Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arczi96 ok 19:00 pod Wandą, przyczaił się na fele M5 sokoła które miałem z tyłu i chciał je za***ać ale podjechała straż miejska i go wypłoszyli :polew::decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolega w B6 sedan na KNT z klubowymi ramkami, wczoraj na parkingu galerii krakowskiej kolo 17 ;) pozdrawiam

taaa to ja , pozdrowionka

Opublikowano

oj PABLO nie czailem sie na fele tylko odploszylem straznikow od Twojej B5 :decayed: mial bys ja w kajdanach :evil:

Opublikowano

oj PABLO nie czailem sie na fele tylko odploszylem straznikow od Twojej B5 :decayed: mial bys ja w kajdanach :evil:

Haha :evil:

:good:

Opublikowano

Cuber,17.30 Nowohucka w stronę huty,szybki odjazd ze światełek i rajdzik jak między tyczkami aż ustąpiłem :wink4:

Opublikowano

Cuber,17.30 Nowohucka w stronę huty,szybki odjazd ze światełek i rajdzik jak między tyczkami aż ustąpiłem :wink4:

hmmmm to Twoja była Audiola? Myślałem ze to kolor ciemny grafit :gwizdanie:

ps. spieszyłem sie po żone bo do lekarza miałem Ją zawieść i byłem spóźniony :wink4:

Opublikowano

spoko spoko nie ma sprawy, mi się nie spieszyło a koledze widziałem że tak więc Cie puściłem,a jeśli chodzi o kolor to troszkę brudne autko teraz jest,pozdrawiam :)

Opublikowano

Przed chwilą ok 3:40 jarko na wiślickiej a później mini spontan pod kfc :)

Opublikowano

Themonowa (z jakimiś dwoma chłopami o smagłej cerze :polew: ) wczoraj na Opolskiej k. Ikei w korku ok. 13.30 , ja już w drugą stronę stałem (do autostrady)

Opublikowano

Przed chwilą ok 3:40 jarko na wiślickiej a później mini spontan pod kfc :)

30 min. później mini spot klubowy pod bałaganem :decayed:

Opublikowano

Ciekawe kiedy mnie ktos wyluka blachy też mam SZA i rameczki klubowe

Opublikowano

Pozdrawiam kolege w B6 spotkanego kolo.Dobrego pasterza dzis, nie pamietam nicku,kolega smiga w ikaze :good:

Opublikowano

A6 4F0 czarne -szare sedan z srebrnymi podkładkami Bora

Opublikowano

Ciemna B5 rej. KR naklejka klubowa, ramki, lampy tył (białe) ala Lexus wczoraj ok. 20 na Opolskiej

Opublikowano

Pewnie Pablo :naughty:

Opublikowano

Pozdrawiam kolege w B6 spotkanego kolo.Dobrego pasterza dzis, nie pamietam nicku,kolega smiga w ikaze :good:

:wallbash: dwa posty wyżej wystarczyło zerknąć :blink:

a kolega to pav7 :wink4:

Opublikowano

Bora Komorowskiego, Pablo który zakorkował cała drogę :decayed:

Opublikowano

Chyba Trueogre ok 7:10 na BP - Bora Komorowskiego, nie zatrzymałem się bo byłem spóźniony na lotnisko :kwasny:

Bora Komorowskiego, Pablo który zakorkował cała drogę :decayed:

Przecież dzwoniłeś wcześniej żebym Ci zrobił wolne miejsce przede mną :decayed:

Opublikowano

Kercczi BP 29-listopada

Wąski za estakadą na 29 listopada

Opublikowano

dzisiaj 17:00 Kijowska mczekaj

wczoraj ok 14:00 Leroy Merlin

zdjcie871.jpg

zna ktoś? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.