Skocz do zawartości
IGNOROWANY

padły czujniki cofania ?


kanarios

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki kolego.Czujnik każdy wymieniałęm bo mam jeszcze 2 w zapasie i w sumie każdy miałem wymieniony.No ale zobaczymy.Jutro podepne pod Vaga i się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki kolego.Czujnik każdy wymieniałęm bo mam jeszcze 2 w zapasie i w sumie każdy miałem wymieniony.No ale zobaczymy.Jutro podepne pod Vaga i się okaże.

Usterka któregoś z czujników jest sygnalizowana ciaglym dźwiękiem zaraz po wrzyceniu wstecznego, a później jest cisza. U Ciebie jest tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też w sprawie czujników, posiadam A4 b7 Avant mam walniete trzy czujniki a jeden jest dobry znalazłem na allegro zamienniki czy będą one działać gdy wymienię trzy na zamienniki a jeden zostanie oryginalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działać będą, tylko nie wiadomo jak długo. :wink:

Mam złe doświadczenia z zaminnikami, co prawda była to Octavia ll, ale z czterech zamienników, kupionych przez mojego kolegę, dwa przestały działać po kilku miesiącach, trzeci okazało się później potrafił "zobaczyć" przeszkodę z bardzo bliska, a po za tym porównując z ori czujnikami, ich pole "widzenia" było troszkę węższe przez co były miejsca, w których przy określonej odległości PDC nie sygnalizował obecności słupka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2016 o 15:15, Robero321 napisał:

To że czujnik cyka NIC nie znaczy może cykać i być uwalony.

podepnij pod VAga i sprawdź który czujnik lub komponent generuje błąd

Bardzo słusznie powiedziane, miło raz coś mądrego przeczytać. To, że czujnik "cyka" to znaczy że "rozgląda się" za przeszkodami, ale wcale nie znaczy, że posyła informacje o tym czy coś znalazł dalej... Jak w pdc jest błąd czujnika, to jest uwalony i kropka... Czasem może zniknąć na parę godzin czy dni po usunięciu, ale wróci, tego możesz być pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...