Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Loko dziś koło 11 pomykał w góry :naughty:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Loko dziś koło 11 pomykał w góry :naughty:

Na chrzciny leciałem :naughty:

Opublikowano
na drugi dzień też Twoje tam stało.:naughty:

no nie raz możesz spotkać, zazwyczaj to moje miejsce pracy ;)

Opublikowano

Granatowe B7 kombi na autostradzie przed bramkami Kraków. Dałem, sygnał :decayed:

Opublikowano
Granatowe B7 kombi na autostradzie przed bramkami Kraków. Dałem, sygnał :decayed:

Boseron?:naughty:

Opublikowano

B7 339KM wczoraj pod Castoramą na Radzikowskiego

Opublikowano
na drugi dzień też Twoje tam stało.:naughty:

no nie raz możesz spotkać, zazwyczaj to moje miejsce pracy ;)

a nie raz robiłem tam zakupy.:naughty:

Opublikowano

Dziś rano jakiś lolek na Statoil na opolskiej b7/3.0 tdi

Opublikowano

okolo pol godziny temu na jagiellonskim ciemna B5 sedan z naklejka na klapie, KR 12***

Opublikowano
okolo pol godziny temu na jagiellonskim ciemna B5 sedan z naklejka na klapie, KR 12***

Nie strasz bo wyleciałem sprawdzić czy stoi auto na parkingu :decayed:

Opublikowano

haha :grin:

Twoja bym poznal :naughty:

Opublikowano
Dziś rano jakiś lolek na Statoil na opolskiej b7/3.0 tdi

Na Opolskiej w Krakowie nie ma statoila :whistling: No chyba że było to w Brzesku albo Wieliczce :decayed:

Opublikowano

Wąski - Dziś Dobrego Pasterza ok 14 ,

Wczoraj Yoghurt wjeżdżający wieczorem na osiedle :wink: a kilka dni wcześniej na obwodnicy wyprzedzający wszystkich prawym pasem :decayed:

Pozdro dla kierowników.

Opublikowano
Wąski - Dziś Dobrego Pasterza ok 14 ,

Wczoraj Yoghurt wjeżdżający wieczorem na osiedle :wink: a kilka dni wcześniej na obwodnicy wyprzedzający wszystkich prawym pasem :decayed:

Pozdro dla kierowników.

ok, wyprzedzalem prawym ale w miejscu gdzie byly 3 pasy - wiec mozna. jak zwykle w Polsce na lewym bylo wiecej samochodow niz na srodkowym i prawym.

Opublikowano

Dante dziś zawiła zamyśłony nie zauwazył Szatan z 3 szóstek :decayed:

Opublikowano
Wąski - Dziś Dobrego Pasterza ok 14 ,

Wczoraj Yoghurt wjeżdżający wieczorem na osiedle :wink: a kilka dni wcześniej na obwodnicy wyprzedzający wszystkich prawym pasem :decayed:

Pozdro dla kierowników.

14 ? :whistling:

Opublikowano

wczoraj około 13.30 na remontowanym moście w Zakliczynie popielate b5 kombi na klubowych ramkach.

Opublikowano
wczoraj około 13.30 na remontowanym moście w Zakliczynie popielate b5 kombi na klubowych ramkach.

Szare ? Pytam bo żona dzisiaj pojechałą na dyżur i zastanawiam się jak ona na gwincie i z nowym turbo popierdziela hehe ;-)

Opublikowano

ciemny popiel lub szary jak kto woli ;) kolego Robert czyż bym miał przyjemność mijać sie właśnie z Tobą?

Opublikowano

Mój jest szerszek :) Jak już to z mogą żona ale to musiało być gdzieś przed ósma :) Tablice: LTM.... ?

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.