Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy smartfon z Chin?? Warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuje ostatnią telefon nie chciałbym kupować używanego ze względu na to, że zawsze coś z nim nie tak.

Mniejsza o to po prostu chce nowy.

Przeszukując allegro.pl natrafiłem na ofertę:

HTC SENSATION XE BEATS AUDIO GW PL MENU (4151493851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jest tych aukcji więcej, w skrócie oferują telefon oryginalny nowy, gwarancja rożnie 12-24mcy, pudełko i takie tam.

Wysyłka od 7-30dni i paczka podobno przychodzi z Chin lub Singapuru.

Ktoś kiedyś kupował telefon z takich aukcji??

Warto??

Zawsze telefon biorę wraz z przedłużaniem umowy ale muszę rok przebidować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie brzmi początek aukcji: "Oferujemy zamówienie produktu", sprzedają telefon czy usługę zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ta firma tylko pośredniczy w zamówieniu.składa je w twoim imieniu,paczka idzie do ciebie prosto z chin jako 'gift',aby jej nie oclono.bo jeśli tak się stanie poniesiesz dodatkowe koszty.gwarancja to raczej fikcja,bo jeśli firma już zlorzy ją w twoim imieniu to znowu kilka tygodni a nawet miesięcy potrwa.ogólnie można ominąć pośredników i kupić taniej przez paypal.jest parę zaufanych stron gdzie kupisz fajny sprzęt,lenoovo,xiaomi itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem stronę wszystko wygląda fajnie:D

Ale jak wygląda ten sprzęt jakościowo, czy może jest jak ori HTC czy też inne firmy.

Miał ktoś jakieś doświadczenia jeśli chodzi o zakupy w tamtych stronach.

Ogólnie widzę, że nawet jakieś części do audi by się znalazły tam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś telefon tego typu. Była to podróbka Samsunga. Ogólnie badziewie. Ponosiłem kilka tygodni i wrzuciłem w szufladę. Bateria trzymała ledwo jeden dzień a dopasować i dokupić nie szło żadnej innej baterii. Ekran dotykowy działał koszmarnie. Palce bolały od tego przyciskania. Ten to niby HTC. Ciakwe jakie ma wgrane oprogramowanie bo to jest też ważne. JA bym sobie odpuścił. Dołożyłbym kilka złotych i kupił oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też miałem pordóbkę Noki N8 i iphona. Tyle, że tam wyrażnie było o tym napisane.

Tutaj piszą, że telefon jest nowy albo odnawiany.

Z tego co widzę na allegro czy innych portalach nie ma jako tako podróbek HTC sens czy innych modeli. Bynajmniej ja ich nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odpuściłem czytając komentarze ludzi którzy zamówili na aledrogo a potem 2 miesiące czekali na fona.

Szok :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie macie pojęcia o sprzęcie ,o którym rozmawiamy.tu nie mowa o typowych,chamskich podrobkach typu scifon,czy n8 bez noki ;-). Popatrzcie na lenoovo a820 ,a850, zte grand xl,xiaomi red rice hongami.te telefony jakością ,wydajnością dorównują popularnym u nas samsungom galaxy czy sony z serii Xperia.na alliexprest. Jest teraz promocja na lenoovo a820 ,za około 100$.fajny fon z dual simem ,wkładamy kartę aero2 i mamy net za free.model na tyle popularny że na forum znajdziesz tonę informacji o nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie macie pojęcia o sprzęcie ,o którym rozmawiamy.tu nie mowa o typowych,chamskich podrobkach typu scifon,czy n8 bez noki ;-). Popatrzcie na lenoovo a820 ,a850, zte grand xl,xiaomi red rice hongami.te telefony jakością ,wydajnością dorównują popularnym u nas samsungom galaxy czy sony z serii Xperia.na alliexprest. Jest teraz promocja na lenoovo a820 ,za około 100$.fajny fon z dual simem ,wkładamy kartę aero2 i mamy net za free.model na tyle popularny że na forum znajdziesz tonę informacji o nim

Dzieki, osobiscie mialem w rece PODROBIONY LENOVO!!:facepalm: CHINY PODRABIAJA CHINY. Tak samo mialem w rece Galaxy S3. Ogladalismy go w trojke. Do zludzenia przypominal oryginal ZADNEJ ROZNICY, wszystko fajnie do momentu zdjecia tylnej klapki.... nie stac mnie na takie ryzyko. Wole dolozyc pare groszy i kupic cos pewnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli przyjdzie telefon oryginał to w razie reklamacji wiesz gdzie cie odeślą? do tego kto ci przysłał czyli do Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz lenovo prosto z chin od dobrego sprzedawcy bedziesz zadowolony, allegro odpuść to naciągacze i zamawiacze.

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Z zamawianiem podróbek znanych marek bym sie zastanowił w najlepszym wypadku przy wpadce na cle tracisz towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O aliexpress sam w sumie usłyszałem niedawno. Fenomen tej strony to darmowa wysyłka do Polski z chin w przypadku większości produktów.

Jeśli chodzi o telefony to jest takie forum: Chińskie telefony DUAL SIM Android Aliexpress Można tam poczytać co nieco o telefonach z aliexpress. Generalnie myślę że nie wszystkie są takie złe. Prawda jest taka że i tak praktycznie wszystko czego używamy pochodzi z Chin, jak coś nie jest robione najtańszym kosztem i sprzedawane za 30$ to niekoniecznie musi być takie złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie: "tanie mięso psy jedzą". Napisałeś, że nie chciałbyś kupować używanego telefonu ze względu na to, że zawsze coś z nim nie tak. Jaką masz pewność, że zamówiony telefon z Chin będzie sprawny? W jaki sposób zrealizujesz gwarancję? Odeślesz go i będziesz czekał miesiąc czy kilka miesięcy z nadzieją czy naprawią i zwrócą? Osobiście wolałbym dołożyć parę złotych i kupić nowy telefon znanego producenta z normalną gwarancją, którą zrealizuję w Polsce czy w Europie, ale nie w Chinach. Koledzy powyżej piszą to samo. Twoja kasa - Twój wybór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się podpiszę pod słowami kolegi, kiedyś zrobiłem to samo co Ty teraz chcesz zrobić, zaoszczędzić parę groszy, powiem Ci że to się zemści, nie mówię tego po złości ani żeby Ci ubliżyć... Daj sobie z tym spokój, to za duże ryzyko, w razie niewypału tracisz nerwy czas i pieniądze, a i tak będziesz musiał sobie później inny kupić... Ale wiadomo, decyzja należy do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie o to mi chodziło:D

Własnie nie orientowałem sie w telefonach z chin a zaciekawiła mnie oferta.

Może nawet tu nie o serwis chodzi ale o sam fakt, że jest to nie wiadoma co to przyjdzie i kiedy.

Ale zauwazyłem na stronie inne graty nawet do auta i zamówie na próbę co to dokładnie jest:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...