Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jest możliwa rejestracja ANGLIKÓW


magicman

Rekomendowane odpowiedzi

tu nie chodzi o gniewnych i młodych spod remiz w paździochach za grosze, tylko np o auta typu skyline z możliwością rejestracji, zobacz w takiej anglii, autami z kierownicą po lewej stronie niee jeżdzą młodzi głupi ludzie ze wsi, tylko poważni ludzie, którzy raczej świadomie dokonali tego wyboru, a względy finansowe nie miały na to wpływu, ale tu raczej nie ma miejsca na polemikę, każdy ma już swoje zdanie, a umysły dawno pozamykały się na możliwość zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fsc_Nissan_Skyline_4900_00_PLN_K_ty_oto_Moto_pl.jpg

już widzę te tabuny dyrektorów, lekarzy i prawników pomykających do roboty "wymarzonymi" autkami z kierownicą po prawej stronie :kox:

Na chłopski rozum : jest kawałek prostej drogi i leci przed Tobą TIR z naczepą - czy Twoim zdaniem jego wyprzedzanie będzie bardziej ryzykowne niż z kierą po normalnej w Polsce stronie czy nie ? A mówienie że "wystarczy mieć dobrego pilota" traktuję jako żart .

Już sobie wyobrażam taką podróż kiedy co 20 sekund kierowca będzie pytał pasażera "Henek - można mieszać ? Zdążę ??"

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary nie dogadamy się, ewidentnie Ty jesteś na nie, a ja mam wyjebane. Wypadki były są i będą,

złe warunki atmosferyczne wpływają na zmniejszenie ilości wypadków,

może kierownica po złej stronie zadziała podobnie:decayed:

Ja Ci tego nie wytłumaczę, sam musisz się przejechać angolem nawet z czystej ciekawości. Jak to zwykle bywa jest nagonka, że be, że fuj, a ja to widzę tak, zaczną handlować trochę angolami, więc i ceny LHD polecą w dól, kierując się konsumpcją będzie to na plus:decayed:

ja nigdy nie zostawił bym decyzji o wyprzedzianiu pasażerowi, jeśli już to kwestia czy mogę się wychylić czy nie, ale to jak wyżej, Ty negujesz, a ja nie jestem od nawracania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wzajemnie ;-) Mamy tutaj temat do polemiki i każdy wyraża swoje zdanie. Przecież ja nikogo nie wyzywam - miałem okazję jeździć anglikiem i jakoś niewyraźnie się czułem a prawko mam nie od wczoraj .

:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Pulpit a ja uważam, ze ceny lhd nie ulegną większej zmianie natomiast ewentualny popyt na rhd spowoduje wzrost cen właśnie tych drugich. A jak będzie to zobaczymy. Ja nie spodziewam się tak znaczacego zainteresowania rhd żeby stanowiły realny ekwiwalent na rynku dla wersji europejskich, to zawsze będą auta "kalekie". Sporo osób patrzy na możliwość dalszej odsprzedaży co w tym przypadku tez będzie utrudnione - znacznie mniejsza liczba chętnych. Moim zdaniem zrobi się z tego nisza rynkowa ale w dłuższej perspektywie będzie tak samo jak na zachodzie. Po prostu malo praktyczne auto dla napalencow. Nie jestem gorącym zwolennikiem formalnego zakazu rejestracji tych aut bo ludzie sami się przekonaja, ze to jednak nie cena czyni cuda. Ale trzeba mieć świadomość dodatkowych zagrożeń, które są realne.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście najwięcej, jak zwykle- mają do powiedzenia Ci, którzy nie spędzili w takim aucie całego dnia za kółkiem...:facepalm:

Nie mędrkuj, nie trzeba być ganiuszem

?Anglikiem? po polskich drogach - Magazynauto - testy i opinie o samochodach nowych i używanych

"mędrkowanie" poparte praktyką i ilością wyjeżdżonych kilometrów, autem RHD w Europie:wink4: bo jestem pewien, że w jeden mój przyjazd do PL, np na dwa tygodnie- zrobię więcej km w opisanych warunkach, niż większość zabierających tu głos, w ciągu całego swojego życia, co z pewnością daje jakiś pogląd na sprawę, na pewno większy od tego, że ktoś coś usłyszał, wyczytał, czy posiedział w "angliku" kilka minut...

Za to jeszcze więcej wiedzą CI co anglikiem jeżdżą po kraju z większą kulturą na drogach i gdzie większość dróg ma 2-3 pasy :hi:

no wybacz- nie czuję się odpowiedzialny za poziom kultury kierowców na polskich drogach, jeździsz po nich z pewnością częściej, niż ja i sam stanowisz populację kierowców, a czy zachowujesz poziom kultury z innych Krajów- odpowiedz sobie sam- nie mi to oceniać...:wink4:
stary nie dogadamy się, ewidentnie Ty jesteś na nie, a ja mam wyjebane. Wypadki były są i będą,

złe warunki atmosferyczne wpływają na zmniejszenie ilości wypadków,

może kierownica po złej stronie zadziała podobnie:decayed:

Ja Ci tego nie wytłumaczę, sam musisz się przejechać angolem nawet z czystej ciekawości. Jak to zwykle bywa jest nagonka, że be, że fuj, a ja to widzę tak, zaczną handlować trochę angolami, więc i ceny LHD polecą w dól, kierując się konsumpcją będzie to na plus:decayed:

ja nigdy nie zostawił bym decyzji o wyprzedzianiu pasażerowi, jeśli już to kwestia czy mogę się wychylić czy nie, ale to jak wyżej, Ty negujesz, a ja nie jestem od nawracania.

tutaj się zgadzam- i ja nikomu nic nie staram się na siłę również udowadniać, tylko próbuję wytłumaczyć, ze auto RHD- to nie narzędzie zbrodni, które trzeba tępić na każdym kroku:wink4:

z chwilą, kiedy Polacy zaczęli emigrować na Wyspy- zaczęli też kupować tam auta i również zaczęli nimi podróżować po Europie, chętnie zapoznam się ze statystykami, które dowiodą tego, że kierowcy w aucie RHD powodują więcej wypadków na drogach, niż Ci, którzy prowadzą LHD, w Krajach o ruchu prawostronnym, przy zachowaniu równych proporcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tak zle z ta jazda anglikiem jak ktos juz nim jezdził i wie jak sie takiem autem poruszac i ma cos w głowie , mi sie nauwa bardziej to ze ceny waszych wychuchanych doinwestowaych aut spadna znacznie !!! i to boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spadną bo nie widać ku temu powodu. Nie ma szans żeby rhd stały się tak popularne żeby masowo ludzie szukali alternatywy dla aut europejskich. Nie wierze w to bo anglik to auto w naszych warunkach niepełnowartościowe. Z pewnością jednak nieco zwiększone zainteresowanie rhd podniesie właśnie ich ceny. Dupiate ubezpieczenia i będzie jak zawsze, kupa zamieszania i lamentow a potem i tak każdy jak będzie miał wybierać to kupi lhd, choćby ze wzgledu na ew.odsprzedaz.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej o tym wspomniałem- szanse mają pojazdy specjalne, typu śmieciarki, betoniarki, czy busy, ale również nie wierzę w masowy popyt na auta RHD w Pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić coś takiego tylko w drugą stronę

right_side2.jpg

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

albo takie coś

1191566183.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić coś takiego tylko w drugą stronę

http://s10.postimg.org/708hb5r51/right_side2.jpg

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

albo takie coś

http://s9.postimg.org/3vowk7lpn/1191566183.jpg

Ta 2 fota powala.

Kochanie kto dziś kieruje,ja czy ty a może razem:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mysle ze byłby to dobry interes ,kupujesz tanio i w razie czego jak juz masz jakis model to masz praktycznie calego na czesci zamienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...