Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9TDI 131PS 2003/08 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 1.9 TDI 131KM, 310NM, 166.000km, 2003/08, czarny, sprowadzony z Hamburga, TIPTRONIC, Climatronic, ABS, ESP, NAVI (DX), el. lusterka, el. szyby, audio: (9 głośników+subofer), alu felgi 16 cali, 6 poduszek... Planowane założenie xenonu oraz świateł w zderzaku LEDstyle dalej zobaczymy :)

wxyz437915680o.JPG

oqdt148968639x.JPG

erwl1093001709t.JPG

iopg1084468014w.JPG

efgh2074011516f.JPG

khfo5566136s.JPG

khfo639383112q.jpg

iopg1350637967j.jpg

vxdj484829552u.jpg

ijkl308908364v.jpg

fdac412399415h.jpg

qrst1304610501w.jpg

Opublikowano

ogolnie fajne autko i jak zwykle mozna duzo zmienic majac fundusze.

Na poczatek felgi np 17,potem ciemne szybki i juz bedzie wygladac o wiele ladniej :good:

Opublikowano

Audi A4 1.9 TDI 131KM, 310NM, 166.000km, 2003/08, czarny, sprowadzony z Hamburga, TIPTRONIC, Climatronic, ABS, ESP, NAVI (DX), el. lusterka, el. szyby, audio: (9 głośników+subofer), alu felgi 16 cali, 6 poduszek... Planowane założenie xenonu oraz świateł w zderzaku LEDstyle dalej zobaczymy :)

normalnie klon mojej (ta delikatnie uboższa)... i też spod Hamburga... gratuluję autka bo pośmiga trochę...

ehh... ale kolor masz lepszy - nie doczytałem... u mnie granat :gwizdanie:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy założyłeś Ledy, masz może foto jak to wygląda??

Opublikowano

Ladna Sztuka :good:

Avantem do slubu dziwnie troszke ;)

Skorka na kierke ;)

I felunek minimum 17-nastka bedzie duzo lepiej :good:

Najlepiej celuj w 18-nastke nie popelniaj mojego bledu ;)

Masz co dlubac wiec ;)

Opublikowano

ogólnie autko przyjemne dla oka. Uważaj z tymi Ledami w zderzaku,zeby nie zrobić wieś tuningu, bo nie przystoi takiej furce;)

Pomyśl o LEDzie np w tylnych lampach, porozglądaj się jak chłopaki z forum mają porobione.

pozdro

Opublikowano

Uuuu, kolega stanley nie logował się tu od listopada '08 :confused4:

Na wypadek gdyby się odnalazł, pójdę trochę dalej i... odradzam instalkę led w zderzaku, widziałem to w B6 i wcale nie wygląda tak ładnie.

Opublikowano

Ktos odgrzal kotleciora.. :evil:

Opublikowano

No mariooo się napalił na ledy w zderzaku. Na gwiazdkę to rozumiem ale "tero na lato"? :kox:

Opublikowano

Czy założyłeś Ledy, masz może foto jak to wygląda??

otako :)

http://www.youtube.com/watch?v=Z13zL8bOpR4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.