Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co z przodem przy skręcie ?

Jebnie to jebnie na ch*J drążyć: D, A tak na serio trzeba uważać;)
Opublikowano

Pytam bo ja mam 235/40/18 8.5j et45 czyli flaty, gleba ( choc przy waszych autach to koza) 63 i 63.5. I mimo gwintu kw czasem ociera .

Opublikowano

:huh: o k**wa , to moze kup takie odboje , klipsy i wloz po jednym na strone .

Opublikowano
  • Autor

Pewnie Ci obciera o przód plastikowego nadkola na wysokości kratek przedniego zderzaka. Sprawdź sobie ;)

Poza tym... potrze, potrze to się dotrze :decayed:

Opublikowano

Widzę tu kawał dobrej roboty,gratuluje pięknego avancika.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Powoli przymierzam się do zimowego setupu. Więc flaty będą na sprzedaż w ciągu miesiąca. Jak wystawię to poinformuję. Cena ok 2k. I proszę nie piszcie, że zaklepujecie itp. Za dużo miałem już takich wiadomości :decayed:
W zamian wpadnie może 2din lift.

I inspiracja... czyli co zostanie zrobione kiedyś w zimę.
63qrmlop.jpg
6041711027_57904e6d58_z.jpg
Powoli trzeba przygotowywać budę pod 19 :kox::kox: W parze z górną i dolną rozpórką oczywiście.

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

Rzezanie budy do gleby to hardcor , ;) Co za koło planujesz po flatach ?

Opublikowano
  • Autor

3sdm 0.01 aktualnie na głowie mi siedzą. Jakby były 0.08 w 19 to bym się nie zastanawiał :D
Aczkolwiek jak są jakieś fajne propozycje to poogolądam :naughty:

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

0.01 robia piekna robote w 19 ;) chetnie zobacze jak sadzie to w na tym kondonie :P

send by GT-I9505

Opublikowano

Na 0.01 - będzie kopią B5 Lu_angela...

Opublikowano

A ja sie zastanawiałem kto ma takie xD

Opublikowano
  • Autor

Na 0.01 - będzie kopią B5 Lu_angela...

Od razu kopią :thumbup1: Nie znam jego samochodu. Jakieś zdjęcia? Bo na forum nic nie ma

Poza tym wątpię, żeby wyglądał jak kopia jeśli uda mi się położyć swój na wahaczach :decayed:

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano
  • Autor

Tyle też udało mi się znaleźć. Ale tam żadnych 3sdm nie widzę :no:

Opublikowano

10440999_825569730821117_775741765524107

Kopi napewno nie bedzie :D jedyne co to kola a Arka amerykanka robi robote i dobrze siedzi :wink:

480765_816410335070390_26017088689188040

Pozdro :decayed:

Edytowane przez pablo15005

Opublikowano
  • Autor

Elegancik :decayed: Te zdjęcia gdzieś już mi przemknęły przed oczami.
Trochę koza jednak na 19

Opublikowano

Może się wydawać, w rzeczywistości jest dobrze :naughty:

10612925_752566058115091_884593199977780

Tu masz porównanie, mój na 18/60,5 wtedy było jaka różnica :grin:

Opublikowano

10440999_825569730821117_775741765524107

Kopi napewno nie bedzie :D jedyne co to kola a Arka amerykanka robi robote i dobrze siedzi :wink:

480765_816410335070390_26017088689188040

Pozdro :decayed:

Będą Dwa niebieskie avanty na tym samym kole z tego samego forum.

Wyrezane w tym powiecie :wink: (oba auta miały poprzednio blachy LPU) :wink:

Wiadomo, żart. Ale to koło na niebieskim avancie już było. I tu na forum i "internetach".

Edytowane przez Armi

Opublikowano

10440999_825569730821117_775741765524107

Kopi napewno nie bedzie :D jedyne co to kola a Arka amerykanka robi robote i dobrze siedzi :wink:

480765_816410335070390_26017088689188040

Pozdro :decayed:

Dwa niebieskie avanty na tym samym kole z tego samego forum.

Wyrezane w tym powiecie :wink: (oba auta miały poprzednio blachy LPU) :wink:

Dobrze świadczy, rewir rezaczy :naughty:

Edytowane przez pablo15005

Opublikowano

Nie przesadzajmy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.