Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niedziałająca klimatyzacja


simsonek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam niedziałająca klimatyzacje i aucie. Gdy wejdę w pozycję 60C to wyswietla mi sie temperatura -59oC a jak w pozycję 60C to -48oC. Chce sprzdedac auto i nie wchodzic w koszty i chce jakos oszukac system. Czy jest opcja podłaczenia sygnałów 59C i 60C na przykład do 58C ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz oszukać system czy kupującego. Powiedz klientowi co jest i opuść cenę a nie kombinuj. A najlepiej udaj się do speca od klimy i napraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to na objawy uszkodzenia czujnika zwenetrznego racja koledzy nikt nie chce byc oszukiwany forum polega na pomaganiu w naprawach a nie na oszukaniu kogoś w sprawie auta kompletnie jest to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego narobisz mostków obejść, swoich patentów i sprzedasz auto. Robiłem takiego denata wszystko jest inaczej jak w serii a sprzedający lub jego mechanik musieli mieć ułańską fantazję, szkoda ze zaczęło wszystko wyłazić po 2 latach, coś się zwali i nie idzie dojść co do czego.

Wolałbym kupić zepsutego, niż teraz dochodzić co? jak? i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego narobisz mostków obejść, swoich patentów i sprzedasz auto. Robiłem takiego denata wszystko jest inaczej jak w serii a sprzedający lub jego mechanik musieli mieć ułańską fantazję, szkoda ze zaczęło wszystko wyłazić po 2 latach, coś się zwali i nie idzie dojść co do czego.

Wolałbym kupić zepsutego, niż teraz dochodzić co? jak? i dlaczego?

No dobrze wiec chce naprawic i pytam gdzie sa poszczególne czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem czujnik temperatury zewnętrznej i w pozycji 60C mam juz odpowiednia temperature lecz klima dalej nie dziala. W pozycji 58C jest temperatura -56oC a w 55C (Temperatura zewnętrzna (otoczenia), w oC lub oF potwierdzona na panelu sterownika klimatyzacji ) temperatura skacze miedfzy -2oC a -10oC. Czy te skoki temperatury w 55C są spowodowane uszkodzeniem czujnika z pozycji 58C ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...