Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś koło 16 w Zabrzeży na skrzyżowaniu srebrny avant b5 na sporej glebie rejka SJ :hi:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Niecałe 30min temu na Nowohuckiej srebrne b6 s-line avant na BBS'ach i kierownicza w środku :hi:

Uciekłem koleżance Yariskiem 1.0 :decayed:

Moja kobitka ;) Dobrze wiedzieć, że jeździ powoli ;-)

Ładna ta Twoja...B6 :decayed:

dziś około 12 na trasie 94 w miejscowości Przeginia niebieskie b6 avant blachy SG albo SO + ramki, pomykał w stronę Krk :hi:

Opublikowano

fantowski koło wawelu za mostem to byłem ja :wink:

ładnie Twoja leży i świeci rantem :kox:

Opublikowano

2.05.2013 roku około jakoś między 14:00 a 15:00 za Estakadą Obrońców Lwowa (skrzyżowanie Powstańców Wielkopolskich i Wielickiej) po stronie Cmentarza Podgórskiego stojąca na chodniku ciemnozielona B5 sedan na ramkach, blachy bodajże KR****TU?

Opublikowano

Ja dziś upolowałem trzy klubowe auta :naughty:

1. około 9 Gdów czarne B6 na xenonie

2. Tarnów koło 11 czarne B7 s-line na felgach RS4

3. Tarnów, bodajże srebrne B6... z reklamą na przyczepie

:hi:

Opublikowano

Dzisiaj koło 15. Czarny Avant B6 na blachach KWI (trumna na dachu). Kierowniczka za kółkiem z tyłu dziecko, bądź dwójka dzieci ;-)

Skręcała z Nowohuckiej w kierunku Wielickiej. Staliśmy razem na światłach.

Opublikowano
2.05.2013 roku około jakoś między 14:00 a 15:00 za Estakadą Obrońców Lwowa (skrzyżowanie Powstańców Wielkopolskich i Wielickiej) po stronie Cmentarza Podgórskiego stojąca na chodniku ciemnozielona B5 sedan na ramkach, blachy bodajże KR****TU?

wczoraj ok 18-19 również widziane to autko z opisu :wink:

Opublikowano

To byle auto kolegi bartek_skom (czy jak mu tam) wcześniej było na blachach KMY

Opublikowano

Czarne B7 Avant z czarnym grilem bez relingów z bagażnikiem na rowerki z tyłu widziane przed chwilą w miejscowości Jurków.. czyżby boseron?:hi:

Opublikowano

Czerwony sedan b5 na blachach KMY widziany wczoraj w Harklowej na trasie Nowy Targ - Krościenko. Pomrugałem ale bez odzewu:hi:

Opublikowano
Czarne B7 Avant z czarnym grilem bez relingów z bagażnikiem na rowerki z tyłu widziane przed chwilą w miejscowości Jurków.. czyżby boseron?:hi:

ja jeszcze bez rowerków wiec to nie ja :wink:

Opublikowano
Dzisiaj koło 15. Czarny Avant B6 na blachach KWI (trumna na dachu). Kierowniczka za kółkiem z tyłu dziecko, bądź dwójka dzieci ;-)

Skręcała z Nowohuckiej w kierunku Wielickiej. Staliśmy razem na światłach.

też Was widziałem :wink:

Opublikowano

Panowie pochawlcie się jakie rowery zakupiliście

Opublikowano

widzę że nowy dział powstaje .. ROWEROWY :)

muszę Wam chyba moje trasy z Endomondo udostepnic...ale na początek to Puszcza Niepołomicka zaprasza "krakusów" zanim komary dorosną do wielkości 10-cio groszówki :)

Opublikowano

Wczoraj popoludniu tesco kapelanka widziany Fantowski z niewiastą :)

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano

Yogurth dziś około 10-stej na ulicy Podmokłej :) ( przedłużenie Jugowickiej )

Opublikowano
Czerwony sedan b5 na blachach KMY widziany wczoraj w Harklowej na trasie Nowy Targ - Krościenko. Pomrugałem ale bez odzewu:hi:

Jak ciemne szyby to mozliwe że ja :) Niezbyt ładna pogoda była hehe

Opublikowano

:hi:

dziś o 15 na wlocie do Krk na Zakopiance na wysokości KFC czarne b6 sedan KR + ramki

Opublikowano

Dzisiaj około 9-45 na nowohuckiej Czarny golf IV ramki klubowe z Niewiastą o kolorze włosów blond za sterami :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.