Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT


Kris0112

Rekomendowane odpowiedzi

Kółko ładne. :thumbup1:

Też po nim kiedyś patrzyłem ale zrezygnowałem ze względu na słabą szerokość. Podobne do Stylingów i powinny też iść w takich parametrach jak w becie to byłoby pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styling z bmw jest piekny ale ciezko go pomiescic w samochodzie do jazdy na codzień. A tu jest kompromis podobne do stylingow i co najwazniejsze ori audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, adam1307 napisał:

A poprzednie felgi sprzedane ?

Tak sprzedane. Zostaly mi tylko dwie prawie nówki opony 245/40/18 uniroyal rainsport 3. W dziale sprzedam je mam wystawione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kris0112 Tak po raz kolejny się przyglądam tym Twoim oponkom/felgom i zastanawiam sie jaką masz tam oponkę? Wydaje mi się ze ma strasznie mały rant ochronny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, matriw napisał:

@Kris0112 Tak po raz kolejny się przyglądam tym Twoim oponkom/felgom i zastanawiam sie jaką masz tam oponkę? Wydaje mi się ze ma strasznie mały rant ochronny

245/35 barum. Dobra cena do jakosci. I co najważniejsze nowe. Nie żadne używane..... przy tym rozmiarze rant ochronny przy spotkaniu mocnym z kraweżnikiem Ci nic nie pomoże. Wiec to tylko bajer. 

Edytowane przez Kris0112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 troche małe do b8.... 18 tez mialem wydawały się spoko ale z czasem też się okazaly za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 miałem i strasznie cierpi d*pa na dziurach, bo większej opony ja 45 tam nie wrzucę, dlatego rozważam 17, ale jak się trafia 18 to się weźmie 

poki co na stalowkach komfort jazdy jest o niebo lepszy, i nie szukam dziur na drodze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę kiedyś podjechać zobaczyć jak u ciebie te 19 wyglądają, miałem srebrna b8 teraz jest czarna i myśle jakie felgi wsadzić czy srebrne czy czarne/szare, tyle ze mam chrom wokół szyb i ciemne felgi moga zle wypaść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem srebrna b8, na pewno widziałeś,

przerysowany prawy bok, teraz kupiłem czarna w benzynie 1.8 i będę coś myślał robić, póki co ramka grilla na czarno

zdejmowales ramkę do malowania czy na zderzaku malowane było? 

 

Nie chce mi wrzucić zdjęcia mojej srebrnej 

Edytowane przez adam1307
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...