Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana słupka silnika 1Z i 2 pytania pomocy!


jarek3251

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam do znawców takowe ptania ponieważ musze zmienic swoj silnik tz słupek ktory zatarłem, miałem silnik 1Z znalazłem ahj tez od audi i nie jestem pewny czy to nie przypadkiem ahu jest bo dziwnie to na bloku wyglada ale przyjmijmy ze to ahj silnik bo ahu to plug&play by pasował jak to jest z ahj????? moj osprzet bedzie pasował????? i kluczowe pytanie po przekładce pasek rolki razrządu kupować jakie do 1Z czy ahu czy ahj bo kompletnie głupi jestem w tym temacie

P.S nie szukalem podobnego watku na forum i sory za to ale prosze pomórzcie po wszystkim najwżej admin usunie.

aaa.... na allegro mnóstwo silników ahj 90km ale na forum w prefiksie nie znalazłem takiego diesla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to silnik ułożony poprzecznie? Nie jestem pewny, ale jeżeli tak, to chyba nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego silnika w grupie VAG jak AHJ. Jest AJH,ale to 1.8 20V 150 KM benzyna, wkladali go do Sharana. Jesli to TDI, to musi byc AHU, wiec pasuje P&P. Chyba, ze rzeczywiscie kupiles benzyne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety AHJ to jak koledzy wyżej wspominali to jest poprzeczniak a nie wzdłużniak jak w A4 więc go nie przeszczepisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi wiec na to ze to ahu tylko tak rdza zjadła czesc U bo to na 100% tdi i na 100% pierwsze 2 znaki to AH

a tak a propos to myslalem ze go zatarłem gdy z ciekawosci otrorzyłem osłone od rozrzadu i naciskam na pasek a tu zonk pasek w dół wiec albo sie urwał w co watpie bo wygladal ok mial jakies 60tkm albo.... i tu drugi zoonk bo nie wiem co wiecej moze byc. w kazdym badz razie silnik kaput. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety AHJ to jak koledzy wyżej wspominali to jest poprzeczniak a nie wzdłużniak jak w A4 więc go nie przeszczepisz :)

Silnik o oznaczeniu AHJ nie istnieje. Przeczytaj mojego posta wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie ma takiego. Sorry za wprowadzenie w bład pomyliłem z ahf :)

Wysłane z telefonu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahf od razu inaczej wyglada jak 1z czy ahu ,1z i ahu to praktycznie to samo ,jedynie w 1z jest ecu 8 bit a w ahu 16bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...