Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co myslicie o tych oponach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu to ciągnę tu, poniższe opinie są do wcześniejszego pytania

Kilka osób z forum przy zakupie opon - nowych poleca te oponki

215/50 R17 91Y BARUM Bravuris 3 HM 1450 zł

Poczytałem i w sumie co człowiek to inna opinia. Jedni chwalą drudzy nie. Ja 80 % spędzam w mieście jadąc do pracy i z powrotem, czasem zakupy. Dwa razy w miesiącu w trasę prędkość od 120 -180km

Jak uważacie lepiej kupić w/w nowe opony w tej cenie czy jakieś firmówki używane w przedziale 1000 -1400 zł ?

Opublikowano

Dziewięcioletnie opony to do taczki można założyć :decayed:

Chyba że masz myśli samobójcze, a brakuje Ci determinacji do ich realizacji , one pomogą Ci w tym :grin::naughty:

Opublikowano

Popieram przedmówcę - szkoda kasy ... na upartego dokładasz 150-200 zł i masz nowe BARUMY !

Opublikowano

Takie Stare gumy powinny mieć o wiele mniejszą cenę pomimo że to Goody.

Opublikowano

po tylu latach leżenia, nie wiadomo w jakich warunkach to spore ryzyko......

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak myślałem, poczekam trochę dołożę i kupię coś lepszego. Co do tych opon Barum, to nie słyszałem o nich, warto w nie zainwestować ? Ogólnie chcę przeznaczyć do 1500 zł za opony 215/50/17.

---------- Post dopisany 31-03-2014 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 22:47 ----------

---------- Post dopisany 05-04-2014 at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 00:02 ----------

Witam, no i kupiłem nowe Barum Bravuris 3hm. Narazie jeżdżę tydzień na nich o do tej pory mogę powiedzieć, że pod względem wyglądu nie są takie wcale wysokie i felga wygląda na nich dobrze. Komfort w porównaniu z zimowymi - prawie nowe zimówki, nie jest dużo gorszy. Jeżdżę głównie po mieście i po różnej nawierzchni i powiem że profil 50 jest jak wystarczający przy nowych oponach. Za jakiś czas napisze jak w trasie się spisują przy większych prędkościach. Na minus to wg. moich odczuć mały spadek mocy, ale zimówki mam na 15" i są węższe a tu w końcu 17" i trochę szersze, także tragedii nie ma. Może kiedyś trochę go wzmocnie programowo. Ogólnie po tygodniu komfort na plus, przyczepność na suchej nawierzchni na plus.

Opublikowano

Ja tam chwale sobie ten rozmiar.

A to ze względu że miałem wcześniej 235/45 i to w dodatku wzmacniane (takie koła kupiłem razem z autem).

Nie dość że stare były to twarde jak skała.

Dla mnie jest teraz miodzio.

Miękko i nie nosi już tak na koleinach.

Miałem brać te Barumy ale się zamotałem.

Kupiłem Hankooki Ventus S2 z 2011 roku ale jeszcze z cyckami.

Gdybym wiedział że tak wyjdzie to wziąłbym nówki Barumy.

Opublikowano
  • Autor

Witam, jak narazie oponki bez zarzutu. Dwa dni w deszczu jeździłem i nie zauważyłem, żeby były jakieś problemy z brakiem przyczepności. Do tego są dosyć ciche. Po 2 tygodniach użytkowania w różnych warunkach na suchym i na mokrym mogę dać spokojnie onene 5. Jeszcze zobaczę w trasie przy dużych prędkościach i wtedy mogę je podsumować.

Opublikowano

To Twoje życie i zdrowie :decayed:

Jak się będziesz turlał , to problemu nie powinno być.

Ja na Twoim miejscu bym się na nich nie rozpędzał powyżej setki :naughty::whistling:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie prędkość max mają jakoś koło 300 a ja nawet połowę tyle nie śmigam - zresztą gdzie w Polsce. Opinie mają dobre, pozatym zostały zrobione we współpracy z Continental no i jest 5 lat gwarancji - to o czymś świadczy. Miałem wcześniej Continental, Michelin i nie odczuwam dużych różnic po za ceną.

Opublikowano
Ja na Twoim miejscu bym się na nich nie rozpędzał powyżej setki :naughty::whistling:

A co masz do tych opon.

Nowe i nie chińczyki.

Czemu straszysz ludzi ?

Lepsze nówki Barum niż kilkunastoletnie markowe używki.

Opublikowano
  • Autor

...właśnie z takiego założenia wychodzę i narazie nie żałuje. Jeśli chodzi o barum bravuris 3 hm to jak na opony z średniej półki są dobrze dopracowane. Jeszcze przetestuje je na większych prędkościach i zrobię ostateczne podsumowanie.

Opublikowano
Ja na Twoim miejscu bym się na nich nie rozpędzał powyżej setki :naughty::whistling:

A co masz do tych opon.

Nowe i nie chińczyki.

Czemu straszysz ludzi ?

Lepsze nówki Barum niż kilkunastoletnie markowe używki.

Sorki, kiedyś ten temat dotyczył innych opon, niedoczytałem i przyjąłem że to właśnie tamte kolega zakupił :glupek2::hi::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.