Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi 1.8T quattro na td04hl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie inaczej...

Opublikowano

tosz to jedzie jak RS4 :D

Opublikowano
  • Autor
Mozesz dorobic adaptery ale robi sie problem z dopasowaniem wysokosci tarczy.

Na Twoim miejscu nie szedlbym ta droga, bo zaprowadzi Cie do nikad a oszczednosci zadne

Wysokość tarczy, masz na myśli jej średnicę czy odsadzenie na boki od piasty?

Jak wpadnie lepsze sprzęgło to z LC będzie piękny start. Na sprzęgle z tdi to loteria kiedy chwyci dobrze :)

Opublikowano

Tak, chodzi mi o wysokosc tarczy

Rob jednomasa 240mm na kewlarze

Poszukaj w moich postach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kolego jaki masz kolektor wydechowy?

masz może jakiegoś linka?

idzie jak dzik w kartofle :grin:

Opublikowano

Blisko mam do Ciebie :D moze chcesz zrobic klona swojego wozu ? :D w zasadzie brakuje mi tylko turbo wtryskow i kolektora :P

Opublikowano

Pięknie zapierdziela powodzenia w modach.

Opublikowano
  • Autor

Mam taki KOLEKTOR WYDECHOWY AUDI VW VAG 1.8T T25 GARRETT (4019752838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. plus przejściówka pod turbo własnej roboty, ale sam kolektor żeliwo chińskie.

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Blisko mam do Ciebie :D moze chcesz zrobic klona swojego wozu ? :D w zasadzie brakuje mi tylko turbo wtryskow i kolektora :P

Heh trudno zdecydować. Mam warsztat motocyklowy, dużo pracy a mało czasu, muszę dopracować swój silnik żeby komuś móc coś robić :)

Opublikowano

Regulator paliwa 4 bary? pampa jakas zewnetrzna? jakie masz max czasy wtrysku?

Opublikowano
  • Autor

Regulator 4 bary, pompa wewnętrzna walbro 255. Czasy jutro sprawdzę bo nie pamiętam, ale wtrysk jest ustawiony podwójny z buforem w kolektorze dla zwiększenia wydajności wtryskiwaczy, inaczej wtryski pb i lpg by pętliły.

---------- Post dopisany 02-04-2014 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 07:35 ----------

Sprawdziłem. DET3 pokazuje 13ms na benzynie

  • 2 lata później...
Opublikowano

Regulator 4 bary, pompa wewnętrzna walbro 255. Czasy jutro sprawdzę bo nie pamiętam, ale wtrysk jest ustawiony podwójny z buforem w kolektorze dla zwiększenia wydajności wtryskiwaczy, inaczej wtryski pb i lpg by pętliły.

---------- Post dopisany 02-04-2014 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 07:35 ----------

Sprawdziłem. DET3 pokazuje 13ms na benzynie

Ta pompa pasuje p&p do b5 w quattro? nie mogę nigdzie znaleźć takiego info :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.