Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Może się wydawać, w rzeczywistości jest dobrze :naughty:

10612925_752566058115091_884593199977780

Tu masz porównanie, mój na 18/60,5 wtedy było jaka różnica :grin:

Dla mnie za wysoko :kox: Albo grubo albo wcale

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

10440999_825569730821117_775741765524107

Kopi napewno nie bedzie :D jedyne co to kola a Arka amerykanka robi robote i dobrze siedzi :wink:

480765_816410335070390_26017088689188040

Pozdro :decayed:

Będą Dwa niebieskie avanty na tym samym kole z tego samego forum.

Wyrezane w tym powiecie :wink: (oba auta miały poprzednio blachy LPU) :wink:

Wiadomo, żart. Ale to koło na niebieskim avancie już było. I tu na forum i "internetach".

i do tego stworzył je ten sam człowiek :grin: jedna poszła do lublina(angel doprowadził do ideału) a drugą kolega przedstawił w tym wątku :decayed:

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor

:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:
2.6 i 2.4
2rc23kh.jpg

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

i 2.6 porobione :decayed:

Opublikowano

Krawat nie jest cięższy?:) i byc może w Q :)

Opublikowano
  • Autor

Oba na 18, fwd. Ale aż się dziwiłem, że taka różnica. Na korzyść b5. :kox:

Nie wiem ile b6 może mieć wagi. U mnie w dowodzie jest 1475

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

Objechales? :shock:

Ja mam u swojej w Q bite 1445kg

Opublikowano

mój amerykaniec na wadze wazy 1620 kg :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Objechales? :shock:

Ja mam u swojej w Q bite 1445kg

Dwa razy i dwa razy nie trafiając trójki :facepalm: a i tak objechane dobrze.

W każdym razie różnica była duża jak na tak podobne auta.

Na początku roku też się braliśmy i wtedy do 180 identycznie szły.

Wszytsko było wykonywane na zamkniętych i prywatnych drogach :kox:

---------

Powolne zbieranie fantów na środek lift. Od OLI_B5 oczywiście [emoji90]

dba39a29f9a565321a5a44445c16b1dd.jpg

____________________________

StancedLodz sprawdzamy bardzo fajny lokal Łącznik (Piłsudskiego) ;) świetna miejscówka na jakiś spot

b00ecb097291fc4abb5575a0d4113a67.jpg

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

Powiedz no Misiu Kolorowy jak Ty zes do Lodzi na takiej glebie wjechal? :D

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

Proste :kox: Tylko trzeba uważać przy torach tramwajowych. Sanki czują z nimi bliskość. A poza tym całkiem ok się jeździ :grin:

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

Chyba po Inflanckiej :D

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie miałem do czynienia z nowa inflancką :D


Jednak nie jest taka zła :D kompletne przeciwieństwo starej ;)
Whoop whoop!

40c5372fde2d5737b926e6fe63c57bd0.jpg
39f529aac72541d861c5ab5cd6bd834b.jpg
Opublikowano

Foty spoko :)

A co do wyścigów to moje ABC wypluło 154KM po zhamowaniu i prawie 240Nm.

Plan jak narazie u mnie to te progi jeszcze z omegi.

Opublikowano
  • Autor

A to Twoje u gekona było! Jednak ABC są fajną konstrukcją :decayed: Po tylu latach i tak trzymają moc

Opublikowano

Tak to moje u gekona było :) był taki mały dyno day :kox:

No tez sie zdziwiłem ze po tylu latach auto z fabryczna mocą.

Niestety był tez i przegrany golf IV 4motion 1.9 130KM dlubniety na 200KM i tylko pokazało 150KM a kasy włożone ostro.

Opublikowano
  • Autor

Fejm :D Szkoda, że sobie poszedłem, bo bym przed kamero był :kox: (dawno się tak nie uśmiałem)

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

grupa samochodow , obnizonych z szerokimi feglami i h*j hahahahahahahahahhahahahahahha , miszcz

Opublikowano

no wlasnie mialem Ci ten filmik wrzucic :P


Ale ta laska strasznie piszczy :P może gdyby się zamknęła to... :D

Opublikowano
  • Autor

trailer jest bardziej bekowy


---------------------

Takie pozytywne zdjęcie gdzieś znalazłem :rolleyes: Dzieciak wie co dobre od małego :D
t62rr4.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.