Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Bajer czy kicz - polerowane listwy wewnętrzne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Miałem zbędny komplet listew wewnętrznych i postanowiłem je spolerować.

Listwa na fotce to nie jest jeszcze efekt końcowy wymaga jeszcze polerowania dwoma pastami ale coś już widać.

Powiedzcie sami czy pomysł ma jakiś sens, nie będzie zalatywać kiczem, a może to już przesada z mojej strony.Zabawe z listwami na pewno dokończę i wstawię fotki z zamontowanymi listwami a jak się nie spodoba to kosz

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37ffbb9f634b2d98.html

Opublikowano

będzie ok

Opublikowano

hmmm był podobny temat odnosnie malowania listew....

powiem tak jesli beda wypolerowane to kazdy odbity palec będzie widoczny :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tu się z Tobą zgodzę, każde dotknięcie niestety zostaje. Na szczęście mam wolne listwy jak nie wyjdzie to przepadnie tylko własna praca. :decayed:

Opublikowano

To pomaluj bezbarwnym lakierem :)

Opublikowano

Zgodzę się z kolegami. Po samym wypolerowaniu, każdy (najmniejsza forma tłuszczu) odcisk będzie widoczny, przez co będziesz miał wrażenie, że są non stop brudne...

Opublikowano

bajer to to moze nie jest ale moze sie podobac :good: ciekawe jakby to wygladalo jakby pociagnal te listwy lakierem bezbarwnym z lekka domieszka błękitu tak aby bylo widac ten srebrny kolor listwy :kox:

Opublikowano
  • Autor

:notworthy:

bajer to to moze nie jest ale moze sie podobac :good: ciekawe jakby to wygladalo jakby pociagnal te listwy lakierem bezbarwnym z lekka domieszka błękitu tak aby bylo widac ten srebrny kolor listwy :kox:

Podoba mi się pomysł z tym błękitem tym bardziej że mam kolegę zawodowego lakiernika więc kto wie :mysli:

Lecę polerować.

Opublikowano

:notworthy:

bajer to to moze nie jest ale moze sie podobac :good: ciekawe jakby to wygladalo jakby pociagnal te listwy lakierem bezbarwnym z lekka domieszka błękitu tak aby bylo widac ten srebrny kolor listwy :kox:

Podoba mi się pomysł z tym błękitem tym bardziej że mam kolegę zawodowego lakiernika więc kto wie :mysli:

Lecę polerować.

trzeba tylko dobrac odpowiedni odcien tego blekitu i nasycenie zeby nie zrobic wioski bo szkoda by bylo tego niszczyc :)

Opublikowano

ładne :good:

Opublikowano

jest OK :good:

Opublikowano
:good: i jak efekt ?
Opublikowano
  • Autor

:good: i jak efekt ?

że mnie ręce bolą!

wieczorem wstawię fotkę tego elementu już w aucie.

reszta jest w trakcie pracy, schodzi się trochę bo to moje pierwsze polerowanie a i cały dzień tego nie robię tylko w wolnej chwili.

Opublikowano

Krzysiek, jak skonczysz to daj foty koniecznie... efekt moze byc ciekawy :)

Opublikowano
  • Autor

Czym polerowałes? :mysli:

zestaw polerski od gościa co oferuje polerowane relingi do audi z allegro.[br]Dopisany: 27 Sierpień 2008, 21:03 _________________________________________________Oto fotka listewki zamontowanej w aucie.Na zdjęciu tego nie widać ale jednak muszę ją jeszcze dopracować a końcowe polerowanie nie jest łatwe bo można niechcący przypalić.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3441dd2b8e4a098d.html

Opublikowano

Wygląda nieprzeciętnie.. ja bym nie dawał żadnego odcienia tylko sam lakier bezbarwny.. i bedzie kox:D

Opublikowano

na pewno będzie fajnie wyglądało... :przebiegly:

Opublikowano

fajnie fajnie :cool1: ciekawe jak sie bedzie prezentowac calosc po zamontowaniu :mysli:

Opublikowano

dla mnie miód malina :kox: tylko żeby nie jebnęło kiedyś odbitym słońcem po gałach :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.