Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi a4 B8 2.7 tdi Tiptronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Moje nowe audi, poprzedni model to Audi A3 1.9 tdi 110km po 270 tys przebiegu sprzedalem, ze łzami w oczach :facepalm:. eh..

Czas na nowe .............

Audi A4 B8 2.7 tdi tiptronic 8 biegowy (2008). 126000 przebiegu kupiony od znajomego. Czarny, brazowa skora i sporo dodatkow. Na 17-calowych zimówkach i 18 letnich. Fajna skrzynia tiptronic w połączeniu z Audi drive select.

20140309_122438.jpg

20140311_201216.jpg

20140311_201229.jpg

Opublikowano

super auto! ale nie masz skrzyni tiptronic... lecz multitronic :wink:

Opublikowano

Świetny silnik, ładna skorka, dekory blee:decayed: O multi piszą przeważnie ci co jej nie mieli, albo maja złe doświadczenia z czasów B6.:whistling:

Jedynie brak Q to minus

:grin::wink::thumbup1:

Opublikowano

Ja niczego złego nie napisałem o multi ;) tylko wskazałem błąd w opisie ;)

Opublikowano
Ja niczego złego nie napisałem o multi ;) tylko wskazałem błąd w opisie ;)

No, to masz szczęście:grin::wink:

Opublikowano

Kolor skór powala, bezawaryjności życzę

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
super auto! ale nie masz skrzyni tiptronic... lecz multitronic :wink:

Nie multitronic tylko tiptronic. Między innymi pokazuje to decoder vag: 0G7 to tiptronic

Opublikowano

oj nie, masz napewno multitronic

07G nie rodzaju oznacza skrzyni

Opublikowano
  • Autor
oj nie, masz napewno multitronic

07G nie rodzaju oznacza skrzyni

Nie 07G tylko 0G7

Opublikowano

zdziwisz się Robercie.. ale przy FWD nie ma Tiptronica tylko multitronic.. tak było i jest :whistling:

Opublikowano

Nie wiem czy w przedlifcie montowali wogóle Tipa na Europe... W A4 tylko w połączeniu z Q. Poza tym mamy wolność słowa. Każdy może pisać co chce. :grin:

Opublikowano

Bardzo fajne szkoda tylko ze nie w kombiku bo taka bym przyjal z radoscia

Opublikowano

Ładna furka, skóry to kolor o którym zawsze sniłem.

A co do skrzyni to jest na bank multitronic ale to nic złego wręcz przeciwnie bo przy tej skrzyni silnik V6 musi fajnie mruczeć :)

Opublikowano

Masz multitronica,nie było łaczenia 2.7 z Tiptronickiem..

Opublikowano
  • Autor
Ładna furka, skóry to kolor o którym zawsze sniłem.

A co do skrzyni to jest na bank multitronic ale to nic złego wręcz przeciwnie bo przy tej skrzyni silnik V6 musi fajnie mruczeć :)

Dziękuję. Ale swoją drogą to ciekawe że w vagu pokazuje tiptronic.

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

zdziwisz się Robercie.. ale przy FWD nie ma Tiptronica tylko multitronic.. tak było i jest :whistling:

ok...:whistling:

Opublikowano

Widzę że teraz te skrzynie nie mają ustawienia na SPORT...jak w B7 :shock3:

Opublikowano
Widzę że teraz te skrzynie nie mają ustawienia na SPORT...jak w B7 :shock3:

Mają , tylko kolega ma ADS. Przy tej funkcji "S"="Dynamic".

  • 2 lata później...
Opublikowano

panowie jak z tymi multitronicami w B8 polaczeniu z 2.7? da sie na tym jezdzic? co sie psuje i przy jakim przebiegu?

wysłane z prodiża

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.