Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wyglądają przepięknie - głównie też przez polerowane ramiona - a to jest własnie drugi wymóg który stawiam nowym alu

Opublikowano

Ty miron ale w tej twojej kozie jesteś pewien ze felga bedzie pasować tak dobrze jak na tych zdjęciach powyżej :P

Opublikowano
  • Autor

oczywiście że nie - aczkolwiek koza bym jej nie nazwał - ale na taką glebę jak na większości foto nigdy się nie skuszę

JA musze mieć auto do wszystkiego i nie do wożenia 1 tyłka :)

Opublikowano

Nie No żart z ta koza , oczywiscie gust jak d*pa , kazdy ma swój tyle zeby gorzej nie buło niz jest na takiej " rzadkiej" feldze

Opublikowano

znalazłem jeszcze foto na sportbacku bez hardcorowej gleby http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/215/1363/48776771/2013-10-29-13-49-37-8938344092915544750.jpg

i małe porownanie z rotorami :wink:http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/0/7164/62682418/raeder-3-6481210694872904719.jpg

ja niestety mogę sobie tylko tapetę z tą felgą ustawić ale dla mnie to jest mega koło do A5 :kox:

Opublikowano
  • Autor

znalazłem jeszcze foto na sportbacku bez hardcorowej gleby http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/215/1363/48776771/2013-10-29-13-49-37-8938344092915544750.jpg

i małe porownanie z rotorami :wink:http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/0/7164/62682418/raeder-3-6481210694872904719.jpg

ja niestety mogę sobie tylko tapetę z tą felgą ustawić ale dla mnie to jest mega koło do A5 :kox:

wielkie dzięki - foto sportbacka pokazuje że normalne auto (bez super gleby) też może ładnie wyglądać

A foto nr 2 co raz bardziej mnie utwierdza że czas się pożegnać z ROTOREM - widać że w 20 calach ładnie wykonana 5 ramiena felga pasuje do A5 i zrobi swoje na tym aucie

Nie No żart z ta koza , oczywiscie gust jak d*pa , kazdy ma swój tyle zeby gorzej nie buło niz jest na takiej " rzadkiej" feldze

Dziadek - z kozą to żar być nie musi bo dla dużej ilości zwolenników gleby jest to koza i tyle

Ja porównując moje auto do serii lub s-line to mój h&r -40mm wydaje się być za***iście obniżony (bo na serię patrzeć nie mogę)

Przy ładnej feldze nie ukrywam te 10-15mm niżej było by super ale wtedy już nie do końca autko było by do wszystkiego bo już teraz często pod krawężniki podjeżdżam na styk

Więc zawias musi zostać i cieszyć się że przy kupnie już był h&r a teraz tylko pozostaje dobrze w to wpasować koło

Opublikowano
  • Autor

nie jestem zarejestrowany

Opublikowano

Udało się zrobić tak że zamówiłem 3 rózne wersje i na mijescu na jedne z nich sie zdecyduję po oględzinach na żywo.

pokaz co ci to tam podesla :naughty:

Opublikowano

nie jestem zarejestrowany

A jednak ? :D

Edytowane przez dziadek

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

już tak - tylko jak na razie takie "obce" to forum dla mnie

Opublikowano

No tam takie raczej luźne rozmowy się odbywają...Mało technicznych spraw

Opublikowano

bo tamto forum jest po prostu "inne"..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ROTOR sprzedany - mam nadzieję że nie będę żałował

Jutro jadę oglądać na żywo pokazywane wcześniej felgi - zobaczymy z czym przyjadę i czy będą warte zamiany


No i jak narazie przywiozłem coś takiego

zobaczymy jak siądą na autku - jakie by nie był pewnie po pół roku i tak będę znowu kaprysił i sprzedawał :decayed:

20 cali 10' ET35 na to siądą oponki 275/30/20

Opublikowano
  • Autor

zaczynam od tej 5 ramiennej

Ta o podwójnych ramionach jako kształt bardzo ładna ale nie podobało mi się w niej że w większości była matowa i jakoś tak ginęła - pomyśle o niej na przyszłość na zimę

Na najbliższy sezon letni wpada ta:

fbecef77d3e36e1dm.jpg

5951234da8032fd8m.jpg

e9a5a34dd28c5527m.jpg

727736f35f37901fm.jpg

163d70ded5ecb506m.jpg

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Bedzie dobrze zakłada to i pokazuj jak bedzie sie prezentowac :kox:

Opublikowano

Będzie mega :kox:

Opublikowano
  • Autor

jest mega - na autku robi robote

Teraz tylko sprzedać dopiero co pomalowane na biało ori 19 i już wiem co wpadnie z 19 na zimę :decayed:

Zdjęcia tych felg nie oddają - najwłaściwszy byłyby filmik w ruchu :kox:

DSCN1909.jpg

DSCN1910.jpg

DSCN1922.jpg

DSCN1930.jpg

DSCN1910.jpg

DSCN1931.jpg

DSCN1933.jpg

DSCN1934.jpg

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Piękna felga. Tylko czemu takie szerokie te opony?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.