Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

już ją widziałem - furka jest śliczna - ale jak by to powiedzieć " nie lubię polskich okazji" :)


jak na razie zawsze furki sprowadzałem zawsze za nie odpowiednie pieniądze płaciłem i nigdy na tym źle nie wyszedłem i w tej kwestii nie chcę nic zmieniać - więc polskie allegro przeglądam i na tym się kończy :decayed:


Trzeba przyznać że wygląd zewnętrzny a tym bardziej wyposażenie to wręcz ideał - marzenie A6 C7

ilość wyświetleń też :decayed:

Opublikowano

Polskich okazji nie ma ;)

Opublikowano

Sorry za OT ale ideał to by było 313PS w podstawie...

Opublikowano

Ta A6 mega kosa ... spory przebieg jak na rocznik 2012 ma najechane 160 tyś km.

Opublikowano

ja pierdziele - jest coś czego to OOOO nie ma ?

bosssska

Opublikowano

ja pierdziele - jest coś czego to OOOO nie ma ?

bosssska

Mocy :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zima powoli będzie dobiegać końca i nachodzą po woli myśli co z alu na nowy sezon :decayed:

chodziły mi jedne po głowie ale jak zobaczyłem to foto to mi przeszło :)

https://farm6.static...92479f14e_h.jpg


a myślałem o tych

http://farm4.staticf...aa795da1e_b.jpg

Opublikowano

moim zdaniem na chwilę obecną masz idealne koło do swojego auta..

Opublikowano
  • Autor

myślałem czy ich nie sprzedać i dla porównania nie kupić tych drugich na sezon

Są gorsze o tyle że mają mniej powierzchni polerowanej i mogą być mniej efektowne w czasie jazdy.

Zaś ich zaletą jest to że występują z ET25 (obecne mają ET35) i na pewno robiły by większą robotę odnośnie wklęsłości i spasowania z nadkolami (oglądałem je już na żywo)

Opublikowano

te z drugiego linka bardziej mi się podobają, kurcze te felgi wymuszają nietuzinkowy hebel, przy takim kole tylko ceramika :grin:

Opublikowano
  • Autor

ceramika odpada

Tylko hamulce z serii 3.0tdi gwarantują bezbolesne mycie kół od środka - jak miałem heble S4 to całe ręce pocięte :grin:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Jak bym zmienił to tylko na takie

Opublikowano
  • Autor

jakoś od tych wolę moje obecne


po drugie te fajnie wyglądają na wodzie a ja po wodzie mało śmigam :decayed:

Edytowane przez miron78

Opublikowano

myślałem czy ich nie sprzedać i dla porównania nie kupić tych drugich na sezon

Są gorsze o tyle że mają mniej powierzchni polerowanej i mogą być mniej efektowne w czasie jazdy.

Zaś ich zaletą jest to że występują z ET25 (obecne mają ET35) i na pewno robiły by większą robotę odnośnie wklęsłości i spasowania z nadkolami (oglądałem je już na żywo)

A Ty znowu z tym ET, to są felgi OEM i tu na wklęsłość ma szerokość felgi a nie ET. Kup teraz felgi 10,5J i będzie lepiej.

Opublikowano
  • Autor

hamer sprawdzałem na żywo te felgi i tu akurat się sprawdza że te z mniejszym ET mają większą wklęsłość

Opublikowano
  • Autor

też ładne - takie trochę pośrodku bo kształt ramion jak w moich obecnych a ramiona jak w tych nowych

te "nowe" mają kształt ramion jak ROTORY czyli tak po łuku się schodzą do dekielka a moje obecne idą po lini prostej

I jedne i drugie dają fajny efekt a ja bym chętnie zmienił żeby jak to się mówi posmakować wszystkiego :)


kiedys juz nad nimi myslales z tego co pamietam :)

no a te mbdesign kv1 ??

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/0/7164/52587741/205661716-w988-h742.jpg

tak myślałem i wklejałem na forum - przy zakupie miałem przed oczyma jedne i drugie i obecne mi się bardziej podobały ale głównie dlatego że wydawały mi się efektowniejsze z racji znacznie większej powierzchni polerowanej co w czasie jazdy robi naprawdę robotę

Opublikowano

Jak masz taki prześwit w feldze to ja jeszcze bym poszedł w Biały kolor zacisków :cool1:

Opublikowano

zima powoli będzie dobiegać końca i nachodzą po woli myśli co z alu na nowy sezon :decayed:

chodziły mi jedne po głowie ale jak zobaczyłem to foto to mi przeszło :)

https://farm6.static...92479f14e_h.jpg

a myślałem o tych

http://farm4.staticf...aa795da1e_b.jpg

Mi bardziej się podobają te z pierwszego linka :P

Mirek kiedy mogę podjechać przymierzyć te Twoje obecne? :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.