Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.6] Gdzie zamontowany reduktor do gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie macie zamontowany reduktor do gazu w audi a4 2.6 ????????

proszę o pokazanjie zdjęć

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-01-2007, 12:48 ]

temat też Ci poprawiłem

Opublikowano

Ja jestem przeciwnikiem gazu...szkoda silnika dla gazu...najlepiej to go wyp... przeciez 2.6 wcale tak duzo nie pali wiec po co tam gaz :!:

Opublikowano

Nie wiesz jak wygląda reduktor czy o coś innego chodzi? :|

Popatrz jak na allegro wyglądają, i znajdź to u siebie pod maską, zwykle jest gdzies po prawej stronie patrząc od przodu czyli po stronie kierowcy..

Opublikowano

Ja w moim 1.8T mam pod zbiorniczkiem od płynu hamulcowego.

Opublikowano
Ja jestem przeciwnikiem gazu...szkoda silnika dla gazu...najlepiej to go wyp... przeciez 2.6 wcale tak duzo nie pali wiec po co tam gaz :!:

kolega pyta o to gdzie znajduje się reduktor a nie co sądzisz o instalacjach gazowych :(:

Co do reduktora to jest to takie coś srebrnego i okrągłego. Wchodzi i wychodzi z niego taki gruby wężyk. Na ogół znajoduje się po prawej stronie, stojąc twarzą do silnika.

Opublikowano

W sprawie montażu LPG zgadzam się z Kaziem w 100%-ach

Reduktor wygląda np. tak:

reduktor.jpg

Opublikowano

uu to mój błąd. Jednak nie wszystkie są okrągłe :D

Opublikowano
gdzie macie zamontowany reduktor do gazu w audi a4 2.6 ????????

proszę o pokazanjie zdjęć

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-01-2007, 12:48 ]

temat też Ci poprawiłem

Jeśli szukasz miejsca, to prawdopodobnie będziesz musiał na czas montażu podnieść silnik, albo zdemontować przód i pod głowicą go przykręcić.

Opublikowano

hmmmm mysle ze nie trzeba "podnosic silnika czy tam cos" tylko kolo zbiorniczka na płyn chłodniczy stojac przodem do silnika to od strony zderzaka, ja tak mam i wszystko gra...

Opublikowano
audi a4 2.6

Zauważ tylko tą różnicę .

Ja u siebie mam przy pompie wspomagania.

Opublikowano
Ja jestem przeciwnikiem gazu...szkoda silnika dla gazu...najlepiej to go wyp... przeciez 2.6 wcale tak duzo nie pali wiec po co tam gaz

tak jak napisal kaziu twoja odpowiedz jest zupelnie nie na temat....

wiesz kolego to zalezy

gdzie macie zamontowany reduktor do gazu w audi a4 2.6 ????????

proszę o pokazanjie zdjęć

po pierwsze od firmy ktora montuje gaz gdzie dac taki reduktor a po drugie od instalacji... ja chcialem zeby wszystko bylo na wierzchu i tak jest jak bym chcial miec schowana instalke to zrobili by inaczej to zalaczam zdjecie... ;) moze ci cos podpowie. pozdrawiam

pict1338yg2.th.jpg

  • 7 lat później...
Opublikowano

Wcale dużo nie pali...co to w ogóle ma być za odpowiedź...mi pali...i to dużo więc zamontowałem gaz bo lubię nim jeździć..a paliło mi PB w granicach 15-17 w mieście...więc nie mów mi że nie pali dużo..

Opublikowano

Napisano dziś, 19:42
Wcale dużo nie pali...co to w ogóle ma być za odpowiedź...mi pali...i to dużo więc zamontowałem gaz bo lubię nim jeździć..a paliło mi PB w granicach 15-17 w mieście...więc nie mów mi że nie pali dużo..

zerknij na datę postów

Opublikowano

O f*ck...hehe sorki :)


Jak ja tu w ogóle trafiłem....archiwumX :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.