nie profesional ;) ?

troche szkoda miec ten mniejszy ekran w tak fajnym aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...