Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT


Kris0112

Rekomendowane odpowiedzi

Taka wlepa moim zdaniem pasuje, ale do jakiegoś nowego auta najlepiej za kilkaset tysięcy.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wlepa moim zdaniem pasuje, ale do jakiegoś nowego auta najlepiej za kilkaset tysięcy.

Popieram. Slabo wyglada na tej furce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze pasuje ja tam bym sie smiał pół dnia z tego jakbym na ulicy wylukał :D pozatym dla wiekszosci ludu b8 to rakieta za grube miliony ;)

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę 18", którą masz na pierwszych fotkach (wzór łopata rs6 c5) to masz oem na 57.1mm? Staczałeś otwór centrujący czy tak było fabrycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byly 19" i byly przetaczane z 57.1 na 66.5

A to przepraszam. To były oem rs 19"x9"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie byly ori temu zostaly zdjete i sprzedane jakis czas temu. To bylo 19" 8j i et cos ok 43.. taka pozostałość po passacie b5 i cos na poczatek do a4 ale niestety nie zdało egzaminu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mi się bardzo podoba ta felga. Mam taki plan kupić sobie taką w 18"x8" na zimę za jakieś 1,5 roku jak mi się aktualne zimówki skończą. Ja raczej kupię ją od Dawmac, bo można u nich takie wyrwać za 1900 brutto. Kalkulując, że oryginały od razu nadają się do renowacji plus przetaczanie otworu centrującego to wolę mieć coś nowego za mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 19" niestety byly juz na passacie prostowane bo tam jezdzily na oponach 215/35 i zawieszeniu gwintowanym prawie na sztywno(odboje plus gumy w sprezynach) co powodowalo ze kazda dziura powodowala skrzywienie w audi na 255/35 i zawieszeniu "s line" bylo ok ale byly już kilka razy prostowane uznalem ze sprzedam i poki co zostaje ori 18"...
W dawmac mysle ze beda dobre sam na lato mysle podjechac do nich i cos 19" czy 20" wybiore

Wpadł taki mały gadżet ale bardzo cieszy oko

- woltomierz auto gauge:

mhcd8ftu.jpg

j6vbpcxv.jpg

Edytowane przez Kris0112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Ooo, widywana przeze mnie często furka,  chyba pod basenem:wink: 

Edytowane przez adam1307
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ramka zmieniona

Z jaka końcówka licznik A5 zakładałeś? I gdzie i za ile ściągnięte CP:wink: ciekawi mnie w okolicy gdzie robia, bydzie na zaś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam nr licznika.. dawno temu to robiłem.. ale robocizna sam wszystko a cp znajomy w krk mi to ogarnoł. CP+ korekta chyba 100 ale nie pamietam juz:) tylko to było przy grubszej robocie i to byla symboliczna kwota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakiś namiar na PV to się go spytam albo sam zapytaj jak możesz 

wsadzales licznik z a5 po 2012 z pl? Ramkę już mam, muszę okleić i będę myślał nad licznikiem tylko muszę kogoś ogarnąć do CP

Edytowane przez adam1307
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam. Licznik przedlift bo kosztował mnie grosze tez cos niecale 100 wiec taki wyrwalem i taki wsadziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza na forum z felgami od Q5/SQ5 wcześniej nie widziałem tego koła u nikogo:)

Setup na ten sezon gotowy nowe koło Ori Audi 19" 8j et 27 oponka 245/35:

wszystko pasuje idealnie bez żadnych przytarć a felgi od dawna mi się podobały w takim wzorze do Audi.

1 (800x450).jpg

2 (800x450).jpg

3 (800x450).jpg

Edytowane przez Kris0112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...