Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czynności serwisowe w klimatyzacji Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dysza i dlawik to to samo.Kosztuje grosze,więc nie zaszkodzi wymienić.Tym bardziej że Dev zawsze zaleca jego wymianę przy serwisie klimy.

Wysłano z Tapki.

Opublikowano
  • Autor

Jestem już po serwisie...

Cały układ szczelny.

Sprawdzenie szczelności dobicie 110zł.

Weszło ciut więcej niż 70g czynniku.

+40zł odgrzybianie ozonem.

Pan wstawił maszynkę do auta, włączył silnik, obieg zamknięty i auto pyrkało tak z pół godziny.

Przed tym nowy filtr kabiny.

Czyli za usługę zapłaciłem 150zł + swój filtr kabiny.

Auto kupiłem 2,5 roku temu i do klimy nie zaglądałem, więc myślę że dobicie 70g czynniku to jest dobry wynik ?

1124450300_1405943459_thumb.jpg

Opublikowano

A gdzie info ile wyssał oleju ???

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy olej był ruszany...

W każdym bądź razie serwisant podpinał się tylko pod "górę"

Na dole nic się nie podpinał, w sprawach olejowych.

Opublikowano

Bo to górą ściąga, a pózniej wprowadza spowrotem

Opublikowano
  • Autor

Skoro nie ma info to pewnie olej nie był ruszany... No nic full serwis zrobię następnym razem.. osuszacz, olej itp.

Zadzwoniłem do serwisu i zapytałem kolesia o ten olej.. powiedział mi że olej jest wysysany razem z czynnikiem... :eusathink:

Opublikowano

Wiec powinno byc info na wydruku.

Opublikowano
To jest do B5, do B6 ma dwa oringi.

Tutaj masz prawidlowy:

http://s27.postimg.org/t8dbxz22n/20140527_100022.jpg

aż jestem ciekaw jaki u mnie siedzi osuszacz i dysza, po vin-ie przysłali z jednym oringiem NRF dyszę...

Opublikowano

a czy aby z tego wydruku nie wynika ze jest gdzieś nieszczelność? Też obsługuje texe i raczej zamiast 12mB powinno być 1. Jak na teście szczelności na podciśnieniu.

Opublikowano

Mi wychodzi ze do 2004 jest z 1 oringiem . Bo same takie wyciągam.

Opublikowano

A ten osuszacz to musi byc zamontowany tusz przed samym uzupełnieniem (tzn. w moim domyśle u serwisanta klimy)?? Czy np mogę zrobić tak, że po wyssaniu zjeżdżam do siebie ok 3km, rozkręcam wszystko wraz z osuszaczem i zabieram sie do składania - skraplacz, dławik, oczywiście wszystkie oringi i na samym końcu szybko osuszacz, a później np, następnego dnia zajeżdżam na spr.szczelności i uzupełnienie???

I w ogóle jaką ilością oleju gość powinien zalać mi układ??

---------- Post dopisany 26-07-2014 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2014 at 00:11 ----------

Dev moge tak zrobić jak pisałem powyżej???

Opublikowano

Osuszacz i dlawik najlepiej przed samym uzupełnieniem czynnika. Rozetnij osuszacz i zobacz ile jest w nim oleju.

Musisz dolac tyle ile bylo w osuszaczu plus 25ml

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kurde za późno trafiłem na ten temat.

Mi przy serwisie nie dotknęli nawet tego osuszacza :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.