Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dokładnie - i tak je musze odświerzyć - jak się ten biały nie sprawdzi to za rok wrócę do ori koloru ze stratą 500zł - przeżyjemy

Moja w stosunku do tej z linku będzie miała ładniejszy wzór, ma glebe i będzie dystans - więc powinno być ładniej


teraz się już przekonałem do białego koloru w 100%

http://allegro.pl/kola-do-miedzyrzedzi-waskie-new-holland-case-i4530177286.html

Opublikowano

Tylko o czarnym kołpaczku musisz pamiętać :decayed: bo to on robi robotę :naughty:

Opublikowano

Białe felgi na białym aucie- blee.

Opublikowano

Jak za dużo białego to samochód będzie wyglądał jak auto alfonsa :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Pasuje mi :decayed:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Pasuje mi :decayed:

Będziemy się z Ciebie śmiać...

Dalej utrzymuje to co napisałem, będzie zbyt biało, grafit pakuj

Edytowane przez Pucek

Opublikowano
  • Autor

Ty się nie śmiej to ja to specjalnie na Twoje wesele robię

Za tydzień Cię bedę wiózł do wesela na białych zimówkach :kox:


Ps. na ten ponury zimowy okres będzie ok - furka się będzie wyróżniać

Opublikowano

Ty się nie śmiej to ja to specjalnie na Twoje wesele robię

Za tydzień Cię bedę wiózł do wesela na białych zimówkach :kox:

Ps. na ten ponury zimowy okres będzie ok - furka się będzie wyróżniać

Do d*py Ci nakopie jak przyjedziesz na białych... :decayed:

Opublikowano

Haha, a w środku będziecie siedzieć na różowym futrze :grin:

Opublikowano

na ten ponury zimowy okres będzie ok - furka się będzie wyróżniać

Miron, autko śliczne, ale nie zakładaj białych felg. :kox:

No chyba, że walniesz je w groszki, będzie się wtedy konkretnie wyróżniać :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie że jesteście wszyscy anty bo dzięki temu emocje rosną - a ja już nic nie zrobię bo jutro odbieram pomalowane koła na biało :decayed:

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Do zimy jeszcze trochę - będzie czas na przemalowanie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie martwie się czy będzie ładnie czy nie - bo tak chciałem i tak zostanie

Teraz to się bardziej martwię o odcień białego, o sposób wykonania i o to żeby się z tym nic podczas użytkowania nie robiło

Opublikowano

Będzie dobrze wyglądało :kox:

Opublikowano

Jak to mówią pożyjemy, zobaczymy. :wink4: Nie ma co póki co wymyślać. Założy to się zobaczy i oceni. Jakby nawet nie pasowało to się przemaluje i po temacie. :good: Jutro wrzucasz fotki? :guma:

Opublikowano
  • Autor

no co Ty - tylko odbieram - potem trzeba założyć opony, wrzucić na autko, porobić fotki - patrząc na ilość czasu wolnego ostatnio to z 2 tygodnie mi zejdzie - chyba że będzie tak ładnie że już od połowy września będę na zimie śmigał :decayed:


dla mnie :kox:

http://otomoto.pl/renault-megane-st-kubica-rs-400nm-305km-salonpl-C33820535.html

http://www.gtspirit.com/wp-content/uploads/2012/12/Mercedes-Benz-S-Class-with-Vossen-Wheels.jpg

Opublikowano

miron nie zakładaj od razu opon niech felga dobrze wyschnie i się utwardzi . chyba że malowałeś proszkowo , to nie ma problemu . jak normalnie to niech pan przy montażu nie żałuje mazidła .

Opublikowano
  • Autor

Proszkowo


Felunek odebrany

jak dla mnie :kox:


Najlepsze jest to że mam zamówione ori białe dekielki - gdzie orginalnie nie ma białych kół

Robią dekielki do nie produkujących felg :decayed:

Opublikowano

Proszkowo

Felunek odebrany

jak dla mnie :kox:

Najlepsze jest to że mam zamówione ori białe dekielki - gdzie orginalnie nie ma białych kół

Robią dekielki do nie produkujących felg :decayed:

oj tam robią - Zenon w ASO weźmie pędzel i pomaluje :grin::wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.