Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wg mnie w A5 ten efekt jest tym bardziej widoczny (wyższość starych nad nowymi) - te nowe są dla mnie takie zbyt cukierkowate

Popieram zdanie:wink:

Tylko mi sie coś pomieszalo czy Wy tez tak macie że autorem tego wątku nie jest Miron:eusathink:

Opublikowano

Też to zauważyłem jak chciałem zdjęcia w 1 poście zobaczyć.

Opublikowano

Tez tak na początku myślałem propos lamp bo rzeczywiście linia w przedlifcie poszerza i obniża ale mi przeszło po pewnym czasie bo przedliftowe trącają lekko juz myszka bo ta linia to nie linia tylko zestaw kropek tak z przodu jak i z tylu i szczególnie z przodu wyglada to jak dokladane dzienne ... No ale jak zawsze kwestia gustu...

Opublikowano
co Wy tak za tymi liftami jesteście - mi się osobiście lampy przed liftowe znacznie lepiej podobają

Linia ledów nadaje autku takiej agresywności (poszerza i obniża wizualnie) czego poliftowe lampy nie robią bo już nie jest to jedna linia a zarys całej lampy

zdecydowanie się zgadzam!

Opublikowano

Gust jest jak d*pa :P

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

a nie jest czasem tak ze kazdy woli i chwali swoje ? :grin:

Opublikowano
a nie jest czasem tak ze kazdy woli i chwali swoje ? :grin:

A czesto sie jarasz czyjas zona/dziewczyna? :wink:

...i mowisz o tym?! :grin:

Opublikowano

Niesamowita.

Na zdjęciach wygląda nieźle, ale na żywo jest po prostu szał. Robi mega robotę, nawet nie zwracałem do tej pory uwagi na to że one są takie poszerzone względem a4, do tego drzwi bez ramek:shock3: Wypas jest jak zawsze u Mirka konkretny:kox:

Jedyne co bym zmienił to osobiście o wiele bardziej podobają się przednie ledy po lifcie ale Mirek woli te :decayed:

A jeśli chodzi o silnik to nie mam pojęcia jak Ci inżynierowie dali radę to zrobić ale w ogóle go nie słychać, nawet przy maksymalnym przyspieszaniu jakiś świst dobiega spod maski niemal jak w elektrycznym aucie :dontknow:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zauważyłem właśnie że B8 poszła (mam nadzieję w dobre ręce), bo na miejscu gdzie ją widywałem zobaczyłem to:

VDOQgmvnCSiZMG2OWxXG7seXRbzfkCu6GCDMlmUwi-sy=w932-h696-no

Robi robotę!

Opublikowano

Cza było w niego jebnąć to i właściciela byś zobaczył :whistling:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor
Zauważyłem właśnie że B8 poszła (mam nadzieję w dobre ręce), bo na miejscu gdzie ją widywałem zobaczyłem to:

https://lh4.googleusercontent.com/VDOQgmvnCSiZMG2OWxXG7seXRbzfkCu6GCDMlmUwi-sy=w932-h696-no

Robi robotę!

tak - furka zminiona i poszła w dobre ręce - teraz będziesz tam widywał tego białego paszczura :decayed:

Ps. Kolega nie jest tak czasem kierowcą autobusu ? i nie trąbił ostatnio jak autko tam stało ?

Opublikowano

Niee. Zdjęcie fakt - z autobusu, ale jako pasażer.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Posiada ktoś foto białego sportbacka na białych kołach ?

Zastanawiam się czy dla urozmaicenia nie pomalować zimówek 19 cali wzór RS6 II na biało

Felgi są ori i nie chciał bym ich zniszczyć malowaniem no i druga sprawa nie wiem ja to na żywo może wyglądać

Kiedyś gdzieś mi śmigło takie audi i wyglądało "inaczej" i ładniutko

Z rozmiaru zimy jestem zadowolony ale ogólnie ten wzór już miałem 4 razy :decayed: więc szukam udziwnienia - pozytywnego oczywiście no a tu pewności nie mam

zostawić ori czy na biało


No i oczywiście jak ktoś będzie widział fotele S5 skóra czarna + biała to prosze o pilne info

Poluję na takie ale odkąd mam furkę to jeszcze się na allegro nie pokazały - a całe czarne potrafią być już od 4500zł

Mnie interesują tylko z białym

Jak by ktoś gdzieś widział to będę wdzięczny za krótkiego smsa ( 608039891 ) bo nie zawsze mam dostęp do kompa

Opublikowano

Flagi dawaj plastidipem na próbę i tyle :D

Opublikowano

Fajnie , tzn inaczej niz masz teraz ale dla mnie aktualny kolor jednak lepiej wyglada

Opublikowano

kabrio wygląda super


Edytowane przez peter22

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.