Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Projekt drugie życie


rutyn_rr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

A4 mam od 2006'

jest to 1.9 1Z 90KM z 95'

wyposażenie - golas więc nie było się czym chwalić.

DSC02825.png

Jako że nigdy nas nie zawiodła i przejechaliśmy już 200 000 km od kupna doszedłem do wniosku że dostanie drugie życie (zdjęcie poniżej)

Modyfikacje będą dotyczyć całości (wnętrze, karoseria, silnik.......)

Efekt jaki mniej więcej chciałbym osiągnąć - łącznie z kolorem

audi_s4_600hp_12.jpg

Lista modyfikacji będzie długa (jak tylko doczytam wszystko potrzebne na forum).

Propozycje i uwagi będą mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel ambitny - życzę aby wszystko się udało.

Droga będzie długa i pełna wyrzeczeń ale nie jeden na tym forum pokazał że można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd po 8 latach pomysł na mody? :decayed:

Aż strach pomyśleć ile wtedy musiałeś za nią zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A4 mam od 2006'

jest to 1.9 1Z 90KM z 95'

wyposażenie - golas więc nie było się czym chwalić.

http://profeks.pl/1/DSC02825.png

Jako że nigdy nas nie zawiodła i przejechaliśmy już 200 000 km od kupna doszedłem do wniosku że dostanie drugie życie (zdjęcie poniżej)

Modyfikacje będą dotyczyć całości (wnętrze, karoseria, silnik.......)

Efekt jaki mniej więcej chciałbym osiągnąć - łącznie z kolorem

http://profeks.pl/1/audi_s4_600hp_12.jpg

Lista modyfikacji będzie długa (jak tylko doczytam wszystko potrzebne na forum).

Propozycje i uwagi będą mile widziane.

w 10-15 kaflach sie zamkniesz :thumbup1:

powodzenia, trzymam za slowo bo inaczej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 lat temu bodajże 18k.

Pomysł na mody jest bo generalnie mam teraz możliwość działania - od roku mała chatka i kawałek podwórka. wcześniej blok wiec odpadało.

Miałem ochotę na 1.9 Q ale jednak nie.

W tym tygodniu prawdopodobnie zamówię najpierw lampy - możliwe że z LED od razu. (temat ewentualnego rezania ogarnąłem)

Myślę np. o takich od tego gościa

LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 B5 99-01 DAYLIGHT CHROME (4051333353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

LPAU25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odrazu z grubej rury i laminaty zamawiaj pod body :grin: Lampy tylko ori valeo lub zamienniki depo :wink:

Btw. nie żebym mial coś przeciwko ale auto raczej nie warte rezania... taniej i o wiele łatwiej będzie to sprzedać i kupic juz cos dobrze wyposażonego i najlepiej w lifcie gdzie wszystko będzie ori :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego badziewia. Szpecą te lampy każde auto, cyz to A4 czy Opel. Albo polifty, albo nic innego jeśli już na siłę chcesz wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu prawdopodobnie zamówię najpierw lampy - możliwe że z LED od razu. (temat ewentualnego rezania ogarnąłem)

Myślę np. o takich od tego gościa

LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 B5 99-01 DAYLIGHT CHROME (4051333353) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

http://www.tuningshop24.pl/images/produkty/LP/LPAU25.jpg

o-ho widze ze juz sie robi drogo bo je zaraz wypiedrolisz :grin:

czy to auto:

audi_s4_600hp_12.jpg

ma na przedzie gejlajny???????

nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było wątek założyć jak już by były jakieś prace, a tak, to zapał zaraz Ci może minąć...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jeśli zaczynasz projekt i jest to ten ze zdjęcia to musisz popatrzeć co koledzy przerabiali a ten ze zdjęcia to s4 2.7 bit oryginał a nie jakieś zamiennik typu gówniane zderzaki z żywicy i czegoś tam jeszcze popatrz oryginalnego pakietu s4 zorientuj się co i ile kosztuje i wtedy krzycz że zaczynasz projekt ze zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt będzie kontynuowany.

po graty (4x drzwi, błotniki klapa tylna, obwódki szyb ...) będę jechał w najbliższym czasie --- te od tego gościa jak jeszcze nie zdąży sprzedać.

przykładowa aukcja od niego:

Drzwi Audi S4 A4 B5 LZ5M lewy tyl tylne Niebieski (4030363190) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

(z anglika) (moje wszystkie mają i tak dość)

lampy poszukam coś ori

jak już się uporam z blachami to pokaże efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drzwi z linku to chyba od forumowicza Jawor36 :whistling:

Sprzedawać i kupować polifta się raczczej nie opłaca.. jak już to iść w coś nowszego.

Z przedlifta 1.9 ciężko będzie coś podobnego do tego na fotce ulepić ale jak na zamiarach się nie skończy to może być ciekawie.

Błotniki tył i przód wrzucaj z RS'a jak się bawić to się bawić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te graty co chcesz kupic mozesz wziasc od normalnego polifta... przecierz to jeden pies.... po co kupowac tylna klape z s4 za 500 bo i po tyle na allegro chodza jak mozna zwykla poliftowa duzo taniej.... chyba ze bedziesz pchal body z rs.... co do sprzedawcy z linku to Marcin ma chyba racje.... pozatym mial eske angola w tym kolorze ktora chcial przekladac..... jeszcze duzo czasu musisz poswiecic na czytanie forum zeby nie wtopic kasy.... co do lamp to chyba najlepsze opcja to polifty... np przerobione u Grzesia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to proponuje biznesplan napisać na to auto, bo narazie cos chcesz a ale nie wiesz co:decayed:

ale i tak lepiej kupic jakiegos polifta w Q i na dobrym wypasie bo majac przedlifta wyrzucisz kupe szmalu na cos co jest standardem który mozesz mieć za 10-12tys i dopiero tam robić konkret:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie szukanie blach pod kolor bo będziesz miał takiego ulepa jak ja:whistling: kupowane w kolor, a i tak suma sumarum malowane:facepalm:

to auto i tak jeśli ruszy to będziesz malował je w całosci, innej rady nie ma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...