Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moj granatowy pocisk :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :)

Przyszedł czas zebym i ja pokazał swoja A4

posiadam ja od niecałego roku wczesniej była B5 1.9 tdi quattro.

Jestem pierwszym włascicielem w kraju,audiczka przyjechałą ze Szwajcarii

Rocznik 2003 listopad

motor 1.8 t quattro BFB 163KM podobno zrobiony program na 200 KM,tak przynajmiej twierdzil sprzedajacy :)

Autko zagazowane.

Obecnie założone laczki 205/50/17 lato

zima 205/50/16

20140323_135832.jpg

20140323_135840.jpg

20140323_135849.jpg

20140323_135857.jpg

20140323_135913.jpg

20140323_135921.jpg

20140323_135928.jpg

20140323_135942.jpg

20140323_135946.jpg

20140323_135959.jpg

20140323_140008.jpg

20140323_140034.jpg

20140323_140137.jpg

Opublikowano

:quattro::naughty:

Napisz coś o planach na przyszłość.

Perfekcyjna baza do modów, część rzeczy już masz zrobione np dokładki w kolor ale kilka innych wciąż musisz ogarnąć. Moim zdaniem te końcówki tłumika wyglądają jak pierdziawki. Można by wsadzić Ulter 90.

Drewna też bym się pozbył, no ale to Tobie ma się podobać a nie nam :wink:

Bezawaryjności!

Opublikowano
  • Autor

Napewno musze sprawdzic czy siedzi w niej wirus,co do wydechu to zgadzam sie myslalem własnie nad Ulter 90,obowiazkowo elektryka szyb z tyłu,rozszerzenie podswietlenia we wnatrz np nogi,wszystko zalezy od tego jak bedzie z funduszem :)

Opublikowano

Ładna jest na czym modzić :wink: bezawaryjności :)

Quattro :slina:

Opublikowano

Ładna sztuka powodzenia w realizacji planów które pewnie niedługo napiszesz :wink: i duży plus za :quattro:

Opublikowano

Ładne autko, moje ulubione jasne skóry i ciemna szyba :kox:

PS kiedyś mieszkałem w Pionkach, pozdro dla ziomka z Kozienic

Opublikowano
  • Autor

Również pozdrawiam ziomeczka :)

Opublikowano

A powitać sąsiada... Ładny avancik no i Q:wink:.... szerokości i bezawarii:hi:

Opublikowano

piekna niunia:):decayed: szybki przód przyciemniałeś???

Opublikowano
  • Autor

tak przod tez mam przyciemniony

Opublikowano

ale masz fajnie :) quattro + 1.8T+gaz = fajna opcja :thumbup1:

jak nie wiesz ile masz KM to na hamownię i będziesz wszystko wiedział :) koszt nie duży (80zł ?)

Ogólnie spoko...pozdrawiam

P.S. mile widziany filmik z tym jak to jedzie:)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

szukałem ja ponad pół roku warunkiem było wyposarzenie ktore mam :)

przydałby sie jeszcze szyber no i chciałem czarnego avancika no ale niestety wszystkie były tak zdezelowane ze juz watpilem

a hamownie napewno odwiedze tylko wiecznie problem z czasem bo zawsze cos :(

I jest nowy felunek :)

http://oi61.tinypic.com/312txyq.jpg

http://oi62.tinypic.com/25i3i84.jpg

http://oi62.tinypic.com/8y8jns.jpg

http://oi61.tinypic.com/25exvtd.jpg

http://oi61.tinypic.com/120gdhg.jpg

http://oi57.tinypic.com/105a0ra.jpg

Opublikowano

na poprzednim alu chyba bardziej mi się podobał

najchętniej widziałbym tu ori słoneczko sline w 18, z chromami, czarnymi szybami i avantem świetnie by wyglądało

btw środek bardzo fajny, też mam beż w środku i na takie skórki będę polował

Opublikowano
  • Autor

Małymi kroczkami idę do przodu :)

Moze na nastepny sezon uda sie wrzucic 18 :)

Mi tez sie na poprzednim felunku bardziej podobała, ale musiałem zmienic bo pekły mi 2 szt takze nawet tego nie bylo sensu spawac :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.