Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW 420xd M pakiet


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

tej funkcji akurat nie mam :) ale jakbym miał na pewno nie bałbym się korzystać z niej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to troszkę taka funkcja na wyrost i dla bajeru w reklamie. Auto potrzebuje 1-1,5m więcej, niż ma samo długości, co przekłada się na fakt, że sam potrafiłem A7 w mieście zaparkować tam, gdzie asystent nie widział możliwości :kwasny: Ale bajer jest :decayed:

Co do samej 4er, to gdyby miała zegary i navi z f10 to była by miodna :slina: Tak to troszkę rzeczywiście trąciło myszką - mogli to rozwiązać inaczej nieco. Mimo wszystko super autko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyk fizyk :) efekt fajny

---------- Post dopisany 10-04-2014 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 18:05 ----------

Jednak zdecydowałem się na wydech jednostronny podwójny :D fotka podczas montażu :)

zdj_cie.jpg

Co sądzicie o tym ? Mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyk fizyk :) efekt fajny

---------- Post dopisany 10-04-2014 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 18:05 ----------

Jednak zdecydowałem się na wydech jednostronny podwójny :D fotka podczas montażu :)

http://s30.postimg.org/ckjra018t/zdj_cie.jpg

Co sądzicie o tym ? Mi się podoba :)

Mnie się bardzo podoba.

Nie ma przerostu formy nad treścią, gustownie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trapezy niestety nie zmieściły się dlatego też zdecydowałem się na wydech z jednej strony

---------- Post dopisany 06-05-2014 at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 15:20 ----------

Kolejny modzik to m performance power kit w serwisie bmw dobrzański :D koledzy gdzie najlepiej jechać w krakowie na hamownie aby zmierzyć serie ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co robić foty... Przecież to podniesienie mocy wymiana interculera ,modułu silnika, wiatrak , układ chłodniczy i program co najlepsze wszystko od prducenta bmw bez utraty gwarancji:))))) coraz bardziej mi się podoba bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem i pytałem o hamownie dobrą w krk... W serwisie niestety nie przeprowadzaja takich rzeczy samochod ma od 205km gdzies max do 220 km i i nm 420-450. Ale bez hamowni nie dowiem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jedź do CS do Bielska lub 4turbo do Katowic, przynajmniej wiarygodne wyniki będą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem i pytałem o hamownie dobrą w krk... W serwisie niestety nie przeprowadzaja takich rzeczy samochod ma od 205km gdzies max do 220 km i i nm 420-450. Ale bez hamowni nie dowiem się

Rozumiem, że masz ten sam motor, co ja w e91 miałem, czyli 184KM / 380Nm - jeśli tak (a zapewne tak właśnie jest) to wyjdzie Ci po PowerKit'cie jakieś 205-210KM max i okolice 410-420Nm. Nie liczyłbym na więcej, bo to taka delikatna raczej poprawka jest - niestety w przypadku gwarancji nieunikniona, jeśli się chce podnieść moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tutaj liczę na więcej koni z powodu takiego ,że mam wydech zamontowany firmy mgmotorsport i na pewno to pomoże z 5 koni :) z tym się zgodzę zrobiłem to dlatego aby własnie gwarancji nie stracić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety - dla mnie też gwarancja była by ważniejsza - szkoda tylko, że koszty PK w ASO w porównaniu do zwykłego softu do zwyczajna przepaść i zdzierstwo :doh: No - ale dadzą wiatrak w cenie i IC :decayed: Mi się tęskni za prostotą BMW, do czasu, kiedy nie wsiądę do swojej, nie posłucham V6 i nie specyficznej radochy :kox: Ale nie ukrywam, że f10 mi chodzi po głowie od długiego już czasu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak wiele chcą za taki power kit... ja ich utargowałem na 3900 netto. U dobrego tunera chip kosztuje ok.2500zł... po za tym taki silnik jak ja mam to tylko power box co jest bezsensem... Hartge box do mojego bmw 6300zł ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szczerze powiedziawszy myślałem, że wyjdzie droższej za całość - tym bardziej, jeśli liczysz netto :wink: Nie wiem, czy jest różnica w sterownikach pomiędzy ostatnimi e90 a f30, ale ceny za soft były znacznie niższe jak się dowiadywałem - okolice 1500PLN brutto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...