Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lenox dzieki za mini spota

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś ok 19:50 w Hucie na oś Stalowym bordowa B5 Avant na klubowych ramkach z lekko rozbitą maską:(

2f77177516b816fcgen.jpg

Opublikowano
out.php?i=814671_20140606-170127-resized.jpg:) Pozdrawiam
Opublikowano

Wczoraj ok 14:50 na bulwarowej w hucie pomaranczowa skoda fabia na ramkach klubowych:) kto to?

Opublikowano

Czyja to na petli na Azorach okolo 16 ?

9egybu2y.jpg

Opublikowano

Właśnie miałem pisać, rano o 10:30 na Bora Komorowskiego jechałem od Andersa za tą bordową B6, jakaś pani prowadziła..

Opublikowano

A5 z klubowymi ramkami na krakowskich numerach, dzisiaj w Zatorze :)

Opublikowano

Wczoraj ok 10:15 pogawędka z Gruszką na światłach przy Wiślickiej :P

Opublikowano

dziś rano przed 7 w pracy w Komendzie Żona Gruszki hehe ;-) sympatyczna pogawędka

Opublikowano
Wczoraj ok 14:50 na bulwarowej w hucie pomaranczowa skoda fabia na ramkach klubowych:) kto to?

pozdrawiam, to moja skoda a raczej mojej żony, ze względu na nieszczęście jakie spotkało moje audi czasem użytkuję skodę. Najgorsze, że sprawa z moim audi strasznie się przeciąga i nie wiem kiedy ją odzyskam całkowicie sprawną, a raczej kiedy ubezpieczyciel wypłaci mi kasę na jej naprawę, zwłaszcza że naprawa ma się odbyć z OC działalności gospodarczej a nie OC komunikacyjnego :facepalm:

Opublikowano
Wczoraj ok 14:50 na bulwarowej w hucie pomaranczowa skoda fabia na ramkach klubowych:) kto to?

pozdrawiam, to moja skoda a raczej mojej żony, ze względu na nieszczęście jakie spotkało moje audi czasem użytkuję skodę. Najgorsze, że sprawa z moim audi strasznie się przeciąga i nie wiem kiedy ją odzyskam całkowicie sprawną, a raczej kiedy ubezpieczyciel wypłaci mi kasę na jej naprawę, zwłaszcza że naprawa ma się odbyć z OC działalności gospodarczej a nie OC komunikacyjnego :facepalm:

Aha to już będę wiedział:) fajny kolorek ma ta skodzinka, swoją B5-tke widział bym w takim:facepalm:

Opublikowano
dziś rano przed 7 w pracy w Komendzie Żona Gruszki hehe ;-) sympatyczna pogawędka
:whistling:
Opublikowano
Czyja to na petli na Azorach okolo 16 ?

http://img.tapatalk.com/d/14/06/08/9egybu2y.jpg

Żona na objadku u mamusi.

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Właśnie miałem pisać, rano o 10:30 na Bora Komorowskiego jechałem od Andersa za tą bordową B6, jakaś pani prowadziła..

Żona w drodze do mamusi.

Opublikowano
Czyja to na petli na Azorach okolo 16 ?

http://img.tapatalk.com/d/14/06/08/9egybu2y.jpg

Żona na objadku u mamusi.

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Właśnie miałem pisać, rano o 10:30 na Bora Komorowskiego jechałem od Andersa za tą bordową B6, jakaś pani prowadziła..

Żona w drodze do mamusi.

hahahahaha, dobre ;-)

Opublikowano
Czyja to na petli na Azorach okolo 16 ?

http://img.tapatalk.com/d/14/06/08/9egybu2y.jpg

Żona na objadku u mamusi.

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Właśnie miałem pisać, rano o 10:30 na Bora Komorowskiego jechałem od Andersa za tą bordową B6, jakaś pani prowadziła..

Żona w drodze do mamusi.

:polew::grin: Dobre :decayed:

A więc pozdrów żonę od grona A4 Klubu :grin:

Opublikowano

Załatwione:thumbup1:

Opublikowano

Waski przy M1 ;-) PS: zarowke wymien w stopie klapy ;-)

Naciapane z bagaznika ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.