Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT


Kris0112

Rekomendowane odpowiedzi

graty są czekaja na malowanie... niestety brakuje maski caly czas... jakby ktos miał pisać :)

20180202_161753-600x1067.jpg

20180202_161736-800x450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kris0112 zrobiłbyś foty felg od boku? Chciałbym zobaczy jak opona 245 ułożyła się na 8j ;) 

tak poza tym świetnie się prezentuje na tym kole :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2017 o 01:02, WydRos napisał:

IMG_0358.JPG

A teraz jest czarna

i chętnie wrzuciłbym takie same felgi 

IMG_1199.JPG

W tej znów coś innego, tam była cała skóra tu jest alcantara, panorama dach, i QQ1

poza tym to samo,składane lustra ledy, czujniki deszczu światła i concert radio a tam MMI 

Ale jest 1.8 tfsi i inna kultura jazdy 

Jaki zawias w srebrnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ostatni element układanki i zaczynamy zabawę. Maska lift ogarnięta teraz lakiernik itd itd.....

 

foty z boku i przy okazji macie spasy tego rozmiaru felgi w b8

20170408_132617.jpg

20170408_132629.jpg

Edytowane przez Kris0112
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kris0112 napisał:

jest ostatni element układanki i zaczynamy zabawę. Maska lift ogarnięta teraz lakiernik itd itd.....

 

 

Czekam na finisz :whistling:

 

PS

Te jasność LEDow przy światłach mijania trochę zmniejsz bo slepisz :grin:

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian6158 napisał:

Jaki zawias w srebrnej?

Same sprężyny Eibach, nie pamietam jakie ale chyba czerwone  :huh:

moze sportline 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowych swiatłach wszystko bedzie inaczej ustawione i w nich jasnosc zmniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna przyszla wiec wysyp liftów ;)) powoli robota idzie w przod ;))

20180406_153636-800x600.jpg

Edytowane przez Kris0112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, stawałem obok Ciebie przy pwsz. Też czarne B8 tylko jasny środek, kubełki w welurze z s5, u mnie jeszcze koza, nie to co u Ciebie. Często zagladalem przez szybę zobaczyć co tam modzisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pwsz to tylko chyba moja musiala byc na uczelni ;)

 

A no ostatnio malo sie dzialo bo zbieralem graty na grubego moda czyli polifta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak zostać napewno sie wyróżnia ;)  i dobre dla niezdecydowanych jaki kolor lubia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowe życie!;)

I wkońcu końcówki wydechu ultera wpadły. 

20180419_074708.jpg

Edytowane przez Kris0112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TuningKingzCenter Chorzów. Aż mnie telepie jak o nich słyszę albo widzę, że ktoś tam oddaje furę. :strzal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, afroo. napisał:

TuningKingzCenter Chorzów. Aż mnie telepie jak o nich słyszę albo widzę, że ktoś tam oddaje furę. :strzal:

W sensie ze polecasz :) ? ja tylko slyszalem kiedys opinie na SCP od goscia ktorego nie znam

 

Kris rob jakkas sesje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Gibons napisał:

W sensie ze polecasz :) ? ja tylko slyszalem kiedys opinie na SCP od goscia ktorego nie znam

A daj Pan spokój. :facepalm: Być może mają już teraz doświadczony personel bo to, co było rok temu po otwarciu to jakaś kpina. Centrum otwarte tylko po to by otworzyć i nabijać hajs, a specjalistów zero. Dzieci oklejające szyby i banda kretynów wokół, którzy przy problemach z elektroniką nie potrafią nawet podpiąć odpowiedniego programu diagnostycznego. Nie wypowiem się na temat polerki bo tu akurat tematu nie znam ale ogólne wrażenie tego miejsca skutecznie odstrasza by postawić tam furę na jakiekolwiek prace. To tylko moja subiektywna opinia. Jeśli ktoś zadowolony to dobrze. Ale szanse, że spjerdolo mu coś, czego nawet nie powinni ruszać wynoszą 50/50%. Koniec ot.

 

Furka ładna. Plus za schowanie nieco nowych końcówek w dyfuzorze bo poprzednie wystawały za bardzo. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda, felgi ciekawie wyglądają. Korekta lakieru widzę że udana. Auto na szczotkach myles że taki stan miało przed korekta? Ja na swoje wkurzam się że jakoś ryski po myciu dochodzą ale teraz chyba odpuszczę heh.

Zobacz pod słońcem czy nie ma hologramow. Jak są to wracaj niech poprawiają. Ten lakier niestety jest ciężki do wykończenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ta chwile jestem zadowolony. Roznica jest ogromna. Samochod raz ze mlodszy to odrazu nabral blasku. I tak ten lakier jest na tyle trudny do utrzymania ze rysy po czasie znow beda powstawac nieuniknione i jeztem z tym pogodzony. Wazne ze kolor poki co jest bez różnicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...