Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Małopolska] Widziany, widziana


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

Czarne B5 w sedanie na rondzie Kocmyrzowskim około godziny 19.00 :)

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Waski na Oleandry :mysli: :mysli: wydaje mi sie ze to Twoja furka , czarna fela , kolor blekit , czarny gril z przodu , oklejony dach

Sliczny Avant :good: :good: :good: ,kurde B6 mi sie chyba bardziej podoba niz B7 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o godz.16:15 w Gdowie od strony Łapanowa srebrny avant b5.ramki klubowe z przodu.tablice jak dobrze pamiętam KWI.pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski na Oleandry :mysli: :mysli: wydaje mi sie ze to Twoja furka , czarna fela , kolor blekit , czarny gril z przodu , oklejony dach

Sliczny Avant :good: :good: :good: ,kurde B6 mi sie chyba bardziej podoba niz B7 .

:tongue4: miło że się podoba :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przy zjeździe z ul. Balicka w KRK w kierunku ronda na Olkusz stoi na chodniku ciemne B6 w avancie (za każdym razem co jestem w KRK stoi tam to auto , rej nie pamiętam)....POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis parking na wadowickiej przy buma square b6 avant szare na blachach KCH... klubowe ramki? ktoż to :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa rano:

Bora Bora srebny B5 sedan

Wczorajszy dzień:

os. Zgody parking przy hali strażaków B6 sedan LJA

ul. Śliczna i ul.Meissnera czarny B7 sedan

POZDRAWIAM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis o 15:30 w Limanowej skrzyżowanie koło ZUS-u b7 avant na KLI 257** :naughty: ramki klubowe z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis o 15:30 w Limanowej skrzyżowanie koło ZUS-u b7 avant na KLI 257** :naughty: ramki klubowe z przodu.

a pozdrawiam to ja byłem :>, przyznaję się bez bicia że śpieszyło mi się i nie zauważyłem Cię....

hmmm teraz doczytałem że to avant a ja mam sedana ale nr rej by się zgadzał a i byłem koło zusu o tej godzinie :mysli:

tak czy siak pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis o 15:30 w Limanowej skrzyżowanie koło ZUS-u b7 avant na KLI 257** :naughty: ramki klubowe z przodu.

a pozdrawiam to ja byłem :>, przyznaję się bez bicia że śpieszyło mi się i nie zauważyłem Cię....

hmmm teraz doczytałem że to avant a ja mam sedana ale nr rej by się zgadzał a i byłem koło zusu o tej godzinie :mysli:

tak czy siak pozdrawiam :>

moze i limuzyna.ja tez nie jestem pewien :wallbash:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:49_________________________________________________

:polew: to w koncu awant czy sedan? Cris przyznaj sie ze nie widziałes go dokładnie. :polew: :polew:

w szoku bylem. :polew:bo myslalem ze na KLI tylko ja i Loko z ramkami jezdze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...