Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piknie panie !

Opublikowano

Piknie.

ps. eS4d znów jeździ ;-)/

Opublikowano

Pięknie siedzą. Gratulacje. Jest idealnie. To jest to co mi się podoba. Głębia plus dopasowana opona. Prawie jak u mnie hahhah. ;)

Opublikowano

Piknie.

ps. eS4d znów jeździ ;-)/

a czemu nie jeżdziła ; >

Opublikowano

Na rotorze tak jak Ci mówiłem auto lekko się kryło w czasie jazdy jak i na postoju w cieniu tych felg, chciało się tylko patrzeć na kręcące sie wirniki o imeniu rotor,na tych podejrzewam że jest jeszcze lepsze widowisko , musze to zobaczyć na żywo tylko kiepsko trochę z czasem.

Co do zacisków to pewnie malowane zestawem foliatec dlatego nic się nie dzieje i nie zmienia koloru, u mnie drugi sezon w białym kolorze właśnie też na foliatec i bez zmiany koloru.

Opublikowano
  • Autor

Piknie.

ps. eS4d znów jeździ ;-)/

Tak długo stała ?

Zrobili wszystko jak trzeba na "S" czy miał z tym problem i serie mu chcieli zrobić ?

kurwex Miron ,ale żeś doj...bał fele!!! na rotorze tak jak Ci mówiłem auto lekko się kryło w czasie jazdy jak i na postoju w cieniu tych felg, chciało się tylko patrzeć na kręcące sie wirniki o imeniu rotor,na tych podejrzewam że jest jeszcze lepsze widowisko , musze to zobaczyć na żywo tylko kiepsko trochę z czasem.

Co do zacisków to pewnie malowane zestawem foliatec dlatego nic się nie dzieje i nie zmienia koloru, u mnie drugi sezon w białym kolorze właśnie też na foliatec i bez zmiany koloru.

Powiem tak - ROTORA na żywo u mnie widziałeś i powiem Ci że to co ta felga robi na żywo to rotor leży i kwiczy

Opublikowano

to koło jest obłędne..

Opublikowano

graty Miron fury! jak zwykle z gustem!

czemu nie mogę otworzyć fot w pełnym rozmiarze ?

Opublikowano

ładnie ładnie :) kolejny wzór koła mi odpadł w wyborze :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mirku bardzo łądne koła i idealnie pasuja do tego auta. tylko tak jak pisałem, hamulce , hamulce hamulde. Do tego koła musi byc duzy hebel aby wypełnić dziure. Póki co wyglada jakby do A4 1,6 benzyny z tarczami ogryzkami załozyc pakier RS. Poszukaj od A6 biturbo i zobaczysz ze bedzie pieknie

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy - zdecydowanie lepiej by wyglądało z odpowiednimi hamulcami ale jakoś specjalnie mnie to nie razi i jakoś nie mam ciśnienia - chyba że się coś trafi w fajnych pieniądzach

Opublikowano

Zrobili w ASO wszystko na S bez gadania ;-). Wyszło dobrze. Prezentuje się przepięknie.... zawsze jak ją widzę to choruje potem tydzień na S4 w B8......

Opublikowano
  • Autor

Zrobili w ASO wszystko na S bez gadania ;-). Wyszło dobrze. Prezentuje się przepięknie.... zawsze jak ją widzę to choruje potem tydzień na S4 w B8......

no to się bardzo ale to bardzo cieszę

Opublikowano

Kapeć jest szeroki to fakt - tyłek wygląda groźnie nie ukrywam a przy okazji jestem miło zaskoczony bo myślałem że tą szerokość już odczuję na kierownicy lub w prowadzeniu a tym czasem brak odczuwalnej różnicy

Taka mała dygresja - odczułbyś różnicę w prowadzeniu auta gdybyś przesiadł się z samochodu z oponami 195 na auto z oponami 225 tak jak u mnie to miało miejsce ;)

Każda koleina wkur... denerwowała :grin:

Edit: setup kosa!

Edytowane przez devey

Opublikowano

Ja przesiadłem się z 195 na 255 to dopiero była jazda. Ale już się przyzwyczaiłem. Zima 225 to będzie lepiej troszkę.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Co temat to ładniejsze te a5 sportback :D Vosseny robią robote

Opublikowano
  • Autor

"prawie vosseny" :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mirek jest konkretnie jak zawsze u Ciebie :D

ale coś czuję że ta felga zrobiłaby jednak troszkę większą robotę na ciemnym np czarnym aucie :P

Opublikowano

Jak zwykel wyszło idealnie :kwasny: :kwasny: :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.