Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Małopolska] Widziany, widziana


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widziałem dziś jakiegoś dźidka na kra pod krokusem :cool1: próbował maskę otworzył łomem :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dziś jakiegoś dźidka na kra pod krokusem :cool1: próbował maskę otworzył łomem :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Dźidek ma wielki zapas opon :naughty::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok. godziny 16.00 w okolicach Chrzanowa niebieskie a4 b6 na blachach KT ... z jakąś reklamą w formie przyczepy hm... sklepu być może :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 19.30 gruszkę koło Politechniki Krakowskiej. Nawet zamieniliśmy słówko. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano gruszka w serwisie na mokrej :cool1: pozdro

pozdro pozdro[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 21:34_________________________________________________

Dzisiaj 19.30 gruszkę koło Politechniki Krakowskiej. Nawet zamieniliśmy słówko. Pozdrawiam :hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 17.15 w korku do świateł (skrzyżowanie Wiślicka) od strony Nowohuckiej (Dyw 303) czarny sedan, ramki klubowe. Mrugałem awaryjnymi, nie wiem czy mnie widziałeś.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 17.15 w korku do świateł (skrzyżowanie Wiślicka) od strony Nowohuckiej (Dyw 303) czarny sedan, ramki klubowe. Mrugałem awaryjnymi, nie wiem czy mnie widziałeś.

Pozdrawiam !

Jechałem tamtędy dzisiaj ale nie o 17:00 tylko po 15:00.

Pewnie ktoś inny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok. godziny 16.00 w okolicach Chrzanowa niebieskie a4 b6 na blachach KT ... z jakąś reklamą w formie przyczepy hm... sklepu być może :mysli:

Zgadzać się może ( to nie ja :P ) ale też widziałem kiedyś tą gablotę w Brzesku pomykał z reklamą na przyczepce ;)

btw. Gruszkę ( jeśli dobrze rozumuję, widzę Cię - Go :wink4: codziennie na kzm ;), w pracy chyba ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 17.15 w korku do świateł (skrzyżowanie Wiślicka) od strony Nowohuckiej (Dyw 303) czarny sedan, ramki klubowe. Mrugałem awaryjnymi, nie wiem czy mnie widziałeś.

Pozdrawiam !

Jechałem tamtędy dzisiaj ale nie o 17:00 tylko po 15:00.

Pewnie ktoś inny :mysli:

Sorry nie dopisałem, że B6 Sedan ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

hmm moze to bylem ja.. nie przypominam sobie takiej sytuacji :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mam ostatnio szczęście do klubowiczów.

Dzisiaj około 22 jechałem Nowohucką w stronie Łagiewnik, na drodzę spotkałem B6 w Avancie kolor srebrny jak moja ;-)

Zapomniałem niku kolegi. Rozmawaliśmy stojąc na światłach (skrzyżowanie z Wielicką)

Pozdrowiam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przed chwilą, ok 14.20, Granatowe B5 Avant na klubowych ramkach, granatowe,

Blaszki ST . . .

Miejscowość Bielany/Łęki :) przed Kętami :)

Pozdro dla kierownika mrugnałem awaryjkami ale nie skumał :) jechalem w przeciwnym kierunku P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mignęło mi się dzisiaj ciemno srebrne B6 w sedanie na KPR na ruczaju koło południa kto to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila granatowa B7 Avant KR 568FY (lub cos w ten desen) na klubowych ramkach kolo shell'a na Herberta. jechalismy razem Podmokla, Jugowicka do skrzyzowania z Zakopianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...