Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne foty,autka wypucowane-lubię to!!! jakoś te koła na A5 wydają się większe,kompozycja super.

Sprężyny jakie wkładałeś do A4 to - 35/30 czy 30/30 ??

Opublikowano
  • Autor

sprężyny to eibach pro kit (z tego co wiem to są tylko jedne)

A w A5 jest H&R -40mm

a co do kół to w B8 są ori 19 cali ET33 a w A5 ori 20 cali ET26 :wink:

Opublikowano

aaaa, czyli jednak oko mnie nie myliło że A5 na większych ,no i te 40 robi robotę,

jeżeli chodzi o spręzyny do A4 eibach pro kit to właśnie są 2 rodzaje 35/30 i 30/30 -nie wiesz czasami jakie masz założone ??

Opublikowano
  • Autor

30/30

Opublikowano

Autko już oblukane :decayed: z przyciemnionymi szybkami :naughty:

Opublikowano
30/30

dzięki ,

pytam , bo mam smaka na takowe.

Opublikowano

Piękne to masz Miron!!!

Jedyne o czym na Twoim miejscu bym pomyślał, to hamulce w A5... na przedostatnim zdjęciu widać różnicę, gdzie w B8 masz idealnie wypełnione to koło :wink:

Opublikowano
Piękne to masz Miron!!!

Jedyne o czym na Twoim miejscu bym pomyślał, to hamulce w A5... na przedostatnim zdjęciu widać różnicę, gdzie w B8 masz idealnie wypełnione to koło :wink:

To są osłony cycu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Piękne to masz Miron!!!

Jedyne o czym na Twoim miejscu bym pomyślał, to hamulce w A5... na przedostatnim zdjęciu widać różnicę, gdzie w B8 masz idealnie wypełnione to koło :wink:

myślę o hamulcach z 2.0tdi - uzyskam tym efekt jeszcze większego koła

:decayed:

Opublikowano

Przecież widać że heble już wyciągnął z S4:polew:

Opublikowano
Piękne to masz Miron!!!

Jedyne o czym na Twoim miejscu bym pomyślał, to hamulce w A5... na przedostatnim zdjęciu widać różnicę, gdzie w B8 masz idealnie wypełnione to koło :wink:

To są osłony cycu :decayed:

+1 :grin:.....

Opublikowano
  • Autor

Kolejne "wielkie" mody za nami :decayed:

ori oświetlenie led rejestracji (nie ukrywam że ceny ASO mnie zabiły - 2x lampka + 2xpiny + 2xwtyk = 190zł bez rabatu)

szok jak na takie gówienko

Mod kolejny to montaż przedniej tablicy rejestracyjnej na taśmie dwustronnej 3M (tak jak to mam w B8) bo ramka na przednim grilu nie specjalnie uroku dodaje

Opublikowano

poka jak to wyglada :decayed:

i mowisz o ramce klubowej ?

Opublikowano
  • Autor

tak - ale w sumie każda ramka źle wygląda

Na foto widać na B8 jest bez ramki jakiejkolwiek i wygląda dużo ładniej

Opublikowano

no nie wiem

mi na razie nei przeszkadza

a bawiles sie ze swiatlami p-mgielnymi z przodu?

Opublikowano
  • Autor

w jakim sensie bawiłem ? co dokładnie

Opublikowano

światła przeciwmgielne z przodu jak się ma CLH wyglądają koszmarnie - bo jak się auto zamknie lub otworzy to zapalają się ledy i światła przeciwmgielne właśnie - jak tam są zwykłe żarówki to wygląda to koszmarnie - dlatego trzeba dać żarówki udające xenon lub ledowe :decayed: ale to problem nie tylko a5 , w a4 to samo, nie przeszkadzało ci to w a4 czy nie miałeś CLH?

Opublikowano

jakos w A4 mi sie nie rzucalo w oczy

tutaj barwy sa tak odmienne, ze sie slabo robi

no i juz mysle, co z tym zrobic

Opublikowano
  • Autor

ja i w A4 i obecnie w A5 żarówki halogenów od razu wywalałem i wkładałem żarówki o kolorze światła zbliżonym do dziennych ledów i pięknie się to komponuje (góra z dołem) przy wykorzystaniu CLH (na tych ori żółtkach wygląda to ochydnie) - nie pamiętam już dokładnie co tam wkładałem - koszt ok 100zł za 2 szt. i świecą i mają się dobrze

Obecnie w A5 mam przełożone z B8 i był to mod w dniu przywiezienia furki z DE :decayed:

---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

Ps. Napisz do Hamera on mi pomagał w dobraniu żarówek

Opublikowano

Kamyk luknij u mnie w watku post 277,bo po co przepłacać za zarowki:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.